دستیابی به موفقیت تکنیک اجازه می دهد تا افراد نابینا برای دیدن اشکال و اشیاء

  • دانشمندان به خود جلب کرد شکل بر روی مغز از بینایی داوطلبان با استفاده از برق و شرکت کنندگان قادر به شناسایی اشکال را با سهولت.
  • روش جدید با استفاده از یک شبکه از الکترودهای کاشته شده بر روی قشر بینایی مغز است.
  • در آینده بیشتر سیستم های پیشرفته مثل این یکی می تواند به افراد نابینا و یک حس شبیه به چشم است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

باور نکردنی تکنیک جدید است که به نابینایان مردان و زنان توانایی شناسایی اشکال و اشیاء است که کاملا به معنای واقعی کلمه کشیده شده بر روی مغز خود را. مقاله پژوهشی در توصیف این روش درست شد منتشر شده در مجله سلولو به عنوان ScienceNews , گزارش, آن می تواند یک گام به سوی ارائه کور افراد یک راه بصری ارتباط برقرار کردن با جهان اطراف آنها را.

این آخرین توسعه های ایجاد شده در پژوهش موجود است که نشان داد که چگونه پیامهای الکتریکی به مغز قشر بینایی می تواند باعث یک فرد به تجسم چشمک می زند از نور است. این بود که امیدوار کننده به عنوان این بدان معنی است که یک فرد نابینا هنوز هم می تواند “دیدن” اما ساده چشمک می زند نمی تواند به خصوص مفید در زندگی روزمره است.

در این پژوهش تلاش دانشمندان نه تنها zap قشر بینایی, با, برق, اما در واقع جلب اشکال با استفاده از الکترودهای کاشته شده به مغز شش داوطلب. با روشن نمی الکترود یا در یک الگوی خاص جریان الکتریکی سفر مانند یک مداد نقاشی یک شکل است.

به عنوان محققان کشف این نوع از تحریک بافت را فراهم می کند یک تصویر روشن از آنچه که “کشیده” مانند یک حرف از حروف الفبا. داوطلبان قادر به را از آن اشکال و سپس رله آنها را به محققان. دانشمندان شبیه این روش برای تحریک لمسی که در آن یک فرد می تواند ردیابی نامه بر روی فرد دیگری دست و حتی بدون دیدن آن فرد دریافت کننده تحریک می توانید تجسم آنچه که کشیده شده و شناسایی آن است.

تجربی روش بود به خوبی دریافت شده توسط داوطلب که قادر به شناسایی تا 86 اشکال در هر دقیقه است. که فوق العاده چشمگیر, شاهکار, همه چیز در نظر گرفته و در حالی که این مطالعه با استفاده از پایه اشکال نامه های محققان نشان می دهد که تصاویر پیچیده تر مانند طرح مشترک اشیاء نیز می تواند کشیده شده و تفسیر توسط یک فرد نابینا.

“شرکت کنندگان قادر به قابل اعتماد قرعه کشی نام و قائل به این اشکال” محققان توضیح دهد. “در حالی که ما آزمایش تنها نامه-مانند شکل خطوط از دیگر اشیاء مشترک از جمله چهره های بدن, خانه, ماشین و میز و یا صندلی نیز می توان با استفاده از همان اصول است. در ترکیب با مدرن الگوریتم بینایی ماشین است که می تواند به سرعت شناسایی اشیاء در ویژوال صحنه های پویا تحریک می تواند مورد استفاده قرار گیرد به شرکت کنندگان نابینا سریع طرح برجسته اشیاء در محیط زیست خود را و یا به ارائه نشانه برای ناوبری.”

هنوز کار زیادی باید انجام شود اما این ایده در اینجا این است که یک فرد نابینا با استفاده از این نوع سیستم نصب شده بر روی کورتکس بینایی می تواند با کمک هوش مصنوعی برای شناسایی اشیاء و به سرعت به “رسم” آنها را بر روی مغز به دست آوردن یک حس جدید شبیه به چشم است. دوباره, آن را هنوز هم خیلی زود به رویای یک آینده, اما امکان هیجان انگیز است.

منبع تصویر: imageBROKER/شاتر

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im