CDC را فراهم می کند دیگر بهانه ای برای جلوگیری از خطوط هوایی آمریکا مانند طاعون

  • خطوط هوایی آمریکا شروع اجرای قابل توجهی تغییر سیاست در چهار شنبه — از سر گیری فروش کامل هواپیمای پرواز بدون در نظر گرفتن رشد در coronavirus موارد در اطراف ما.
  • CDC مدیر رابرت Redfield بیان “قابل توجهی ناامیدی” با خطوط هوایی آمریکا برای این است.
  • این می آید به عنوان coronavirus موارد روندی نگران کننده افزایش در اطراف ما.

حتی اگر ما هنوز چند ماه به کروناویروس بیماری همه گیر در حال حاضر ما در حال شروع به دیدن یک افزایش تدریجی در تعداد زیادی از مردم tiptoeing بازگشت به دنیای سفر — چیزی که هوایی در حال تلاش برای خار با شعار همه تغییرات چشمگیر آنها در حال ساخت به مردم بهبود ایمنی.

مردم در تابستان و حتی پاییز سفر برنامه در حال حاضر و به خصوص اگر شما در حال پرواز وجود دارد و حتی گزینه های بیشتر از همیشه در نظر بگیرید. مسیر دسترسی تا حد زیادی متفاوت است در حال حاضر از یک حامل به بعد به عنوان همه آنها تنظیم در پاسخ به کروناویروس مربوط به محکم کردن از تقاضا است. و برخی مسلما در حال ساخت وحشتناک تصمیم گیری را به عنوان آنها در مورد ساخت و تنظیم آن. ما اشاره, به طور خاص, به خطوط هوایی آمریکا.

عمده ترین شرکت های هواپیمایی در حال حاضر عامل پرواز در یک دربسته حداکثر مسافران برای کمک به اطمینان حاصل شود که مسافران شلوغ نیست داخل مانند ساردین در زمانی که همه ما قرار است به انجام بهترین های ما به لحاظ اجتماعی فاصله از یکدیگر. دلتا برای مثال عامل نتیجه بودن زمان: توسط دربندی کلاس اول کابین در 50 درصد ظرفیت و فقط فروش حداکثر 60% از آن کابین اصلی صندلی.

شروع پنج شنبه, اما, خطوط هوایی آمریکا که از سرگیری فروش تمامیت آن هواپیما’ صندلی به طوری که شما می تواند امکان پذیر مدیره یک پرواز کامل به زودی اگر شما انتخاب می کنید برای پرواز با شرکت هواپیمایی. هیچ تعجب CDC مدیر رابرت Redfield بیان “قابل توجهی ناامیدی” با خطوط هوایی آمریکا برای این تغییر در سیاست. او به نظر در طول بهداشت و درمان مجلس سنا جلسه کمیته پنج شنبه در پاسخ به یک سوال از بهداشت ، برنی ساندرز توسط lamenting است: “من می توانم به شما بگویم که زمانی که آنها اعلام کرد که روز دیگر بدیهی است که وجود دارد قابل توجه ناامیدی با خطوط هوایی آمریکا. تعدادی از شرکت های هواپیمایی تصمیم گرفته بود برای نگه داشتن صندلی میانه (باز).”

لازم به ذکر است که حامل می گویند آنها را به مسافران جلوتر از زمان خود را پرواز خواهد بود اما که لزوما با ارزش تجارت شرکت هواپیمایی عمل مانند آن است. همانطور که پیشتر گفته شد عمده حامل به طور چشمگیری خود را بهینه سازی نقشه های پوشش در پاسخ به تقاضای مشتری. بنابراین خطوط هوایی آمریکا به شما این فرصت را به لغو و پیدا کردن یک مسیر به مقصد خود را belies این واقعیت است که … هیچ کدام ممکن است در دسترس خواهد بود.

این تغییر در خطوط هوایی آمریکا’ سیاست نیز می آید در یک زمان نا مناسب باید ما می گویند. کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci گفت: امروز به عنوان مثال در حالی که ما شاهد بیش از 40 ، 000 نفر در روز در سراسر کشور در حال حاضر این تعداد می تواند به خوبی پیش افتادن از 100,000 یک روز به زودی.

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>