چک کنید اگر گوشی شما خواهد بود واجد شرایط برای پیوستن به آندروید 11 beta برنامه

در اوایل این هفته گوگل کاهش یافته است اولین نسخه بتا از آندروید 11 برای مدل با شروع سال 2017 پیکسل 2 خط و در حال اجرا را از طریق سال گذشته صفحه 4 سری. همه شما باید انجام دهید به آن را نصب کنید در یکی از این مدل برای رفتن به Android beta سایت بر روی سریع با این مضمون که “نظر خود را واجد شرایط دستگاه” و بر روی آن ضربه بزنید. از وجود آن است که یک ماده ساده از امید بستن برای آندروید 11 beta برنامه. شما خواهد شد و سپس با دریافت یک به روز رسانی نرم افزار است که می تواند دانلود و نصب با رفتن به Settings > System > Advanced > به روز رسانی سیستم.

انتخاب غیر از صفحه گوشی به زودی قادر خواهد بود برای پیوستن به آندروید 11 beta برنامه

به خاطر داشته باشید که هنگامی که شما پیوستن به آندروید 11 beta برنامه شما بخشی از این برنامه تا نسخه نهایی اندروید 11 قطره. مهم نیست که چقدر حشره دار به نسخه های بتا هستند و یا چگونه سریع باتری در صفحه خود را تخلیه شما نمی توانید به بازگشت به آندروید 10 مگر اینکه شما به طور کامل پاک کردن دستگاه خود را با انجام یک تنظیم مجدد کارخانه. است که چرا شما باید صبر کنید تا سوم بتا در دسترس است برای پیوستن به برنامه بتا اگر شما صفحه اتفاق می افتد روزانه خود راننده است. اگر شما فقط اتفاق می افتد به خود صفحه 2 یا بعد از آن و از آن است که جمع آوری گرد و غبار در یک کشو می گویند به خودتان “چه خبره” و نصب آندروید 11 beta 1. شما حسادت از بسیاری از اندیشه خود را toting دوستان و خانواده. مگر اینکه آنها خود را یک وان پلاس 8 یا وان پلاس 8 Pro.

که به دلیل وان پلاس امروز اعلام کرد که آن دو, جدیدترین مدل های واجد شرایط برای پیوستن به آندروید 11 beta برنامه. در وان پلاس سایت این شرکت نوشت: “در همکاری با گوگل ما مفتخر به ارائه OnePlus 8/8 Pro کاربران اولیه و اجمالی در آینده از اندروید. با ترکیبی از صاف تجربه در زمینه نرم افزار و سخت افزار قدرتمند OnePlus 8/8 نرم افزار در ابتدا برای شروع با اندروید 11. در حال حاضر دانلود آندروید 11 Beta برای دسترسی به برخی از آخرین ویژگی های Android و برنامه های خود را آماده برای به روز رسانی های آینده.” اما به عنوان ما به شما هشدار داده امروز صبح شما ممکن است بخواهید به نگه داشتن در حال بارگذاری اولین بتا به دلیل لیستی از مسائل شناخته شده با ساخت از جمله از دست دادن تمام داده ها. اشکالات دیگر را متوقف کرده اند گوگل, دستیار, تشخیص چهره و تماس های ویدئویی از کار. اگر شما یک احساس است که شما باید نصب آندروید برای اولین بار 11 بتا در خود وان پلاس 8 یا وان پلاس 8 Pro و نمی تواند متوقف کردن فکر کردن در مورد آن سعی کنید ذهن خود را از به روز رسانی. فکر می کنم از بیس بال. توسعه دهندگان ممکن است نیاز به نصب beta; اگر شما یک توسعه دهنده ماندن در حال حاضر

در نزدیکی پایان ماه هشت بیشتر دستگاه های آندروید اجازه خواهد داشت به شیر به keg که ما تماس آندروید 11 beta برنامه. این مدل ها عبارتند از:

بیشتر خواهد شد پیوستن به حزب در طول چند هفته آینده. انتظار ما برای دیدن دوم بتا برای آندروید 11 منتشر شده در ماه جولای و به دنبال آن سومین بتا در ماه اوت است. نسخه نهایی اندروید 11 باید منتشر شده در ماه سپتامبر.

در میان ویژگی های جدید است که باعث می شود آن را آسان تر و سریع تر به حرکت خروجی صوتی از تلفن خود را به یک بلندگوی بلوتوث و یا خود را بی سیم, بلوتوث, earbuds. اطلاعیه در حال حاضر از هم جدا شده توسط مکالمات هشدار و خاموش اطلاعیه ها. حباب خواهد شد اجازه می دهد تا کاربران آندروید به چند کاره هستند در حالی که مشغول چت کردن است. بیایید می گویند که شما در حال ارسال پیامک دوست دختر خود را, اما شما در حال نگه داشتن یک چشم بر روی برخی از سهام در زمان واقعی نقل قول. به جای داشتن به عقب و جلو سوئیچ بین برنامه پیام رسانی و سهام خود را برنامه شما شیر بر روی یک حباب برای باز کردن گفتگو در برنامه سهام. به این ترتیب شما می توانید خود را به حساب سود (یا زیان) بدون ناگهان پایان متن جلسه شما با داشتن Mary Jo.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>