موتورولا تا به حال متوقف ساخت گل سرسبد گوشی برای چند سال. چرا باید این زحمت رقابت با سامسونگ و اپل زمانی که بودجه خود گوشی انجام شد به طوری خوبی؟. برای مثال بر اساس خواننده پاسخ به داستان ما در مورد موتورولا G7 قدرت 2019 بودجه-قیمت گوشی با باتری 5000mAh (ارائه تا 72 ساعت پس از استفاده از اتهامات عنوان شده علیه) بسیار محبوب بود.
سال گذشته موتورولا آغاز تجاوز در اواسط محدوده بازار و این کار را با موفقیت با گوشی های قدیمی مانند یک عمل با آن عقب اقدام دوربین است که سوابق در حالت عمودی و نقش آن در چشم انداز. بنابراین شرکت سازنده تصمیم به عقب بر گردیم به بازی گل سرسبد و امروز به ما گفت: شما قبلا آن پرده برداری موتورولا لبه و موتورولا لبه+. بیشتر pussyfooting در اطراف برای Lenovo واحد. این لبه+ یک 6.7 اینچ صفحه نمایش HD+ AMOLED با یک صفحه نمایش آبشار draping بیش از هر دو طرف بسیار نازک ناهنجاری و 21:9 نسبت ابعاد. همچنین ویژگی های یک 90Hz نرخ refresh برای اذوقه و نوشابه صاف پیمایش و تصویری بازی انیمیشن.

اتحاد موتورولا ایجاد رقابتی گل سرسبد?

موتورولا کاهش یافته و به یک زن و شوهر از 45 ثانیه تبلیغات تلویزیون امروز و برای اولین بار یکی به نام “موتورولا لبه+ وارد کرده است.” حق کردن خفاش, موتورولا, استفاده هوشمندانه توهم به نمایش آبشار نمایش که در آن خواستار “بی لبه صفحه نمایش.” موتورولا همچنین بالند که تلفن ارائه سریعترین سرعت داده در جهان و قوی ترین صدای استریو.
دوم آگهی که به نام “سریعترین 5G در جهان با موتورولا لبه+” همچنین 45 ثانیه در طول آن یک بار دیگر شروع می شود با سرد توهم ترویج بی لبه صفحه نمایش قبل از pivoting به گوشی توانایی ارائه 5G دانلود دیتا با سرعت سریع تر از 4Gbps. نمی تواند بیش از حد هیجان زده است که با سرعت نزدیک به چهار برابر سریع ترین mmWave 5G دانلود دیتا با سرعت در دسترس مصرف کنندگان. آگهی سپس نشان می دهد نمونه های فوق العاده گسترده ای ماکرو و تله تصاویر از دوربین عقب.

گل میمون 865 پلت فرم تلفن همراه قدرت لبه+ که شامل Snapdragon X55 5G مودم تراشه برای هر دو mmWave و زیر 6GHz 5G پشتیبانی می کند. این به این معنی است که T-Mobile را کم و اواسط باند 5G شبکه خواهد شد کار بر روی این دستگاه به عنوان ورایزون بالا-گروه mmWave 5G شبکه. و بله, آن را با AT&T را 5G سیگنال به عنوان به خوبی. لبه+ امکانات 12GB از LPDDR5 حافظه و 256 GB از ذخیره سازی; آن همچنین ورزش UFS 3.0. گفت: ما به عنوان موتورولا کشیده از همه متوقف می شود. آن را به یک باتری 5000mAh است که اجازه می دهد تا کاربران برای لذت بردن از 48 ساعت از 5G استفاده کنید.

این 108MP دوربین اصلی در پشت با استفاده از 4:1 صفحه binning به ارائه تیز 27MP تصاویر. این 16MP گسترده ای فوق العاده دوربین نیز استفاده می شود برای نزدیک ماکرو عکس و 8MP دوربین تله ارائه 3x زوم اپتیکال. نیز وجود دارد یک زمان پرواز دوربین برای افزایش عمق محاسبات و در مقابل یک 25MP جلوی دوربین. تعجب! تلفن می کند, ورزش, 3.5 mm earphone jack. در حالی که آن را ندارد یک امتیاز آی پی لبه+ زنده خواهد ماند یک چلپ چلوپ و نور باران است.

موتورولا لبه+ را در فروش, مارس 14 به عنوان یک Verizon منحصر به فرد قیمت در $999.99 و یا شما می توانید 24 پرداخت های ماهانه از $41.66. گزینه های رنگ تندر خاکستری و دودی سانگریای.

موتورولا لبه نیز امروز اعلام کرد و آن را کاملا حق بیمه وسیله ای است که لبه+ است. برای مثال آن است که Snapdragon 765 پلت فرم تلفن همراه در زیر هود و مجهز به 4GB LPDDR4 RAM در آمریکای شمالی و 6GB در بقیه جهان است. لبه همراه با 128GB ذخیره سازی و باتری 4500mAh. این شهر همچنین دارای پشتیبانی از چهار دوربین نصب در پشت با یک 64MP اولیه دوربین 16MP فوق العاده گسترده و ماکرو دوربین 8MP دوربین تله با 2x زوم اپتیکال و یک زمان پرواز سنسور. آن را نیز حمل 25MP جلوی selfie اهمیت. این مدل را در فروش بعد از این سال و با جزئیات بیشتر منتشر خواهد شد در طول تابستان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im