هر دو صفحه 4a و صفحه 5 انتشار گزارش تاخیر

  • این صفحه 4a تاریخ انتشار به تعویق افتاد و تا اواسط ماه اکتبر قابل leaker گفت در توییتر.
  • مقرون به صرفه صفحه گوشی پرده برداری خواهد شد در اواسط ماه جولای همان شخص گفت: اما فروش شروع خواهد شد بیش از دو ماه بعد.
  • این صفحه 5 ظاهرا عقب رانده شود و همچنین اگر چه هیچ شرکت تاریخ راه اندازی برای گوشی ممتاز.

گوگل با نام تجاری جدید مقرون به صرفه صفحه phons خواهد در حال حاضر راه اندازی شده است در قبل از coronavirus نرمال. این رمان ویروس تغییر همه چیز ما را برای اعطا شده از جمله محصول جدید راه اندازی شد. ما انتظار می رود برای دیدن صفحه 4a در Google I/O سال 2020 قبل از COVID-19 تهدید مجبور گوگل به طور کامل لغو این رویداد است. گوشی تاریخ انتشار تضعیف ژوئن و سپس جولای. یک leaker شناخته شده برای دقت از آی فون خود را در حال حاضر نشت می گوید: صفحه 4a تاخیر راه اندازی خواهد شد بسیار بزرگتر از ما فکر می کردیم با تلفن گفت: به آمار فروشگاه در ماه اکتبر. که ماه جدید در زمانی که صفحه flagships معمولا راه اندازی. اما به عنوان شما ممکن است حدس زده آن را در حال حاضر در صفحه 5 نیز بنا به گزارش ها به تعویق افتاد.

ورود $399 آیفون SE است که قطعا این نوع از اخبار بد است که می تواند صدمه دیده و ارزان گوشی های آندروید مانند صفحه 4a. اخیر شایعات گفت: Google قطع خواهد شد قیمت صفحه 4a با 50 $به عنوان یک پاسخ, و فروش این گوشی برای $349 با ذخیره سازی از آی فون SE. این معلوم نیست اما آنچه باعث به تاخیر می اندازد.

YouTuber جان Prosser ساخته شده یک نام برای خود در جهان از تلفن همراه نشت این سال است. او با دقت نشان داد که ما قیمت برای Galaxy S20 سری. سپس او منتشر شد چند جزئیات در مورد انواع اپل حرکت می کند و محصولات منتشر نشده از جمله اطلاعات دقیق در مورد آی فون SE راه اندازی.

او در زمان به توییتر بیش از آخر هفته به آدرس فقدان صفحه 4a خبر گفت: تلفن اعلام خواهد شد در جولای 13th, اما این گوشی دارای یک اکتبر 22nd, تاریخ انتشار در نامشخص “system.” که برای نسخه های سیاه و سفید با سختی آبی مدل ظاهرا از همان پایگاه داده.

او به دنبال توجه داشته باشید که سیستم اطلاعات نبود خطا و اکتبر تاریخ راه اندازی شد و تایید شده توسط منابع متعدد.

Prosser گفت: در اواسط ماه مه که این شرایط بازار که تحت فشار قرار دادند از راه اندازی تلفن نه صفحه 4a عرضه است. اگر گوگل پرده صفحه 4a در جولای 13th, پس از آن این شرکت احتمالا اعلام تاریخ راه اندازی و قیمت گذاری اطلاعات که در آن زمان. اما از آن خواهد شد و نه عجیب و غریب برای دیدن صفحه 4a راه اندازی دو ماه پس از رسمی خود را معرفی. این است که بعد از همه ارزان گوشی آندروید.

Prosser اضافه شده که صفحه 5 نیز خواهد شد به تعویق افتاد. این معلوم نیست چه این بدان معناست که در این زمان.

گوگل معمولا دارای سخت افزاری آن رویداد در ماه اکتبر که در آن شرکت را با نام تجاری جدید صفحه سری و همچنین دیگر دستگاه های هوشمند از جمله سخنرانان لپ تاپ و صفحه اصلی محصولات. این معلوم نیست که آیا گوگل ارائه خواهد شد همان رویداد این سال با توجه به عدم قطعیت که در اطراف هر future tech رویداد مطبوعاتی.

ما تا به حال چندین صفحه 5 نشت تا کنون نشان می دهد که گوگل گوشی جدید نمی تواند دقیقا حق بیمه تلفن شما می خواهید. دستگاه گزارش شده است که شامل یک mid-range تراشه است که می آید با ساخته شده است در 5G اتصال. تلفن را گزارش هزینه 699 دلار است که ارزان تر از صفحه 4 به قیمت اصلی و در رقابت با آی فون 11. اما صفحه 5 عملکرد شدید آمار اگر این شایعات تابه. و صفحه معمولا شایعات به حقیقت می پیوندند.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>