چین وزارت منتشر داغدار پاسخ به ما coronavirus ‘دروغ’

  • جنگ لفظی بین آمریکا و چین, روابط بین, که در حال حاضر زمان حتی قبل از شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به تشدید.
  • وزارت خارجه چین در حال حاضر به چاپ یک مقاله طولانی نیز انجام شده توسط چینی های دولتی, رسانه های مسئله به مقابله با 24 “دروغ” از ما در مورد چین و دست زدن به آن از coronavirus بحران است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

اولین چیزی که sharp-eyed آمریکایی خواننده ممکن است متوجه است که خواندن داغدار, 11,000-کلمه مقاله ارسال شده بیش از آخر هفته در وب سایت چین وزارت امور خارجه است نه هر یک از rebuttals به چه چین تاکید شده است 24 “دروغ” از ما در میان coronavirus بیماری همه گیر.

این است که به جای این واقعیت است که “مقاله” — که او نیز توزیع شده توسط دولت چین-اجرای آژانس خبری العالم — مجموعه تا آن نقطه به نقطه در پاسخ به 24 اتهامات از ما سیاستمداران اول پیشرو با یک نقل قول از آبراهام لینکلن… اما هیچ مدرکی وجود دارد که جنگ داخلی-عصر ما رئیس جمهور تا کنون در واقع آن را گفت. “به تازگی” مقاله آغاز می شود “برخی از سیاستمداران ایالات متحده و رسانه های جعل شده اند اتهامات مضحک و دروغ از یک نوع و یا دیگری به منظور تغییر سرزنش به چین برای پاسخ ناکافی به COVID-19. همانطور که آبراهام لینکلن گفت: “شما می توانید همه مردم برخی از زمان و برخی از افراد تمام وقت, اما شما نمی توانید احمق همه مردم در همه زمان ها.’ دروغ تبخیر در نور حقیقت. از آن زمان به اجازه حقایق برای خود صحبت می کنند.”

یکی از این حقایق این است که هیچ مدرکی وجود ندارد که از لینکلن معاصران که نقل قول فوق در واقع آمد از او. اما تنظیم که در کنار این نشریه از مقامات چینی نشان دهنده و در عین حال یکی دیگر از تلاش های مقامات پکن به رنگ کشور در نور مناسب زیر coronavirus همه گیر است که سرچشمه وجود دارد — در زمانی که ما مقامات پله تا خود اصرار که چین نیاز به پرداخت قیمت از نوعی برای ویروس.

“یک لایحه به دلیل چین” کاخ سفید مشاور پیتر ناوارو گفت: در طول یک CNBC ، “این یک سوال از آنها را مجازات آن یک سوال از برگزاری چین پاسخگو حزب کمونیست چین پاسخگو باشد.”

در میان نقاط است که باعث می شود وزارت خارجه چین مقاله اصرار coronavirus ایجاد نمی شد در یک آزمایشگاه در ووهان موسسه ویروس شناسی — و در واقع این بود که نه انسان ساخته شده و در همه. این مقاله همچنین انفجار آمریکا را به تلاش برای دوبله این ویروس با یک نام گره خورده است به ووهان. “یک بیماری همه گیر جهانی است, بهداشت عمومی اورژانس” در این مقاله آمده است نسبت به پایان. “هیچ چیز مانند وجود دارد به عنوان ‘دولت مسئولیت’ از این کشور به گزارش موارد است. اچ آی وی/ایدز برای اولین بار تشخیص داده شده در ایالات متحده در سال 1980 و پس از گسترش به تمام جهان است اما جامعه بین المللی هرگز خواستار آن است که ما مسئولیت و یا پرداخت غرامت.”

این مقاله در می رود برای رسیدگی به دیگر اتهامات از ما از جمله یکی که مقامات چینی به طور خلاصه به عنوان ادعا می کنند که پکن پوشش و تاخیر در پاسخ به این ویروس در ابتدا که تنها در خدمت به این مشکل جهانی بدتر است.

“بررسی واقعیت: آنچه اتفاق افتاده است غیر منتظره حمله توسط یک ویروس ناشناخته در برابر انسان” مقاله پاسخ می دهد. “در آن طول می کشد زمان برای مطالعه و درک آن است. چین با ارائه به موقع اطلاعات به جهان در یک باز و شفاف و مسئول.”

منبع تصویر: دره تنگ و باریک موج نو/SIPA/شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>