CDC: Coronavirus شروع به گسترش در آمریکا بسیار زودتر از آنچه ما فکر

  • رمان coronavirus شروع به گسترش در آمریکا حتی زودتر از معتقد بودند با توجه به تحقیقات جدید از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC).
  • COVID-19 جامعه انتقال ممکن است اتفاق افتاده در اوایل ژانویه چند هفته قبل از نسخه اصلی رسمی برآورد.
  • این مطالعه ثابت می کند که شکست از مقامات در پیدا کردن coronavirus بیماران و جلوگیری از گسترش این بیماری در زمانی که خطرات اطراف COVID-19 شد در حال حاضر شناخته شده است.

رمان coronavirus شروع به گسترش در آمریکا در اواخر ماه ژانویه است. ما می دانیم که پس از اولین تشخیص داده مورد قدمت آن به ژانویه 20th. گزارش های اخیر نشان می دهد که برای اولین بار COVID-19 بیمار در ایالات متحده ممکن است آلوده شده اند در برخی از نقطه در اواسط ماه دسامبر چند هفته پیش از اولین مورد تایید شده. تحقیقات مشابه از اروپا نشان می دهد این ویروس می تواند رسیده اند این قاره به عنوان اواسط ماه نوامبر در یک نقطه زمانی که جهان تا به حال هیچ ایده که یک ویروس جدید گردش بود. سپس نتایج کالبد شکافی نشان داد که یک بیمار درگذشت COVID-19 در کالیفرنیا در اوایل فوریه 6th, سه هفته قبل از اولین گزارش COVID-19 مرگ در آمریکا است.

CDC در حال حاضر می گوید که آن را در بر داشت شواهد محدود از اوایل گسترش COVID-19 در ایالات متحده در اواخر ماه ژانویه و اوایل فوریه. آژانس می گوید که تا اواخر فوریه “COVID-19 بروز بیش از حد کم به شناسایی توسط اورژانس سندرومی نظارت برای COVID-19–مانند بیماری است.”

CDC فکر می کند که یک تک وارد پرونده از چین است که شناسایی شده ممکن است مسئول COVID-19 شیوع آغاز شده است که در سواحل غرب است. دیگران آورده و سپس بیماری بیش از اروپا است.

CDC صورت گذشته نگر مورد آزمایش قرار گرفته حدود 11,000 نمونه های گرفته شده از بیماران مشکوک به آلوده شده اند با آنفولانزا. از کسانی که برای اولین بار مثبت COVID-19 نتیجه مورخ بازگشت به فوریه 25. که دو روز قبل از مقامات در کالیفرنیا گزارش جامعه انتقال در خارجه به عنوان یک زن که تا به حال سفر خارج از کشور رو ویروس.

هنگامی که یک بیماری عفونی می رسد نقطه “جامعه انتقال” مقامات به دنبال پیگیری و منزوی کردن مخاطبین نمی توانید به لینک بیماران جدید به یک منبع. آن را نشانه ای که ممکن است خارج از کنترل است. گسترده تست مبارزات و تماس با ردیابی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای جلوگیری از بیماری و ما شاهد نمونه هایی از چنین شیوه کار به خوبی در کشورهای دیگر از جمله کره جنوبی, نیوزیلند, و بیشتر.

CDC می گوید که آن را هرگز نابینا به ورود COVID-19 اگر چه آژانس پاسخ کلی و اولیه آزمایش اشتباه شده اند به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار, به عنوان آنها منجر به بدون کنترل انتقال ویروس است.

“ما هرگز نابینا که آن را به نظارت برای Coronavirus 19,” CDC مدیر رابرت Redfield به خبرنگاران گفت: روز جمعه زمانی که جدید CDC مطالعه بیرون آمد. “واقعیت این است که سیستم های نظارت است که CDC در حال توسعه در طول سال برای, تنفسی, بیماری های ویروسی به خصوص آنفلوانزا مانند بیماری واقعا به ما چشم در این بیماری به عنوان آن شروع به پدیدار شود.”

آمار اشاره می کند که مدیر نظرات را منعکس نمی کند این واقعیت است که آنفولانزا نمونه باید آزمایش شده اند در زمان واقعی و ارائه اطلاعات واقعی است که مقامات می تواند مورد استفاده قرار گیرد به سعی کنید برای جلوگیری و یا حداقل کاهش سرعت گسترش یافته است. Kristian اندرسن یک موسسه تحقیقات کارشناس ویروسی در ژنوم گفت: مطالعه جدید تأکید که ما از دست رفته اولین زنجیره های انتقال و از دست این فرصت را به مناسب اقدامات اولیه.

“این بیانیه مضحک,” اندرسن گفت: آمار مراجعه به Redfield را در سخن گفتن. “این یک واقعیت غم انگیز است که ایالات متحده از دست رفته قایق در کافی تست و راه اندازی اولیه به اندازه کافی قادر به جلوگیری از این ویروس در آهنگ های خود را — آن را به احتمال زیاد یکی از دلایل ما باید تا حد اکثر موارد از هر کشور در جهان است.”

یک مطالعه جداگانه از دانشگاه آریزونا منتشر شده در قبل از چاپ فرم این هفته در bioRXiv می گوید که پایدار COVID-19 انتقال آغاز شد و در اواسط ماه فوریه یک ماه پس از اولین مورد ثبت شده در واشنگتن است. کسانی که اوایل موارد موجود, مطالعه می گوید اما مهار نشده ممکن است با آنهایی که بعد.

“ما پیدا کردن که این ویروس همراه اول شناخته شده شبکه انتقال در ما نیست وارد این کشور تا اواسط ماه فوریه جدی پس از آن نشان می دهد که پنجره فرصت برای جلوگیری پایدار انتقال ویروس کشیده تمام راه را تا آن نقطه” نویسندگان گفت.

این پژوهشگران تجزیه و تحلیل ژنتیکی توالی از افراد آلوده و گفت: این بیمار که به اولین زنجیره انتقال از آمد یا آسیا یا کانادا. انتقال شروع کرده اند می تواند به عنوان اوایل فوریه 7th, و یا به عنوان در اواخر فوریه 19. CDC محققان چالش آریزونا مطالعه که به نوبه خود به چالش های مختلف تحقیقاتی که گفت: COVID-19 شیوع آغاز شده و در واشنگتن با اولین بیمار که در بازگشت به چین در ژانویه 15.

به هر صورت این CDC مطالعه روشن می سازد که COVID-19 جامعه انتقال آغاز شده بسیار زودتر از اعتقاد و بیماری پخش شد کشف نشده در زمانی که جهان در حال حاضر هشدار در مورد خطرات ناشی از رمان coronavirus.

CDC هشدار می دهد که برآورد ما انتقال هنوز هم ممکن است تغییر کند چرا که بیشتر مشکوک آنفلوآنزای مرگ و میر هنوز تحت بررسی است.


دکتر پوشیدن ماسک در خارج از منزل. منبع تصویر: پیتر فولی/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>