‘کاپیتان مارول 2’ ممکن است راه اندازی بعدی عظیم Avengers فیلم

  • جدید MCU شایعه می گوید که کاپیتان مارول 2 ممکن است راه اندازی Avengers 5یا جدید Avengers.
  • کاپیتان مارول 2 را انجام دهید دقیقا چه جنگ داخلی را برای دو عمده Avengers فیلم.
  • واقعی تاریخ انتشار برای جدید Avengers پروژه هنوز به بیرون درز کرد ،
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

آن را فقط به چند روز پیش است که ما شنیده مارول شده است در نظر گرفتن زمین از نویسندگان جوان Avengers. هر کسی که آشنا با طیف آسیاب شایعه می داند که جوان Avengers یک ایده است که به نظر می رسد در بخش های دیگر نشت و مارول ممکن است راه اندازی این طیف به جای داستان. پس از Endgameکل طیف باید بازسازی شود. نه تنها ما را بیشتر قهرمانان به جای آنهایی که فوت کرده اند یا بازنشسته شده اما ما همچنین نیاز جدید خائنانی از جمله جایگزینی برای Thanos. در بالا از آن مارول قصد دارد به ترکیب شخصیت های جدید به طیف خواص بودند که در دسترس نیست قبل از جمله X-Men, Deadpool, و چهار عکس.

علاوه بر این از دیزنی+ به دیزنی آرسنال باعث می شود آن را حتی ساده تر به تولید محتوا در سراسر چندین فرانشیز شامل همان بازیگران و شخصیت های. طیف فاز 4 خواهد بود که فاز اول آن مستقل فیلم در هم تنیده با تلویزیون سری از استودیو مارول. رمان coronavirus است و تاخیر در کل فاز 4 گاهشمار اما حداقل برخی از خوب از آن بیرون آمد: مارول را تایید کرد تاریخ انتشار یک فیلم که بخشی از فاز 5, کاپیتان مارول 2. در حال حاضر یک شایعه می گوید که Carol Danvers جدید مستقل ماجراجویی ممکن است راه اندازی Avengers 5.

همانطور که ما توضیح داد مارول برجسته ترین اموال رفتن نیست دور فقط به خاطر Tony Stark, Natasha و استیو راجرز رفته است. Avengers را با یک ترکیب جدید است که شامل برخی از قهرمانان که جان سالم به در Endgame, Danvers گنجانده شده است. قهرمانان جدید که در مورد معرفی خواهد شد پیوستن به این تیم به عنوان به خوبی. و وجود خواهد داشت اضافی تیم یو پی اس برای پیگیری از جمله جوان Avengers, صاعقه, X-Men و چهار فوق العاده است.

هفته گذشته به ما گفت که معلوم نیست زمانی که جوان Avengers ممکن است رها و یا اینکه آیا آن را به پنجمین فیلم Avengers حق رای دادن. طیف کیهانی در حال حاضر می گوید که کاپیتان مارول 2 ممکن است شما معرفی جدید Avengers تیم و جوان Avengers می تواند در نهایت یک مجموعه تلویزیونی برای دیزنی+.

کاپیتان مارول 2که در ماه جولای 8th, 2022, تاریخ انتشار, ممکن است یک منجنیق جدید Avengers 5 فیلم درست مثل کاپیتان امریکا: جنگ داخلی تنظیم صحنه برای بی نهایت جنگ و Endgame. این معلوم نیست چه داستان ما باید انتظار داشت و آن را راه خیلی زود به حدس و گمان. اما کوین فیگ می گویند قبل از بازی پایانی که کاپیتان مارول ممکن است یک بازیکن کلیدی در آینده Avengers فهرست. در آن زمان ما با استفاده از این بیانیه به عنوان تایید است که او به نظر می رسد در آخر بازیو زنده ماندن هر چه ممکن است به پایین در Avengers 4.

طیف کیهانی نیز حدس که مدیر که هلمز کاپیتان مارول 2 ممکن است وظیفه Avengers 5 یا جدید Avengers. این گزارش همچنین اشاره می کند که مرد عنکبوتی را در تیم جدید که می آید به عنوان چیزی از تعجب. سونی و دیزنی آیا لرزش دست ها در دو طیف فیلم مرد عنکبوتی از جمله در قسمت سوم سه گانه و یک untitled متقاطع. در زمان ما این باورند که تام هلند را بازی مرد عنکبوتی در برخی از مرتب کردن بر اساس از Endgame عاقبت.

به طور جداگانه مارول خو انتظارات گفت که Avengers 5 خواهد بود یک راه اندازی مجدد برای این تیم شبیه به قسمت اول در این سری است. این شرکت انجام اذیت کردن, که آن را نیز در حال توسعه در یک Avengers فیلم به عنوان بزرگ به عنوان Endgameاما ما به احتمال زیاد باید صبر طولانی جلوتر از ما قبل از ما وجود دارد.

منبع تصویر: Marvel Studios

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>