دستیابی به موفقیت در تحقیقات سلول نشان می دهد دو راه برای پیری

  • محققان مطالعه پیری کشف کرده اند که سلول های تمایل به دنبال یکی از دو پیری مسیر.
  • راه هر فرد همراه سنین مصمم است در اوایل و دانشمندان می تواند پیش بینی کند که چگونه یک سلول را سن بر اساس مشاهدات اولیه.
  • دانشمندان امیدوارند که کار خود را می تواند منجر به درمان است که ممکن است تاخیر پیری در انسان است.

زندگی انسان ها محدود است. این یک بد شانسی اما این است که تنها راه زندگی با این نسخهها کار — حداقل در سیاره ما — پس از آن را تنها طبیعی است که دانشمندان در تلاش بوده اند به “درمان” پیری برای یک زمان طولانی. هر یک بار در در حالی که یک کشف جدید ساخته شده است در مورد روند پیری ومیگوید ما را به درک دقیقا چگونه کار می کند و ما ارائه نکات به عنوان به چگونه ما ممکن است تغییر این روند است.

در حال حاضر محققان از دانشگاه کالیفرنیا در سان دیگو را کشف کرده اند آنچه آنها می گویند دو مسیرهای متفاوت که سلول ها می توانند زمانی که سن آنها است. این تحقیقات که در مجله منتشر شد علمما به ارمغان می آورد فقط کمی نزدیک به شاید یک روز مهار و یا حتی متوقف کردن روند پیری سلولی.

چگونه به سرعت در بدن ما سن وابسته است در سلول های ما. در طول زمان سلولی DNA را می شکند و باعث مشکلات مختلف و در نهایت پایان دادن به زندگی ما یک راه یا دیگری. این پژوهش جدید با استفاده از مخمر به عنوان یک آنالوگ برای پوست انسان یا سلول های بنیادی و به دنبال تعیین اگر وجود دارد هر اتاق تکان دادن در پیری سلول های پوست. همانطور که معلوم است, محققان کشف کردند که سلول تمایل به دنبال یکی از دو راه و به نظر می رسد آنها به دنبال این مسیر بدون در نظر گرفتن محرک های خارجی و یا شرایط محیطی.

در مطالعه سلول های مخمر در این تیم داشت که یکی از دو منطقه از هر همراه اول برای نشان دادن نشانه هایی از زوال.

“Microfluidics با استفاده از کامپیوتر مدل سازی و تکنیک های دیگر آنها دریافتند که حدود نیمی از سلول های سنی از طریق یک کاهش تدریجی در ثبات هستک منطقه هسته ای DNA که در آن مولفه های کلیدی از پروتئین-تولید “کارخانه” در حال سنتز” یک اطلاعیه مطبوعاتی اعلام این تحقیقات توضیح می دهد. “در مقابل نیمی دیگر سن به علت اختلال خود میتوکندری انرژی واحدهای تولیدی از سلول.”

چه جالب به خصوص در مورد این است که این سلول ها به نظر می رسد پیشرفت همراه یکی از این دو پیری مسیرهای تقریبا از ایجاد آنها. حتی قبل از این سلول ها نشان می دهد چشمگیر زوال سرنوشت خود را به نظر می رسد از پیش تعیین شده بدون در نظر گرفتن عوامل محیطی.

“به درک که چگونه سلول های این تصمیم ما شناسایی مولکولی فرآیندهای اساسی هر پیری مسیر و اتصالات میان آنها را آشکار مولکولی مدار که کنترل پیری سلول شبیه به مدارهای الکتریکی است که کنترل لوازم خانگی” نان هائو نویسنده ارشد این مطالعه گفت: در بیانیه ای.

این محققان امیدوارند که کار خود را می تواند منجر به ژن درمانی است که ممکن است در کند کردن روند پیری و منجر به افزایش چشمگیر طول عمر انسان با به تأخیر انداختن پیری در سطح سلولی.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im