بوز 700 هدفون $100 برای اولین بار در این فروش بی سابقهمگر اینکه شما می دانید که به کجا نگاه, آن را سخت تر از همیشه برای پیدا کردن معاملات خوب در حال حاضر در آمازون به دلیل خرده فروش بالای صفحه تخفیف در حال حاضر پنهان است. همه چیز در نهایت شروع به توازن زیر آمازون اخیر حرکت به اختصاص یک تکه بزرگ از منابع برای ارائه تجهیزات پزشکی برای بیمارستان ها و دولت های مشتریان. این بدان معناست که منجر بار برای بسیاری از غیر ضروری به منظور تحویل در نهایت شروع به بازگشت به یک یا دو هفته به جای یک ماه و یا حتی بیشتر.

اگر شما به دنبال معاملات بزرگ در محصولات محبوب است که در دسترس هستند به کشتی به زودی ما یک دسته از خبر خوب برای شما امروز. آمازون بهترین-فروش ماسک صورت در سهام 78¢ هر و ضد عفونی کننده دست است به عنوان به خوبی به عنوان مثال. اپل AirPods و AirPods Pro با تخفیف هستند و آماده به کشتی است. اما یکی دیگر از بزرگ فروش در حال حاضر در آمازون است که شما نیاز به بررسی و آن را پوشش می دهد برخی از داغترین شخصی محصولات صوتی تا کنون ساخته شده است.

آمازون ارائه شده است یک دسته از معاملات بزرگ در محبوب بوز بلندگو و هدفون بی سیم و ما حفر شده از طریق همه آنها را به انتخاب کردن بهترین معامله. برخی از آنها آشنا می پردازد که بازگشته اند تا حدودی غیر منتظره با توجه به آمازون زمان تغییر در تمرکز و دور از غیرضروری محصولات. دیگر معاملات کمی بیشتر تعجب آور, اما, چنین به عنوان یک معامله هیچ کس را دیدم در آینده ارائه می دهد که یک دیوانه تخفیف در داغ جدید بوز 700 بی سیم هدفون لغو سر و صدا.

این طبقه پیشرو هدفون به ندرت به فروش, اما آنها بوده است 50 دلار تمام هفته در آمازون های این هفته است. روز جمعه یکی دیگر از شگفتی بزرگ ظهور: که 50 دلار تخفیف دو برابر شده و به 100 دلار در بوز 700 ANC هدفون سفید! این معامله بی سابقه است و این جدیدی در قیمت پایین در بوز 700 هدفون بنابراین شما قطعا نمی خواهید به دست.

کسانی هستند بوز آخرین و بزرگترین ANC هدفون و آنها تا کنون بهترین مدل که بوز تا به حال ساخته شده است. که گفت: دیگر وجود دارد بوز معاملات شما قطعا باید بررسی کنید به عنوان به خوبی. محبوب Bose QuietComfort 35 II بی سیم سر و صدا لغو هدفون بلوتوث دریافت 50 دلار تخفیف برای $299 و بوز اولین و تنها واقعی بی سیم earbuds بوز SoundSport رایگان دریافت حتی بزرگتر تخفیف به پایین ترین سطح خود از $139 در یک رنگ در حالی که سه تن دیگر از colorways را به $149.

اگر شما به دنبال برای بلندگو به جای آن دو وجود دارد آمازون معاملات در خاص است که شما به احتمال زیاد به علاقه مند در. بوز, انفرادی, تلویزیون 5 Soundbar سیستم صوتی هر کس را دوست دارد بسیار پایین است به 199 دلار از $250 و بوز خانه سخنران 500 با قاتل کیفیت صدا و هندزفری الکسا کنترل صدا با یک تخفیف 100 $به $299.


Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

منبع تصویر: بوز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>