بریتانیا تصمیم به حذف Huawei دنده از آن 5G شبکه های

Huawei همچنان در کانون توجه پس وزارت تجارت ایالات متحده صادرات تغییر حکومت قرار می دهد که کنترل کننده تراشه های در دست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. قانون جدید اجازه می دهد تا ایالات متحده به تقاضا که هر ریخته گری در جهان است که به تولید تراشه با استفاده از آمریکایی مبتنی بر تکنولوژی با اخذ مجوز از وزارت بازرگانی قبل از حمل و نقل تراشه برای Huawei.
قانون جدید قرار می دهد خنجر از طریق قلب از Huawei و اصلی آن تامین کننده تراشه TSMC. دومی بزرگترین مستقل ریخته گری در جهان و بالای آن دو مشتریان اپل و هواوی در آن منظور. درآمد حاصل از Huawei افزایش یافت 80 درصد در سال گذشته به آمار $5.2 میلیارد دلار است. در این سال TSMC است که حمل و نقل پیشرفته ترین تراشه ها تا کنون; نیمه هادی ها ساخته شده با استفاده از 5nm روند گره خواهد پاشنه کش 171.3 میلیون ترانزیستور در هر مربع متر ، که از 96.5 میلیون ترانزیستور در هر مربع mm بسته بندی شده به 7nm تراشه مانند اپل A13 مصنوعی و Qualcomm Snapdragon 865 پلت فرم تلفن همراه.

بریتانیا تصمیم به حذف Huawei تجهیزات از آن شبکه 5G

اپل A14 Bionic SoC باید 2020 آیفون 5G 12 خانواده اولین گوشی های هوشمند مجهز می شود یک 5nm چیپ ست. این A13 بیونیک دارای 8.5 میلیارد ترانزیستور در داخل و A14 مصنوعی خواهد شد ورزشي 15 میلیارد ترانزیستور در داخل; بیشتر ترانزیستور در داخل یک مدار مجتمع قوی تر و با انرژی کارآمد آن است. پس از آیفون 12 خط, Huawei Mate سری 40 خواهد بود که گوشی های بعدی به استفاده از 5nm چیپ ست. می گیرین 1020 SoC او هنوز اعلام نشده و پس از آنها تولید شده توسط TSMC استفاده آمریکا-ایجاد فن آوری دولت ایالات متحده می تواند تقاضا که ریخته گری به دنبال مجوز قبل از حمل و نقل آن دسته از اجزا به هواوی. با این حال ایالات متحده است که اجازه می دهد TSMC به کشتی ویفر در حال حاضر در تولید از طریق سپتامبر 14. که می تواند اجازه می دهد Huawei برای دریافت به اندازه کافی گیرین 1020 تراشه برای پوشش تولید از همسر 40 خط ویژه با TSMC را 5nm ویفر خط تولید در حال اجرا در تنها 50 درصد ظرفیت است.

بلومبرگ گزارش می دهد که Huawei به دنبال قفل در منابع از تراشه های حافظه به آن نیاز دارد از Samsung Electronics Co. و SK Hynix Inc. هواوی یکی از کسانی ریخته گری پنج مشتریان هزینه معادل $8.1 میلیارد دلار در هر سال برای خرید DRAM و NAND flash تراشه های حافظه از کره جنوبی ، Chipmakers است که برای تولید تراشه های حافظه منوط به محدودیت های صادرات اما Huawei نگرانی که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می تواند گسترش آن محدودیت شامل آنها است. پس از دو کره شرکت بوسیله اسباب گردنده از 70 درصد از تراشه های حافظه DRAM تولید شده در سطح جهان هر حرکت آمریکا برای محدود کردن تولید کننده چینی دسترسی به این تراشه می تواند نی که می شکند پشت شتر. به عنوان یک نتیجه, ناشناس رسمی صنایع می گوید که این شرکت در حال ساخت تراشه حافظه موجودی فقط در مورد.
علاوه بر این که دومین تولید کننده گوشی های هوشمند در جهان, Huawei بزرگترین تامین کننده جهانی تجهیزات شبکه. ایالات متحده شده است هشدار متحدان به استفاده از شرکت های شبکه های دنده به ساخت شبکه های 5G. در حالی که ژاپن و استرالیا هشدار توجه و آلمان و انگلیس نیست. نخست وزیر بوریس جانسون گفت: در ماه ژانویه که او احساس کردند که وجود دارد هیچ جایگزینی برای استفاده از هواوی. پس از همه این شرکت تکنولوژی است 12 تا 18 ماه جلوتر از رقبای خود و آن ارائه می دهد بیشتر سخاوتمندانه شرایط تامین مالی برای مشتریان است. اما فایننشال تایمز گزارش می دهد که اعضای بریتانیا حزب محافظه کار با استناد به امنیت ملی خواسته اند برای Huawei فناوری به خارج از کشور 5G شبکه و بقیه از خود مخابرات, خطوط لوله توسط 2023.

آمریکا و انگلیس نگران هستند که هواوی ادعا روابط به کمونیست و دولت چین منجر به قرار دادن درب پشتی در این شرکت دستگاه ها و شبکه های دنده. این درب پشتی به اتهام جمع آوری اطلاعات خصوصی از مصرف کنندگان و شرکت ها و ارسال آن به پکن. Huawei بارها رد اتهامات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر