بوز واقعی بی سیم از earbuds هزینه کمتر از AirPods امروز

  • شده اند وجود دارد بوز معاملات فراوان برای چند هفته گذشته در آمازون اما بسیاری از آنها در حال حاضر از بین رفته اند.
  • بوز SoundSport رایگان واقعی بی سیم از Earbuds هنوز هم در فروش, اگر چه, و آنها هزینه کمتر در حال حاضر از اپل AirPods با وجود ارائه بسیار بهتر است کیفیت صدا.
  • آنها اولین و تنها بند ناف-رایگان گوشی بوز ساخته شده و آنها با قیمت با شروع از $139 در حال حاضر به جای استفاده از نمونه 199 دلار قیمت….
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

همه به خوبی آگاه است که اپل AirPods بهترین فروش واقعی بی سیم گوشی در سایت آمازون در حال حاضر که حس می کند پس به طور منظم AirPods 2 و AirPods طرفدار هر دو در فروش با تخفیف عمیق است. در واقع آنها بهترین-فروش بلوتوث earbuds وجود دارد حتی زمانی که آنها در حال ذکر شده در قیمت کامل. آنها قطعا نه تنها گزینه هر چند وجود دارد و یک قاتل معامله در حال حاضر در آمازون برای هر کسی که ارزش کیفیت صدا بیشتر از محبوبیت و یا سبک.

بوز SoundSport رایگان واقعی بی سیم از Earbuds بیش از 11,000 5-ستاره رتبه بندی در آمازون و دلیل خوب است. آنها ارائه یک طراحی جمع و جور جامد عمر باتری و صدای فوق العاده با کیفیت شما آمده ام به انتظار از هر سیستم صوتی بوز محصول. نیازی به گفتن شما همچنین آمده است انتظار می رود قیمت سنگین دسته از بوز محصولات و SoundSport رایگان جوانه قطعا گران 199 دلار.

به لطف برخی از تخفیف های بزرگ در حال حاضر در آمازون هر چند شما می توانید گیر یک جفت برای هر $139 یا 149 دلار است که بسته به نوع رنگ شما را انتخاب کنید. در هر دو قیمت شما پرداخت کمتر از $169 آنها هزینه در جمعه سیاه بنابراین شما می توانید بقیه مطمئن باشید که شما در حال گرفتن یک معامله بزرگ است. شما نیز با پرداخت کمتر از شما می توانید برای هر AirPods اگر شما آنها را خرید در حال حاضر از اپل.

در اینجا برخی از اطلاعات کلیدی از آمازون صفحه محصول:

هیچ سیم ميانگين هیچ محدودیتی وجود ندارد. و بوز, صدا, ورزشی, رایگان هدفون به طور کامل بی سیم, بنابراین شما می توانید لذت بردن از آزادی کامل حرکت با هیچ چیز حتی یک طناب در راه خود را. آکوستیک بسته طراحی شده است برای ارائه صدای بسیار شفاف و قدرتمند آن به شما انگیزه برای رفتن سریع تر بلند کردن سنگین تر و طولانی تر است. تکنولوژی بلوتوث انتقال موسیقی از گوشی خود به هدفون بنابراین موسیقی نقش قابل اعتماد و به طور مداوم این که آیا شما گوشی خود را در نزدیکی ورزشگاه کیسه جیب یا بسته به بازوی خود را.

نگران از earbuds خود سقوط خواهد کرد در طول تمرین خود را? آیا نمی شود. “ماندن شنیدن” ورزش نکات ساخته شده برای اقامت به راحتی در محل حتی زمانی که شما در حال آموزش سخت است. و اگر شما نمی توانید پیدا کردن یک earbud همه امید از دست داده است. شما می توانید آهنگ را از دست earbuds با استفاده از بوز اتصال برنامه “find my جوانه” از ویژگی های. این نشان می دهد هنگامی که و که در آن از earbuds گذشته متصل به گوشی خود را. هنوز هم با داشتن مشکل پیدا کردن خود را از earbuds? نگران نباشید یک سیگنال صوتی از هدفون می تواند به شما هشدار به محل سکونت خود را.

آیا عرق عرق خود را (و یا آب و هوا) یا به دلیل آب و مواد دافع داخل earbuds کمک به حفظ رطوبت ، کردن یک شارژ از earbuds بازی تا پنج ساعت به طور کامل شارژ مورد به شما می دهد اضافی 10 ساعت موسیقی, آماده به بازی زمانی که شما هستند. هنگامی که استفاده نمی کنید شارژ مورد طراحی شده است با ساخته شده است در مغناطیس برای حفظ earbuds ایمن در محل. بازی و یا مکث و آهنگ های گوشی خود دسترسی داشته باشید Siri یا Google دستیار راست از earbud. شما حتی می توانید تماس های تلفنی را از طریق حق earbud تنها.


Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de