چین تخریب است ما coronavirus واکسن توسعه با توجه به یک سناتور آمریکایی

  • روابط بین ایالات متحده و چین در حال حاضر مملو قبل از شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس چیزی است که در مسابقه های جهانی برای coronavirus واکسن است که ساییده شده و حتی بیشتر.
  • یک سناتور آمریکایی در واقع ساخته شده است که واکسن جدید-مرتبط نظرات است که می تواند درایو گوه حتی عمیق تر به این رابطه.
  • فلوریدا, حزب جمهوری خواه و سناتور ریک اسکات گفت که او را دیده می شود شواهد نشان می دهد که چین نه تنها در تلاش برای ضرب و شتم ما برای اولین بار به منظور توسعه یک coronavirus واکسن — اما که چین نیز به طور جدی در تلاش برای خرابکاری در تلاش های ما.

با فرض این درست است که ما احتمالا می توانید فایل این اخبار در مورد کوروناویروس واکسن توسعه “هیچ کس نباید از راه دور شگفت زده شده توسط این” رده: چین با توجه به یک سناتور آمریکایی می خواهد برای اولین بار در کشور به منظور توسعه قابل دوام coronavirus واکسن.

ریک اسکات یک سناتور جمهوری خواه از فلوریدا گفت: همسرم طی مصاحبه ای در این آخر هفته که چین در تلاش برای خرابکاری آمریکا در مسابقه به منظور توسعه یک coronavirus واکسن. “آنها تصمیم گرفته اند به یک دشمن برای آمریکایی ها و من فکر می کنم به دموکراسی در سراسر جهان” اسکات اعلام کرد و اضافه کرد که “ما شواهدی وجود دارد که کمونیست چین تلاش برای خرابکاری در ایالات متحده و یا کاهش سرعت آن پایین است.” این سخنان که آمد همان روز که coronavirus مرگ و میر در سراسر جهان در حال حاضر پیشی گرفته 400,000 آیا شامل نمی شود هر گونه شواهد تا که ادعا می کنند که اسکات مبهم نسبت به سرویس های اطلاعاتی.

در ضمن نه تنها او اصرار دارند که چین در تلاش است تا مانع تلاش ما برای توسعه و یا به دست آوردن دوام واکسن — او همچنین فکر می کند که اگر چین می کند ضرب و شتم ما را به پانچ که این کشور بسته خواهد شد که ما را از اشتراک در منافع حاصل از آن واکسن. “چیزی که من واقعا باور دارم این است که آیا انگلستان آن را برای اولین بار و یا ما آن را برای اولین بار ما در حال رفتن برای به اشتراک گذاشتن” اسکات گفت. “کمونیست چین, آنها در حال رفتن برای به اشتراک گذاشتن.”

اسکات مدت طولانی است که یکی از حامیان سرسخت دولت از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن آن است نه چین نه تنها به اتهام پوشش ویروس و مهم تاخیر در دادن هشدار به جهان به حقایق کلیدی در مورد ویروس. اما برخی از اعضای دولت نیز در پرونده به عنوان متهم چین در واقع تولید این ویروس است که در حال حاضر مسئول بیش از 7 میلیون عفونت در سراسر جهان است. که با توجه به آخرین شماره از دانشگاه جانز هاپکینز.

در شرایط واقعی مسابقه در میان کشورهای مانند ما به توسعه موفق coronavirus واکسن آخرین نظرات از Dr. Anthony Fauci — که مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی — نشان می دهد که واکسن تولید خواهد شد و در واقع شروع بسیار زودتر از انتظار می رود و قبل از ما با اطمینان می دانیم این است که این واکسن نامزدها کار می کنند. که راه ما می تواند صرفه جویی در مقدار زیادی از زمان برای ردیابی سریع واکسن توسعه است.

در حالی که چین حداقل چهار واکسن نامزدها بنا به گزارش ها در برخی از مراحل توسعه شرکت گزارش همچنین به تازگی به پیوست لیست از اشخاص که ممکن است یک واکسن نامزد آماده در سال 2020 با آزمایشی در دسترس بودن پنجره برای ماه اکتبر.

منبع تصویر: میلیارد عکس/شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>