• دانشمندان بدست یک گونه خاص از مرجان به تکثیر در آکواریوم برای اولین بار.
  • مرجان در نهایت خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد برای بازگرداندن مناطق مرجانی در سواحل فلوریدا که ویران شده است توسط بیماری است.
  • صخره های مرجانی در سراسر جهان در حال مبارزه و دانشمندان در حال مسابقه با زمان برای نجات آنها را قبل از آن خیلی دیر است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

صخره های مرجانی جهان در حال مبارزه. گرم شدن آب های اقیانوس ها و آلودگی منجر به جرم می میرند-آف از مرجان در بسیاری از مکان ها در سراسر این سیاره است. تنها مرجانی در ایالات متحده نشسته در سواحل فلوریدا و آن را به برخورد با خود مجموعه ای از مشکلات از جمله گسترش مرجان-کشتار بیماری است که ویران شده است بخش هایی از صخره.

در حال حاضر برای اولین بار یک گونه از مرجان بهبود از ریف شده توسط انسان رشد در آکواریوم. مضرس کاکتوس مرجان در فلوریدا آکواریوم تکثیر مصنوعی تنظیم ارائه امیدواریم که دانشمندان ممکن است قادر به نجات مناطقی از ریف شده اند که برخورد سخت با این بیماری است.

صخره های مرجانی فوق العاده حیاتی برای سلامت زمین را اقیانوس ها. آنها ارائه فقرات اقیانوس اکوسیستم خدمت به عنوان پناهگاه برای ماهی و بسیاری دیگر از موجودات اقیانوس. سد صخره مانند یکی از سواحل فلوریدا مهم هستند به انسان به عنوان به خوبی به عنوان آنها ارائه ساحلی ساختار و ثبات است.

اگر ما اجازه صخره مرگ خاموش ما در حال درخواست برای مشکل. در حقیقت مطالعات اخیر نشان داده اند که هزینه اجازه مرجان مرگ — نتیجه دعوت از افزایش آسیب به شهرهای ساحلی از سیل و طوفان گرمسیری — هزینه خواهد شد ما بیش از در نظر گرفتن اقدامات لازم برای حفظ صخره های مرجانی و حفاظت از آنها.

در حال حاضر دانشمندان در فلوریدا آکواریوم باید به بازی یک بیت از یک بازی انتظار. که دانستن آنها می توانید مرجان به تکثیر در آزمایشگاه یک گام بزرگ است اما بازسازی امکان پذیر نیست در حالی که این بیماری هنوز ravaging صخره. در عین حال محققان در حال یادگیری یک معامله بزرگ از اطلاعات جدید در مورد مرجان.

“ما در حال از دست دادن گونه مرجان سریع تر از ما می توانند یاد بگیرند که در مورد آنها” Keri o’neil ارشد مرجان دانشمند با آکواریوم فلوریدا گفت: سی ان ان. “دستیابی به موفقیت در این است که واقعا هیجان انگیز; ما هنوز در حال یادگیری اساسی جدید همه چیز شما می خواهم فکر می کنم ما شناخته شده برای صدها سال. آن را فقط به افراد هرگز با این گونه قبل از و در حال حاضر که ما این فرصت را به کار با این مرجان ها در آزمایشگاه ما در حال رفتن به پیدا کردن خیلی بیشتر در مورد آنها.”

این هنوز مشخص نیست دقیقا چه مدت این بیماری شیوع در میان مرجان ممکن است در گذشته و یا در چه نقطه آن را حس برای دانشمندان شروع به کاشت صخره های جدید مرجان. در حال حاضر محققان ادامه خواهد داد برای نظارت بر وضعیت و تشویق مرجان تولید مثل در آزمایشگاه است.

منبع تصویر: نوربرت پروست/imageBROKER/شاتر

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im