CES 2021 خواهد بود در فرد رویداد برگزار خواهد شد در هفته اول ژانویه

مختلف نمايشگاه جایزه مراسم و رویدادهای ورزشی لغو شد در این سال به دلیل coronavirus. بسیاری از آنها شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد. دیگران برگزار شد تقریبا. و در حالی که این بیماری همه گیر به نظر می رسد کاهش در اروپا جدید, نقاط داغ در حال ظهور در جای دیگر. با وجود نامشخص شرایطی مصرف کننده انجمن تکنولوژی آغاز کرده است و برنامه ریزی در فرد CES 2021.

در هر زمان برنامه نشان می دهد تجارت برگزار خواهد شد از ژانویه 6 تا 9 ژانویه.

هیچ کس نمی داند که این بیماری همه گیر به پایان خواهد رسید. مشترک توافق این است که آن را می توانید از آخرین به سال آینده. مطمئن شوید که آن را گسترش ممکن است آهسته اما یک توده رویداد عمومی مانند CES می تواند منجر به یک موج جدید است.

فرهنگ و هنر ایران را وفق دهند CES 2021 به اجرا اجتماعی فاصله

سازمان از CES می گویند آنها را به اقدامات احتیاطی لازم را برای اطمینان از ایمنی و سلامت مردم است. برای مثال نشان می دهد سالن را تمیز و بررسی به طور منظم و تاچ پونت محدود خواهد شد بدون پرداخت پول نقد از طریق سیستم.

فرهنگ و هنر نیز می گوید که این راهرو در نمایشگاه مناطق خواهد شد گسترده تر و صندلی قرار داده خواهد شد در یک فاصله از یکدیگر اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله. کل عرصه خواهد بود نقطه چین با مایع ایستگاه و شرکت کنندگان را ملزم به پوشیدن ماسک. کسانی که به احتمال زیاد خواهد شد بررسی می شود برای حرارت و همچنین در سایت دسترسی به خدمات بهداشتی و درمانی ارائه خواهد شد.

حتی با این اقدامات در جای خود بسیاری از افراد خواهد طبعا با احتیاط از حضور در CES سال آینده. پس از همه, آن را اعتقاد بر این توسط برخی از که CES سال 2020 کمک به گسترش coronavirus و اکثر مردم نمی خواهید به یک فرصت.

به همین دلیل فرهنگ و هنر نیز برنامه های در حال گسترش دیجیتال از رسیدن به CES 2021 با ارائه یک انتخاب گسترده تر از زندگی جریان محتوا. بنابراین برای کسانی که نمی آن را به محصولات جدید و فن آوری خواهد شد به نمایش دیجیتالی نیز هست.

این باعث می شود شما تعجب می کنم که چرا CES 2021 نمی تواند آنلاین-تنها امر است. پس از همه, برای اجرای, اجتماعی, فاصله, فرهنگ و هنر را مجبور به کاهش تعداد شرکت کنندگان به شدت به هر حال. یک دلیل عمده دلیل می تواند منابع مالی که در معرض خطر هستند. تاثیر مالی از لغو MWC سال 2020 بود و همان خواهد بود درست برای CES

نیز وجود دارد امکان که فرهنگ و هنر است و فقط نظارت بر وضعیت و امید برای بهترین. اگر چیز نمی کنید بهتر است در ماه ژانویه سال 2021 آن ممکن است اعلام کند در آخرین دقیقه لغو و یا CES 2021 کاملا دیجیتال رویداد.

و مبادا شما فکر می کنم فرهنگ و هنر خودخواه است برای حتی فکر کردن در مورد یک فرد رویداد, انجمن سریع به اشاره است که این رویداد را با هم متفکرین برای حل چالش های جهان امروز است. ما همچنین فن آوری است که کاهش برخی از چالش های ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر.

به عنوان خوب به عنوان آن صدا است که آن را به ارزش خطر است ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im