بررسی آیفون جدید اپل 11 مورد رنگ مطابق با تماشای گروههای

اپل فقط outed پاپ آپ سایت در ستایش فضایل از آی فون/اپل دیده بان ارتباط که در آن جزئیات چگونه شما می توانید تماس های پاسخ و یا پاسخ به پیام های به طور مستقیم از تماشای حتی بدون در نظر گرفتن از آی فون خود را و دیگر چیزهای سرد این دو هم می توانید انجام دهید.
به عنوان اگر به جشن می گیرند که همزیستی بیشتر, رسمی آی فون 11 سری مورد مجموعه اپل فقط با کسانی که جدید به عنوان چهار تازه رنگ جدید معرفی کردم کلی خرید عمومی. خوب اپل این هر بهار اما در این سال شرایط, شده, شدید, تا بهار جوجه roosted به تطبیق لباس تابستان.
آن را تبدیل به عرفی برای اپل, موارد, اما در اینجا نرم افزاری میکرو لباس خطوط داخلی برای جلوگیری از خراش در حالی که خارجی نرم-touch پایان کمک می کند تا با کشش در دست خود را. اپل سریع برای اضافه کردن که شما می توانید نگه دارید خود را شارژ بی سیم از طریق عادات مورد بیش از حد.

آی فون جدید 11 مورد رنگ

اپل کمتر از سه جدید $35 سیلیکون موارد برای آی فون 11, آیفون, 11 نرم افزار و آی فون 11 Pro Max. اضافه کردن به کاکتوس گریپ فروت و گشت و گذار آبی فهرستی در حال حاضر می آیند Seafoam کتانی آبی و… ویتامین C موارد است.

همین حالا از ما بخواهید دقیقا چگونه بسیاری از سایه شما به پایین در رنگ نمودار برای رسیدن به کتان آبی و یا به همین دلیل است که ویتامین C پرتقال-y ، با نشاط مورد گزینه رنگ اپل در حال حاضر دارای هشت رنگ را انتخاب کنید از آی فون 11 سیلیکون و قیمت ها همان رنگ های موجود, البته, برای, آیفون, 11, آیفون, 11 نرم افزار و آی فون 11 Pro Max. رسمی اپل لفافه آمده بخوبی در اطراف تمام دکمه ها را پایین در معرض به خاطر کمتر به صورت فله.

جدید اپل دیده بان گروههای رنگ

اپل دادن برخی از عشق تابستان به زمان و آینده اپل دیده بان صاحبان بیش از حد به روز رسانی در دسترس پالت از آن $49 ورزشی گروههای با تعداد رنگ در هر رده. سه نفر از کسانی که به نظر می رسد طراحی شده برای مطابقت با آی فون جدید 11 سری مورد گزینه های رنگ وجود دارد یکی فوق علاوه بر این بیش از حد نمک-of-the-زمین ساحلی, خاکستری, ساخت کامل 19 رنگ از خوش بنیه فهرست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>