CDC می گوید ممکن است 10 برابر بیشتر coronavirus عفونت از گزارش ما

  • ما coronavirus آمار حتی بدتر از آنچه آمار نشان می دهد CDC مدیر رابرت Redfield گفت: در یک جلسه مطبوعاتی با خبرنگاران.
  • تعداد واقعی COVID-19 عفونت ممکن است 10 برابر بیشتر از تایید تشخیص از طریق آزمایش.
  • برآورد می آید از آنتی بادی آزمایش و نشان می دهد تا به 25 میلیون آمریکایی ممکن است تا به حال COVID-19.

رمان coronavirus عفونت است چیزی جز موجود در چندین نقاط داغ در سراسر جهان از جمله چندین ایالت آمریکا است که باید ثبت و ضبط آمار و ارقام پس از بازگشایی. رئیس جمهور تهمت است که اغلب گفت که افزایش تعداد تست منجر به بالاتر caseload دفاع در تمام جدیت برای یک کاهش در آزمون. که روش نمی خواهد با مشکل اساسی برخورد. این ویروس در حال گسترش در جوامع سریعتر از قبل در حال حاضر که مستند اقدامات برداشته شده است. بعلاوه مقاومت به پوشیدن ماسک های صورت بیشتر می تواند افزایش خطر انتقال این بیماری کشنده است.

تخمین های جدید از CDC نشان می دهد که coronavirus آلوده 10 برابر بیشتر از آمریکایی ها را تایید کرد که تا کنون از طریق آزمایش. پیش بینی می آید از مدیر رابرت Redfield و آن را بر اساس داده ها از یک COVID-19 آنتیبادی برنامه غربالگری.

حتی بدون موج در تگزاس فلوریدا و کالیفرنیا و ایالات متحده آمریکا کشور نیست که در آن یک تصویر کامل از COVID-19 بیماری همه گیر در ایالات متحده است. عدم تست ساخته شده آن را غیر ممکن است برای تست تمام بيماران مشکوک در اولین ماه از وقوع. مسائل را با آنتی بادی آزمایش بیشتر می توانید جلوگیری از دقیق مجموعه ای از داده ها است.

دانستن دقیقا چگونه بسیاری از مردم آلوده است و جزئیات بسیار مهم برای برنامه ریزی آینده اقدامات آن است که آیا مستندات, افتتاح, اقتصاد, و یا واکسیناسیون مبارزات. دقیق caseload رقم نیز بهره مند شوند محققان به عنوان آن را ارائه اطلاعات دقیق تر در مورد تعداد افرادی که بدون علامت و واقعی مرگ و میر.

از صبح روز جمعه بیش از 2.5 میلیون آمریکایی تشخیص داده شده اند. اگر CDC تخمین دقیق هستند و سپس تعداد واقعی افرادی که آلوده شدند و تا کنون 25 میلیون نفر است. تا کنون نزدیک به 127,000 هزار نفر از بیماران فوت کرده اند در ایالات متحده است.

“این ویروس باعث می شود تا مقدار بدون علامت عفونت” Redfield گفت: روز پنج شنبه از طریق تپه. “ما احتمالا به رسمیت شناخته شده حدود 10 درصد از شیوع بیماری است.” مدیر توضیح داد که سرولوژيک نظرسنجی جمع آوری شد برای coronavirus آزمون و همچنین دلایل دیگر مانند اهدای خون و تست های آزمایشگاهی. آنها نشان داد که بین 5 ٪ و 8 ٪ از آمریکایی ها قرارداد بسته اند ویروس.

CDC داده به نظر می رسد در خط با مناطق دیگر. در اواسط ماه مه در اسپانیا محققان در یک مطالعه منتشر شده نشان می دهد که این کشور واقعی COVID-19 caseload ممکن است در حدود 5 درصد از جمعیت یا 2,350,000 موارد است. در آن زمان اسپانیا تا به حال بیش از 272,000 تایید موارد دهم که کشنده است. اسپانیا بود COVID-19 کانون از اروپا اما موفق به پهن کردن منحنی به طور قابل توجهی.

هر دو مجموعه داده نشان می دهد باید وجود داشته باشد هر گونه بحث از گله ایمنی در هر دو کشور است. فوق العاده بالا در صد از جمعیت نیاز به کامپیوتر و یا واکسینه با واکسن برای گسترش کاهش می یابد.

بر خلاف اسپانیایی مطالعه Redfield نیست ارائه اطلاعات کامل و همیشه وجود دارد شانس برآورد دقیق نیست. مسائل را با آنتی بادی آزمون و همچنین به عنوان یک یافته های اخیر که گفت آنتی بادی می تواند ناپدید می شوند سه ماه بعد از بهبود ممکن است تغییر دهد و در نتیجه آنتی بادی مطالعات.

“این بیماری نشده است. این بیماری همه گیر نشده است. قدرتمند ترین ابزار است که ما باید سلاح قدرتمند است, اجتماعی, فاصله,” Redfield گفت. “ما باید مسئولیت برای تمرین های اجتماعی استراتژی کاهش حمایت از آسیب پذیر برای محافظت از سالمندان است.”

CDC نظارت بر وضعیت در حدود 20 متحده که در آن 100 CDC کارکنان در حال کمک به مقامات مقابله با افزایش موارد است. “ما در حال صحبت کردن در مورد موج دوم در حال حاضر ما هنوز در موج اول. و که موج اول است که مصرف اشکال مختلف” Redfield گفت.

CDC به روز شده آن COVID-19 علائم لیست در اواسط ماه مه. در روز پنج شنبه CDC همچنین به روز رسانی لیست از شرایط پزشکی که می تواند در برخواهد داشت خطر ابتلا به COVID-19 عوارض یا مرگ.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>