CDC فقط با صدور بزرگ و مهم به روز رسانی به آن coronavirus هشدارهای

 • پس از به تازگی به روز رسانی علائم کروناویروس, لیست مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از تغییرات ساخته شده به لیست شرایط پزشکی که افزایش خطر ابتلا به یک مورد شدید از COVID-19.
 • CDC حذف سن به تنهایی به عنوان یک عامل خطر اضافه بارداری و کاهش شاخص توده بدن (چاقی) آستانه.
 • این سازمان می گوید: افراد در هر سنی مبتلا به یکی از هفت شرایط پزشکی در افزایش خطر ابتلا به بیماری شدید در حالی که 12 سایر مسائل بهداشتی نیز ممکن است افزایش خطر.

CDC به روز شده آن علائم کروناویروس لیست چند هفته پیش اما این تغییرات رفت و بماند برای چند هفته و ما فقط متوجه آنها اوایل این هفته. اما این سازمان فقط چند مطلب قابل توجه تغییرات به آن COVID-19 صفحه است که جزئیات چندین موجود شرایط پزشکی که می تواند منجر به شدیدتر COVID-19 سرانجام. CDC به روز شده از شرایط پزشکی صفحه در روز پنج شنبه با استفاده از داده های در دسترس به عنوان از آوریل 29th, 2020. “ما در حال یادگیری بیشتر در مورد COVID-19 هر روز و به عنوان اطلاعات جدید در دسترس می شود, CDC به روز رسانی خواهد شد اطلاعات زیر” این صفحه را می خواند.

CDC حذف سن به تنهایی به عنوان یک عامل خطر شدید COVID-19 هر ABC13و اضافه شدن چند شرایط به لیست است که می تواند بدتر از پیشرفت عفونت است. هر CDC مردم در هر سنی با شرایط زیر در افزایش خطر ابتلا به بیماری شدید:

 1. بیماری مزمن کلیه
 2. COPD (بیماری انسدادی مزمن ریوی)
 3. ضعف سيستم ايمنی دولت (تضعیف سیستم ایمنی بدن) از جامد پیوند عضو
 4. چاقی (شاخص توده بدن [BMI] 30 یا بالاتر)
 5. جدی قلبی مانند نارسایی قلبی و بیماری عروق کرونر و یا cardiomyopathies
 6. بیماری سلول های داسی شکل
 7. به ديابت نوع 2

BMI شاخص برای چاقی کاهش به 30 از آنچه قبلا اعلام شده 40 و داسی اضافه شد “افزایش خطر ابتلا به بیماری شدید” لیست.

CDC همچنین وارد یک دوم لیست از شرایط پزشکی. افراد مبتلا به هر یک از شرایط زیر “ممکن است در افزایش خطر” در حال توسعه یک مورد شدید از COVID-19:

 1. آسم (متوسط تا شدید)
 2. بیماری عروقی مغز (بر رگ های خونی و جریان خون به مغز)
 3. فیبروز کیستیک
 4. فشار خون بالا یا فشار خون بالا
 5. ضعف سيستم ايمنی دولت (تضعیف سیستم ایمنی بدن) از خون یا مغز استخوان پیوند کمبود ایمنی HIV استفاده از کورتیکواستروئیدها و یا استفاده از دیگر سیستم ایمنی بدن را تضعیف دارو
 6. های عصبی مانند زوال عقل
 7. بیماری کبد
 8. بارداری
 9. فيبروز ريوی (داشتن آسیب دیده و یا زخمی بافت ریه)
 10. سیگار کشیدن
 11. تالاسمی (یک نوع اختلال خونی)
 12. دیابت نوع 1

CDC ارائه می دهد در این لینک شواهد مورد استفاده قرار گیرد به آمده تا با به روز رسانی به لیست زیر بنایی شرایط پزشکی که باعث افزایش خطر ابتلا به بیماری شدید.

تعجب آور علاوه بر این به فهرست بارداری, CDC مشاهده شده است که بارداری باعث افزایش خطر بستری شدن در بیمارستان و شدید COVID-19 تجربه برای زنان است. آمار توضیح می دهد که مطالعه CDC استفاده می شود برای به روز رسانی آن هدایت نظارت از 8000 شرکت کنندگان و متوجه شد که باردار شد 50 درصد بیشتر احتمال دارد به در بیمارستان بستری شود از زنان آلوده بودند که باردار نیست و 70 درصد بیشتر احتمال دارد به پزشکی نیاز تهویه.

قبل از به روز رسانی CDC گفت که مردم در معرض خطر جدی COVID-19 شامل افراد با سن 65 سال و بالاتر; افرادی که زندگی می کنند در خانه های سالمندان و یا دیگر دراز مدت مراقبت از امکانات و افراد مبتلا به بیماری قلبی چاقی دیابت و بیماری های کبدی مزمن کلیه بیماری مزمن ریه بیماری یا هر بیماری که باعث ضعف سیستم ایمنی بدن است.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im