بریتیش کلمبیا دیوان عالی کشور در ونکوور کانادا است را رد کرد و Huawei CFO Meng Wanzhou درخواست برای توقف استرداد او به آمریکا.

Meng دختر Huawei بنیانگذار Ren Zhengfei. او دستگیر شد و در اواخر سال 2018 در کانادا به درخواست آمریکا برای نقض تحریم ها علیه ایران است. ما از مقامات می خواهند او تحویل به کشور خود.

مورد مراکز اطراف ارتباط بانکی بین هواوی و چند ملیتی سرمایه گذاری بانک HSBC. Meng متهم است که دروغ گفتن به HSBC در سال 2013 به شرکت خود را در رابطه با هنگ کنگ مبتنی بر Skycom Tech. Huawei ظاهرا سهام کنترل در Skycom و defrauded بانک ها با گرفتن پول پاک برای بعد با استفاده از نام آن است.

Skycom ظاهرا درگیر در فروش ما ساخته شده تجهیزات کامپیوتر به یک کلید ایران شرکت مخابرات و این نقض تحریم های ایالات متحده.

Meng می گوید که هواوی فقط به حال عادی کسب و کار ارتباط با شرکت و این که اگر چه این شرکت یک بار یک سهامدار بود و او یک عضو از Skycom هیئت مدیره تمام سهام بعدها به فروش می رسد و او پس از استعفا از هیئت مدیره. در حالی که Meng را انکار کند که Huawei انجام کسب و کار در ایران, او ادعا می کند آن را از طریق انجام یک محلی فرعی که Huawei قابل اعتماد نیست به داد و ستد با HSBC.

قاضی از قوانین است که ما اتهامات علیه Huawei CFO نیز غیر قانونی در کانادا

Meng دفاع گفته بود که این مورد باید اخراج به دلیل اتهام تقلب های وضع شده توسط آمریکا برای یک جرم و جنایت است که کانادا نمی کند در نظر غیر قانونی است. آنها استدلال می کنند که کانادا نیست که همان تحریم هایی که آمریکا علیه ایران که استرداد اقدام مجاز بود. آنها بیشتر اضافه شده است که بانک ها در کانادا مجاز به انجام کسب و کار با نهادهای ایرانی. بنابراین Meng امیدوار بود که روند استرداد نمی خواهد بروید که آن را ندیده دیدار با “دو جنایت” مورد نیاز است.

در هر دو جنایت اصل یک درخواست استرداد باید سرگرم اگر انجام است که به مقدار یک جرم جنایی در یک حوزه قضایی خارجی در نظر گرفته شده است غیر قانونی در درخواست دولت که در این مورد کانادا است.

واقعیت این است که Huawei انجام نگرفته واقعی آن رابطه به Skycom می تواند قرار داده اند HSBC در معرض خطر نقض تحریم های ایالات متحده.

در حال حاضر Meng گفته دروغ به HSBC و این متقلب انجام ارضا دو جنایتکاری مورد نیاز است. او ادعا نادرست قرار داده و شهرت و امور مالی HSBC در خطر حتی اگر ما را شامل نمی شود پیامدهای بالقوه آمریکا.

این دادگاه آمده است که این دو جرم و جنایت نیاز شده است ملاقات کرد در این مورد. این بدان معنی است که روند استرداد خواهد شد و در حال حاضر ادامه ارائه شده است که فدرال وزیر دادگستری به آن متهور.

Meng در حال حاضر تحت بازداشت خانگی در ونکوور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im