بررسی سامسونگ تخت-نمایش Galaxy Note 20 5G از تمام زوایای

سامسونگ در کنار گوهر تاج است حق دریافت مقدار زیادی از توجه در هفته های اخیر, اما آن را احساس می کند مهم است به یاد داشته باشید از زمان به زمان که حیوان صفت توجه داشته باشید کهکشان 20 فوق العاده نخواهد بود پرواز انفرادی به شرکت مجازی بستهای رویداد در آگوست 5.

در واقع این به طور کامل به بیرون درز 6.9-incher ممکن است پیوست نیست اما یکی دو تاشو دستگاه علاوه بر برادر کوچک خود را. گفت: برادر کوچک است که همه به تنهایی در محل موردتوجه وتماشای عموم امروز پس از آنچه احساس می کند مانند یک ابدیت بازی دوم کمانچه با هیچ یک دیگر از افسانه ای leaker Evan Blass نشان دادن غیر قابل انکار زرق و برق دار طراحی این 6.4 اینچ یا بیشتر گوشی از همه زاویه ها در با کیفیت بالا 360 درجه چرخش.
گرفته ایم آزادی از خوراکی تا چند عکس از این کاملا گسترده GIF برای هر دو خود را مشاهده و تجزیه و تحلیل لذت. در اینجا ما بروید:

یک صفحه نمایش مسطح با یک محور سوراخ پانچ و نسبتا نازک ناهنجاری

این ممکن است به عنوان یک شوک… اگر شما بوده ام به زندگی زیر یک سنگ اما بر خلاف 2019 را “استاندارد” تبصره 10 و تبصره 9 قبل از آن و توجه داشته باشید 8 قبل از آن و حتی جلال شکست خورده توجه داشته باشید 7 تمام راه برگشت در سال 2016 در سال جاری توجه داشته باشید کهکشان 20 5G بسیار زیبا حک شده در سنگ به عنوان ورزشی خوب قدیمی از مد افتاده مسطح روی صفحه نمایش.

 

البته یک صفحه نمایش مسطح است و نه ذاتا چیز بدی نیست و با کمک مجموعه ای از ناهنجاری است که به نظر نمی آید به طور قابل توجهی chunkier از آنچه توجه داشته باشید 10 تا به حال در جریان سال گذشته توجه داشته باشید کهکشان 20 5G هنوز هم می تواند به عنوان فوق العاده حق بیمه دستگاه حداقل در نگاه اول.

آیا این نگاه مغرور به عنوان توجه داشته باشید 20 Ultra? شاید نه اما محور سوراخ پانچ قطعا برنده ما کاملا مطمئن شوید که وجود دارد مقدار زیادی از مردم وجود دارد که همچنین قدردانی از “جمع و جور” بدن یک توجه داشته باشید 20 5G مدل انتظار می رود برای اندازه گیری حدود 6.4 اینچ در قطر.

یک بیرون زده سه گانه ماژول دوربین و یک پایان زرق و برق دار

سوراخ سوراخ شدن دو آینده گوشی های سطح بالا در برابر یک دیگر شما نیز متوجه خواهید شد که کوچکتر و humbler عضو توجه داشته باشید 20 خانواده به نظر می رسد عدم periscope-سبک ثانویه اهمیت معرفی شده توسط S20 فوق العاده در اوایل این سال است.

که به معنی 6.4 اینچ صفحه نمایش توجه داشته باشید 20 5G به احتمال زیاد حل و فصل کمتر پیچیده لنز تله در علاوه بر این به یک دوربین اصلی بعید به اتخاذ تا حدودی تفرقه 108 تعداد مگاپیکسلی و احتمالا همان ultra-wide-angle sensor به عنوان توجه داشته باشید 20 فوق العاده.

این “جمع و جور” تبصره 20 به نظر می رسد به انجام کار بدون فوکوس خودکار لیزر سیستم از برادر بزرگتر آن نیز با اینحال حفظ موقعیت فلش LED. در ضمن اگر توجه داشته باشید کهکشان 20 رندر امروز در یک رنگ به عنوان چشم نواز به عنوان عارف برنز توجه داشته باشید 20 فوق العاده عطر و طعم است که سامسونگ ناخواسته ریخته در interwebs چندی پیش ما نمی توانیم به دور از که نفیس مات.

باریک قاب فلزی و لبه های هموار گرد تبصره 20 5G کاملا تکمیل حق بیمه طراحی است که در نهایت نمی نیاز به صفحه نمایش منحنی را به تصرف خود توجه ما و ما را که بیشتر از حد هیجان زده برای سامسونگ در آگوست 5, راه اندازی رویداد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de