• جوی سطح دی اکسید کربن به یک رکورد جدید را بر اساس یک گزارش جدید از دانشمندان در حال مطالعه روند.
  • به عنوان یک گاز گلخانه ای CO2, تله گرما به تدریج با گرم شدن زمین و باعث شد تعدادی از تغییرات جدی.
  • گرم شدن آب های اقیانوس, مرگ, صخره های قوی تر طوفان و دیگر بلایای آب و هوا شده است مربوط به تغییر آب و هوا.

در میان یک بحران بهداشتی در سراسر جهان می توان آن را آسان به را فراموش کرده ام که بشریت چهره وجودی تهدید از زوایای مختلف. Coronavirus همه گیر خواهد شد — یا هنگامی که ما اقدامات خود را به طور چشمگیری کاهش گسترش آن و یا یک واکسن یا درمان های دیگر توسعه یافته است — اما زمانی که آن را نشانی از سیاره ما هنوز هم در خطر است. بدترین بخش این است که آن را تا حد زیادی تقصیر ما.

به عنوان AP گزارش دانشمندان نشان داد در روز پنج شنبه که بالاترین اتمسفری دی اکسید کربن خواندن به تازگی گرفته شده در ماه آوریل است. اندازه گیری نشان داد غلظت به اندازه 17% در فضای پس از فعالیت های انسانی (سوزاندن سوخت های فسیلی) است که منبع اصلی برای این دی اکسید کربن آن را روشن است که ما در حال انجام تقریبا به اندازه کافی برای جلوگیری از یک فاجعه احتمالی.

دی اکسید کربن یک گاز گلخانه ای. هنگامی که گازهای گلخانه ساخت تا در جو آنها دام گرما به تدریج با گرم شدن کره زمین. آن اتفاق نمی افتد همه در یک بار و گاهی اوقات وجود دارد افت در میزان گاز گلخانه ای شناسایی شده در اتمسفر اما این تصویر نشان می دهد که سطوح به شدت روند رو به بالا در طول زمان است.

این تعداد اثر در این سیاره است. این امر باعث افزایش درجه حرارت اقیانوس که کشتن حیاتی صخره های که سیستم های خود را محافظت از جوامع ساحلی از هولناک که توسط طوفان موج و ویرانگر امواج. آن را تحت تاثیر آب و جرقه بزرگتر و قدرتمند تر از طوفان و ما باید مقدار زیادی از شواهد نشان می دهد که داغتر سیاره بیشتر آسیب طوفان و بزرگ دیگر طوفان معامله است.

خشکسالی تسهیل آتش سوزی که سرنگونی کل جوامع و زندگی همراه با آنها. و البته این موضوع کمی از زنجیره غذایی است که می تواند به طور کامل سرنگون به عنوان برخی از گونه ها تحت فشار قرار دادند به انقراض توسط غیرقابل تحمل شرایط آب و هوا در دریا و روی زمین است.

ما واقعا خراب این در یک راه بزرگ است.

“این نشان می دهد چقدر دشوار است — آنچه که یک کار بزرگ است — را تولید گازهای گلخانه ای پایین” NOAA دانشمند ارشد پیتر Tans در بیانیه ای گفت. “ما واقعا ارتکاب زمین به مقدار زیادی از گرم شدن به صورت بسیار بزرگ زمان است.”

داده های تاریخی برای سطح دی اکسید کربن به عقب کشیده به اواخر 1950s. در مقایسه با خوانش گرفته شده که در آن نقطه در زمان برای کسانی که صورت گرفته در حال حاضر تولید نگران کننده نتایج. تمام گفته ها میزان دی اکسید کربن در جو ما به 31 درصد افزایش یافته است که فقط در بازه زمانی کوتاه است. این واقعیت است که CO2 تمایل به چسبیدن به در جو برای زمان بسیار طولانی ترکیبات مشکل است.

منبع تصویر: رید وایزمن/ناسا

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im