بررسی گوشی آندروید خود را به دیدن اگر این مفید Google Play Store قابلیت وارد کرده

در روزهای خوب ممکن است ما به شما گفت که گوگل قرار بود به اضافه کردن فیلتر به گوگل فروشگاه بازی برنامه و نتایج. این اجازه می دهد تا شما را به کاهش تعداد نتایج که پاپ تا از شما درخواست جستجو. برای مثال, شما می توانید درخواست خود را به پیدا کردن یک نوع خاص از نرم افزار با حداقل تعداد معینی از ستاره ها. یا شما چوب به کسانی که دریافت یک “انتخاب سردبیر” نشان. گزینه ها ظاهر می شود در زیر نوار جستجو مشابه با پیشنهادات کلمه کلیدی.
این ویژگی نورد تنها در بازارهای خاص. امروز AndroidPolice می گوید که گوگل در حال حاضر هل دادن Google Play Store فیلتر جستجو به بیشتر مناطق و بازار. متاسفانه به نظر می رسد به یک سمت سرور به روز رسانی به این معنی که شما هیچ کنترل بیش از زمانی که آن را نشان می دهد تا بر روی گوشی آندروید خود را. فیلتر شده اند دیده می شود در نسخه 21.0.17 از فروشگاه بازی.

خوشبختانه بازی فروشگاه فیلتر جستجو ظاهر می شود بر ما صفحه 2 XL در حال اجرا آندروید R beta نسخه 2.5. فیلتر گزینه های در گوشی به ما امکان انتخاب برنامه های با 4.0 یا بالاتر امتیاز برنامه با 4.5 یا بالاتر امتیاز کسانی که انتخاب شدند به عنوان یک انتخاب سردبیر, حق بیمه, برنامه های, برنامه های جدید و برنامه های موجود در Google Play منتقل می کند. AndroidPolice اشاره می کند که اگر شما جستجو برای یک برنامه با نام تجاری مانند بگو سیب موسیقی, Netflix و Spotify در شما نمی بینم هر گونه فیلتر و از آنجا که شما در حال رفتن برای دیدن نتایج طبیعی با جستجوی نام. اما اگر شما اضافه کردن کلمه “ابزار” پس از نام فیلتر بازگشت.

آیا این فیلتر به شما صرفه جویی در زمان و تلاش از در حال اجرا را از طریق یک لیست بزرگ از برنامه بستگی دارد به آنچه که شما در جستجوی. هنوز هم ارائه فیلتر باید دیده می شود به عنوان یک گام رو به جلو برای گوگل و اندروید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de