چین هیچ ایده که در آن یکی از آخرین coronavirus عفونت آمد از

  • خطر موج دوم coronavirus عفونت بسیار واقعی برای کشور و ایالات متحده است که شروع کرده اند بازگشایی.
  • چین یکی از مناطق که در آن اقدامات سختگیرانه شده اند به تدریج برداشته اما این کشور فقط گزارش بدترین نوع جدید کروناویروس عفونت است.
  • یک بیمار در پکن تایید شد COVID-19 مثبت است. اما او را ترک پایتخت و یا در تماس با هر کسی که سفر به خارج از کشور.

چندین کشور و ایالات متحده به آغاز بازگشایی پس از ماه از محدودیت. برخی از آنها قادر به خلاص شدن از شر این ویروس و یا کاهش تعداد عفونت های قابل توجهی. دیگران در حال بازگشایی به تدریج حتی اگر خطر عفونت بالا باقی می ماند. در جای دیگر دولتها در برخورد با تعداد فزاینده ای از موارد و برزیل است بهترین نمونه از آن است. روسیه دیگر است. آیا موج اول را تصویب کرده است یا نه مقامات آگاه هستند که یک دوم COVID-19 ممکن است و آنها نیاز به پروتکل های در محل برای جلوگیری و یا کاهش دامنه شیوع آینده.

همین دلیل است که چین فقط تست شده کل جمعیت ووهان دوباره برای دیدن اگر موج دوم در منطقه که در آن همه گیر شروع یک احتمال است. به اندازه کافی عجیب, چین گفت: آن را در بر داشت فقط 300 بدون علامت مورد از نزدیک به 10 میلیون نفر تست شد که شمارش نیست نسبت به آمار رسمی. و آنها مسری نیست با توجه به گزارش. اما همین کشور نیز گزارش شده بدترین نوع جدید کروناویروس عفونت است.

مقامات در پکن تایید یک مورد جدید در روز پنج شنبه — برای اولین بار در پایتخت طی دو ماه با توجه به سلامت. بيمار 52 ساله از پکن Xicheng که تست مثبت پس از بررسی به درمانگاه شنبه با تب. این گزارش می گوید که بیمار است نه چپ پکن و نه به او شده است در تماس با هر کسی که تا به حال سفر خارج از کشور برای حداقل دو هفته.

اجازه دهید که غرق در دوم. مقامات در یکی از چین بزرگترین شهرستانها نمی توانم بگویم چگونه COVID-19 بیمار قراردادی ویروس.

وجود دارد یک نام برای آن نوع از گسترش — جامعه انتقال — و این بسیار نگران کننده برای یک ویروس مانند رمان coronavirus. این عنوانی است که نشان می دهد این واقعیت است که یک بیمار می تواند عفونت را نمی توان به یک منبع خارج و مهار ممکن است مشکل تر است. وقتی که اتفاق می افتد به این معنی که ممکن است چندین دیگر مسری بیمارانی که مشخص نشده اند. اینکه آیا یا نه آنها نشان می دهد علائم آنها می تواند همچنان به گسترش این بیماری است.

در حالی که چین COVID-19 آمار نمی تواند مورد اعتماد کشور به اجرا درآوردن اقدامات سختگیرانه در ووهان برای جلوگیری اصلی شیوع و می تواند تاکتیک های مشابه در پکن.

مقامات گفت که بیمار آقای تانگ شده است انتقال به بیمارستان و دو تن از اعضای خانواده او در تماس نزدیک با آنها تحت آزمایشات پزشکی. تماس با ردیاب در حال بررسی اتصالات دیگر به تلاش برای جلوگیری از انتقال این مسیر است. که به تنهایی نمی خواهد کمک به آنها در پیدا کردن منبع واقعی از پکن جدید COVID-19 شیوع.

تانگ خانواده و جامعه شده است بسته با مقامات انجام حرارت چک و ضد عفونی اماکن عمومی. “Xicheng خود را ادامه خواهد داد بررسی اپيدميولوژيک و تقویت جامعه کنترل محیط زیست نمونه گیری از پرسنل کلیدی در مکان های کلیدی در بهبود توانایی تشخیص زود هنگام و نظارت” معاون شهردار Xicheng Miao Jianhong گفت: در یک کنفرانس خبری.

پکن مقامات لغو محدودیت های اعمال شده به تدریج شروع آوریل 30th و ساکنان تبدیل شده اند ممکن است آرام تر در هفته های اخیر حتی وقتی که می آید به متوسط چک اجتماعی فاصله و ماسک-رایگان فعل و انفعالات.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>