می تواند به شما حدس می زنم که در آن دولت همه فروشگاه اپل مکان در حال حاضر بسته است ؟

کشورهای دیگر در حال هدف قرار دادن دکمه مکث در بازگشایی طرح و امروز اپل گفت که 30 بیشتر آجر و ملات فروشگاه در ایالات متحده آمریکا بسته خواهد شد. با توجه به داده ها از CNBC 77 اپل فروشگاه reclosed در طول چند هفته گذشته. با این دو باقی مانده در فلوریدا مستقر فروشگاه های اپل تبدیل چراغ خاموش و قفل کردن درب های امروز, همه, فیزیکی, فروشگاه های اپل در دولت آفتاب در حال حاضر توقیف شده است.
علاوه بر این فروشگاه ها در فلوریدا, مکان های نزدیک لس آنجلس نیز بسته شده است. روز چهارشنبه این شرکت اعلام کرد که فروشگاه های اپل در فلوریدا می سی سی پی و تگزاس و یوتا بسته شد بلافاصله. فروشگاه ها در کشورهای دیگر مانند آلاباما, کالیفرنیا, گرجستان, آیداهو, لوئیزیانا, نوادا و اوکلاهما را در روز پنج شنبه. فردا 77 یا 28 درصد از 271 آمریکا, فروشگاه های اپل در این کشور نمی خواهد باز شود. یک سخنگوی اپل می گوید: “با توجه به زمان COVID-19 شرایط در برخی از جوامع ما در خدمت ما هستند به طور موقت بسته شدن فروشگاه ها در این مناطق است. ما این مرحله را با یک فراوانی از احتیاط که ما از نزدیک نظارت بر وضعیت و ما نگاه به جلو به داشتن تیم ما و مشتریان به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

اپل در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی حتی در فروشگاه ها که باز باقی می ماند. در برخی از فروشگاه های, همه کسب و کار در حال انجام است منظقه در حالی که در نقاط دیگر مشتریان نیاز به یک قرار ملاقات برای رفتن داخل. در دومی فروشگاه زمانی که مشتریان می رسند برای قرار ملاقات خود را. آنها را مجبور درجه حرارت خود را چک خواهد شد و مجبور به پوشیدن ماسک; اجتماعی فاصله تمرین است که هر مشتری باید از هم جدا شده حداقل شش فوت است.

فروشگاه های اپل که امروز بسته شامل سنت جانز شهر مرکز, دانشگاه مرکز شهر در فلوریدا; رنسانس در مستعمره پارک در می سی سی پی; بارتون کریک, دامنه, Northside La Cantera, North Star, Knox, خیابان Northpark مرکز Dallas Ciello ویستا بازار ساوتلیک شهر میدان دانشگاه پارک روستا در تگزاس.

فروشگاه های اپل است که نزدیک پنج شنبه عبارتند از اجلاس سران در آلاباما; گلندیل, گالری, Northridge, پاسادنا بیشه سوم سنت تفرجگاه قرن شهر منهتن ایجاد کرد بورلی مرکز شرمن اوکس سبک سگی, Los Cerritos, The Americana at Brand, والنسیا شهر مرکز ویکتوریا باغ اوکس اجلاس در کالیفرنیا; کامبرلند مرکز محیط لنکس مربع, Avalon, بازار گرجستان در گرجستان; بویز Towne مربع در آیداهو; Baton Rouge Lakeside مرکز خرید در لوئیزیانا; مد نشان می دهد, فروم, فروشگاه, شهر, میدان, Summerlin در نوادا; پن مربع وودلند هیلز در اوکلاهما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>