‘ندای وظیفه: جنگ جهانی دوم’ رایگان خواهد بود در PS Plus شروع فردا

  • سونی اعلام کرد در روز دوشنبه که ندای وظیفه: جنگ جهانی دوم خواهد بود یکی از بازی های رایگان برای مشترکین پلی استیشن پلاس در ماه ژوئن.
  • به طور معمول ماهانه انتخاب بازی می رود در اولین جمعه از ماه اما ندای وظیفه: جنگ جهانی دوم خواهد بود رایگان برای دانلود برای مشترکین PS Plus شروع این شنبه.
  • سونی می گوید این را نشان می دهد جزئیات بیشتر در مورد ماهانه صف برای ماه ژوئن در اواخر این هفته.

همیشه از سونی متوقف شد به دور PS3 و Vita بازی به عنوان بخشی از ماهانه خود ارائه برای پلی استیشن پلاس, کاربران, کیفیت, PS4, بازی های به ظاهر افزایش یافته است. که به این معنا است که هر ماه یک گرند اسلم اما بیشتر از نه صاحبان PS4 که پرداخت هزینه اشتراک ماهانه برای خدمات پاداش با حداقل یکی از فیلم های پرفروش عنوان برای اضافه کردن به کتابخانه خود را. ژوئن متفاوت است که سونی اعلام کرد در روز دوشنبه که ندای وظیفه: جنگ جهانی دوم خواهد بود یکی از بازی های رایگان ماه ژوئن. اما یک پیچ وجود دارد: آن را به رایگان برای دانلود با شروع در روز سه شنبه.

به طور سنتی, سونی اعلام کرد که دو بازی رایگان در نزدیکی پایان ماه و پس از آن کاهش قیمت به $0 برای PS Plus کاربران در اولین سه شنبه ماه زیر است. بدون هیچ گونه توضیحی سونی اعلام کرد: فقط در یکی از دو بازی در روز دوشنبه و نشان داد که آن را به رایگان از مارس 26 طریق جولای 6th.

هر چه استدلال پشت این تصمیم ممکن است مشترکین PS Plus در حال حاضر چند روز اضافی برای اضافه کردن 2017 را Call of Duty ورود به کتابخانه دیجیتال به عنوان طولانی به عنوان آنها را پرداخت برای خدمات. در یک صدای جیر جیر در مورد پیشنهاد سونی همچنین گفت که “جزئیات بیشتر از ما ماهانه صف” به اشتراک گذاشته خواهد شد بعد از این هفته در برخی از نقطه در آینده 4 یا 5 روز ما را می دانم آنچه در بازی دوم ماه ژوئن (و یا اگر وجود دارد بیشتر شگفتی در فروشگاه).

“Call of Duty بازگشت به ریشه های آن را با ندای وظیفه: جنگ جهانی دوم—یک تجربه مهیج است که باز تعریف جنگ جهانی دوم به صورت یک بازی جدید نسل” می خواند خلاصه ای از ناشر Activision در فروشگاه بازی صفحه. “زمین در نرماندی در D-روز و نبرد در سراسر اروپا از طریق مکان های یاد در تاریخ به یاد ماندنی ترین جنگ. تجربه کلاسیک ندای وظیفه مبارزه با این اوراق قرضه از رفاقت و طبیعت بی رحم جنگ است.”

اگر چه بسیاری از Call of Duty طرفداران نقل مکان کرد تا سال 2019 را به جنگ های مدرن و, رایگان-به-بازی نبرد رویال بازی Warzone, جنگ جهانی دوم عقب سری به روز های اولیه آن از بین بردن تمام سلاح های مربوط به اینده و توطئه های مدرن نوشته و جایگزینی آنها با بیشتر مبتنی بر تجربه است. که گفت: وجود یک Nazi Zombie حالت تعاونی برای پر کردن مسخره سهمیه بندی پس از آن نیست و صرفا یک رجعت به اولین بازی در این سری است.

ما هیچ ایده چه چیز دیگری سونی برنامه ریزی شده برای مشترکین PS Plus در ماه ژوئن اما با کمتر از یک هفته قبل از پایان ماه نباید بسیار طولانی قبل از این شرکت می کشد و پشت پرده.

منبع تصویر: Activision

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de