CDC مدیر: Coronavirus می تواند متوقف شود اگر ما به دنبال یک حکومت

  • CDC مدیر رابرت Redfield می گوید وجود دارد فقط یک چیز همه آمریکایی ها باید به منظور جلوگیری از گسترش coronavirus: پوشیدن ماسک.
  • Redfield و دیگر مقامات بهداشت صادر شده و تقاضای جدید در علمی سرمقاله.
  • برخی از ایالت ها به طور جدی به مبارزه علیه اجباری, ماسک پوشیدن دستورالعمل.

همیشه از رمان coronavirus همه گیر شروع مقامات بهداشتی دانشمندان و محققان تلاش کرده اند به آن را متوقف کند. آنها نمی توانند آن را به تنهایی انجام, البته, و آنها به ما نیاز دارند به دنبال برخی از قوانین اگر ما می خواهیم به نگه داشتن خودمان و دوستان و خانواده ما امن است. در حال حاضر مدیر CDC می گوید که کل coronavirus حماسه خواهد بود و تحت کنترل در عنوان کمی تا دو ماه اگر ما فقط به دنبال یک قانون واحد: پوشیدن ما ماسک.

مدیر رابرت Redfield یک شرکت و نویسنده در طولانی جدید علمی سرمقاله توضیح چقدر موثر ماسک ها بر اساس داده های اخیر. او همچنین معتقد است که اگر ماسک-با پوشیدن یک جهانی عادت در سراسر ایالات متحده در این بحران مرگبار خواهد بود در راه خود را به سوی یک قطعنامه در حدود هشت هفته.

بخش هایی از این مقاله به نظر می رسد برای نشان دادن یک بیت از سرخوردگی در بخشی از CDC و همکار مقامات بهداشتی. نا امیدی کارگردانی است که به نظر می رسد نمی خواهید به پوشیدن ماسک حتی زمانی که تمام نقاط شواهد علمی برای آن که یک زندگی-صرفه جویی در اندازه گیری.

“پوشش دهان و بینی با فیلتر کردن مواد 2 در خدمت اهداف: حفاظت شخصی در برابر استنشاق مضر عوامل بیماری زا و ذرات و منبع کنترل برای جلوگیری از افشای دیگران به عفونی و میکروب است که ممکن است اخراج در طول تنفس” نویسندگان توضیح قبل از غواصی به رفتار عجیب و غریب از برخی از شهروندان ایالات متحده.

“وقتی پرسیده شد که به پوشیدن پوشش صورت بسیاری از مردم فکر می کنم از نظر حفاظت شخصی. اما پوشش صورت نیز به طور گسترده و به طور معمول استفاده می شود به عنوان منبع کنترل. مثلا اگر با توجه به انتخاب بین داشتن عمل جراحی انجام شده توسط یک تیم با پوشیدن برخی از پوشش بیش از خود دهان و بینی در مقابل یک تیم است که تقریبا همه بیماران را رد کرد. این گزینه به نظر می رسد پوچ به دلیل آن است که شناخته شده است که استفاده از پوشش صورت در این شرایط باعث کاهش خطر عفونت محل جراحی ناشی از میکروب های تولید شده در طول فولاد تیم مکالمات و یا تنفس. پوشش صورت انجام همان در مسدود کردن انتقال SARS-CoV-2.”

من نمی توانستم آن را گفت بهتر از خودم. اگر شما مایل به رفتن به جراحی با یک تیم از پزشکان و پرستاران که حاضر به پوشیدن ماسک شما نباید حاضر به پوشیدن ماسک در میان جهانی از همه گیر. واقعا که ساده است.

البته CDC مدیر دریافت نمی کند به قوانین و یا موضوع حکم و مقامات محلی در کشورهای مختلف به طور جدی به مبارزه علیه ایده اجباری ماسک-پوشیدن. باید آن را به عنوان کاملا جای تعجب نیست که این قانونگذاران اتفاق می افتد به حاکم متحده که در آن موارد COVID-19 پررونق است. آن را یک نابغه به ایجاد اتصال.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im