چین به طور رسمی از رفتن به مریخ

  • چین ماموریت مریخ است که برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه به عنوان کشور رمپ تا آن اکتشافات فضایی تلاش
  • چینی, فضای, گروه CASC ارسال یک مدارگرد و مریخ نورد به سیاره سرخ در امید پیدا کردن شواهدی از گذشته و یا حال زندگی است.
  • چین نیز برنامه ریزی برای ساخت یک ایستگاه فضایی و خود را فضانوردان در ماه زودتر و نه بعد.

این بود که مدتها پیش که چین به نظر نمی رسد به مراقبت زیادی در مورد فضا. این کشور را تماشا آمریکا و روسیه تسلط اکتشافات فضایی در دهه های قبل واقعا پرتاب کلاه خود را به حلقه. در حال حاضر پس از یک ماموریت برنامه است که اقدام در سرعت فوق العاده خطرناک, چین آماده است برای راه اندازی یک ماموریت جدید به مریخ است.

این کشور اعلام کرد که معتقد است که آن را آماده خواهد شد برای ارسال آن ماموریت مریخ آسمان در ماه جولای. شبیه به ناسا مریخ, ماموریت, چین خواهد بود ارسال یک کاوشگر به سطح مریخ به امید کشف برخی از این سیاره اسرار طولانی برگزار شد از جمله اینکه آیا یا نه زندگی همیشه ریشه گرفته است وجود دارد.

فرض کنید برنامه ریزی شده در ماه جولای راه اندازی می ماند در برنامه چین “Tianwen” فضاپیما ماه را صرف کروز از طریق فضای قبل از اینکه در نهایت پس از رسیدن به مریخ است. در طول این زمان بسیار وجود دارد برای دانشمندان چینی انجام دهید اما صبر کنید و نگه داشتن انگشتان دست خود را عبور می رسد که همه چیز در یک قطعه.

پس از آن باعث می شود آن را به مریخ, فضاپیما وارد مدار اطراف سیاره و رباتیک مریخ نورد مستقر خواهد شد به سطح. از آن خواهد شد چین اولین تلاش برای ارسال یک کاوشگر به مریخ مارک یک نقطه عطف بزرگ برای گروه فضایی چین هوافضا علم و فن آوری شرکت (CASC).

مدارگرد طراحی شده است به گذشته تقریبا یک سال زمین هر چند این می تواند مورد استفاده برای دیگر اگر آن باقی می ماند و قابل دوام. این مریخ نورد از سوی دیگر انتظار می رود به گذشته فقط 90 مریخ روز یا sols. به عنوان با مدارگرد های مریخ نورد می تواند استفاده طولانی بر اساس نیازهای محققان و قابلیت های سخت افزاری.

بر خلاف ناسا کنجکاوی و پشتکار rovers چین اولین مریخ خواهد تکیه بر انرژی خورشیدی است. ناسا مریخ نورد فرصت نیز با تکیه بر انرژی خورشیدی در نهایت تسلیم به مریخ طوفان های گرد و غبار باقی مانده پس از عملیاتی برای بسیاری از سال پس از آن در نظر گرفته شده و تاریخ پایان. کنجکاوی و پشتکار هر دو با استفاده از هسته ای مبتنی بر منابع قدرت است که اجازه می دهد آنها را برای عملیاتی باقی می ماند بدون در نظر گرفتن شرایط نور است.

سفر به مریخ است که یک معامله بزرگ برای چین به خصوص در نور خود را از موفقیت های اخیر در فرود مریخ نورد در سمت دور از زمین ماه است. که موفق به فرود نرم برای اولین بار بود که نه تنها برای چین بلکه برای بشریت بود, و آن را نشانه روشن است که این کشور آماده است به بلند پروازانه خود را با اکتشاف فضا تلاش.

همراه با ماموریت مریخ چین در حال برنامه ریزی برای یک مداری ایستگاه فضایی تا و در حال اجرا در عرض چند سال آینده است و در حال حاضر هش که برنامه ریزی برای ماموریت های سرنشین دار به ماه.

منبع تصویر: ناسا

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر