می تواند به شما واقعا گرفتن coronavirus از بسته های تحویل به خانه شما ؟

  • کره جنوبی تجارت الکترونیکی انبار شده در گزارش شیوع کروناویروس موارد در میان کارکنان آن است.
  • ترس از شیوع جدید از حمل بسته رشد کرده اما شانس آلوده شدن از یک جعبه و یا سایر بسته های باریک است.
  • سازمان بهداشت جهانی می گوید که وجود دارد هیچ مدرکی وجود ندارد که این ویروس می تواند در زنده ماندن مقوا بیش از یک روز تحت بهترین شرایط.

مدت کوتاهی پس از coronavirus همه گیر شد یک بحران بهداشتی در سراسر جهان بسیاری از مردم تعجب که چگونه آن امکان پذیر خواهد بود که این ویروس می تواند چفت در را به سطوح مانند جعبه های مقوایی و زنده باقی می ماند برای روز. اگر آن را می تواند, که بدان معنی است که بسته های حمل در سراسر کشور و یا حتی خارج از کشور تا به حال بالقوه برای حمل این ویروس با آنها.

در حال حاضر با یک انبار تسهیلات در کره جنوبی آشکار شیوع بسیار زیادی در میان کارکنان آن پاسخ به این سوال است که شاید مهم تر از همیشه. متاسفانه کمی وجود دارد وضوح یافت می شود و این بدان معناست که من هر دو خبر خوب و یک خبر بد.

اول خبر خوب: سازمان بهداشت جهانی می گوید که بر اساس تست آزمایشگاهی coronavirus می توانید زنده باقی می ماند بر روی مقوا تا 24 ساعت تحت شرایط خاصی. که به طور قابل توجهی زمان کمتر از اگر ویروس است که بر روی استیل یا پلاستیکی که می تواند این ویروس زنده تا چند روز.

به عنوان AP گزارش انبار توسط یک شرکت تجارت الکترونیکی و مانند بسیاری از شرکت ها آن را به کشتی محصولات در جعبه های مقوایی. بر اساس این سناریو بدترین حالت — که در آن ویروس زنده می ماند برای یک روز کامل بر روی مقوا سطح یک جعبه — شما می توانید انتظار می رود بسته به “امن” در یک روز حتی اگر آن را آلوده در انبار است که هیچ تضمینی وجود ندارد.

دیگر بیت از خبر خوب این است که کره ای مقامات بهداشتی می گویند که وجود دارد صفر شواهدی وجود دارد که کسی آلوده شدن رمان coronavirus از هر بسته بندی. که نمی تواند به طور کامل رد کردن امکان, اما آن را به ارزش نگه داشتن در ذهن.

در حال حاضر به صورت نه چندان بزرگ اخبار: کره جنوبی را دوست دارد و تحویل سریع. این شرکت که گزارش شده عفونت در آن انبار ارائه می دهد سریع مواد غذایی خدمات تحویل و روز بعد یا همان روز گزینه های تحویل. مقامات هنوز هم باور نمی کنم کسی آلوده شدن به عنوان یک نتیجه از این انبار شیوع اما تحویل سریع گزینه های بالقوه نگران کننده برای کسانی که موفق به دریافت محموله از تسهیلات.

به عنوان شما ممکن است انتظار می رود مقامات کره جنوبی را عنوان پتانسیل برای انبار شیوع به ایجاد یک سنبله در موارد جدید. این کشور مقامات بهداشتی اعلام کرده اند که تا زمانی که مردم دست خود را بشویید, آنها باید بدون نگرانی در مورد ابتلا به ویروس از تحویل بسته.

به سادگی وجود دارد احتمالا دلیل بسیار کمی به نگرانی در مورد گسترش ویروس از طریق حمل بسته. خطر فوق العاده کوچک و اگر شما در مورد آن هوشمند مانند شستن دست های خود را پس از باز کردن بسته بندی کالاهای خود را — شما بسیار بعید است برای تبدیل شدن به بیمار از یک بسته. مگر اینکه تحویل مرد تف کردن در آن.

منبع تصویر: Aflo/شاتر

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر