مشروب الکلی سوخت میمون دیوانه می رود, کشته شدن یک مرد و زخمی شدن 250 نفر دیگر

  • مشروبات الکلی و میمون حمله بیش از 200 نفر که خود را عرضه الکل قطع شد.
  • این حملات منجر به بسیاری از گزش و مرگ و میر پس از کمی میمون یک مرد به شدت.
  • میمون به نام Kalua خواهد شد در حال حاضر صرف بقیه عمر خود را در جدا اسارت با توجه به تهاجمی طبیعت است.

الکل می تواند برخی از اثرات عجیب و غریب در انسان است. اگر شما نوشیدن بیش از حد شما کمی loopy و اگر شما را به یک عادت از آن, شما ممکن است خودتان را از لحاظ فیزیکی وابسته به آن است. آن را بسیار زمانی که آن اتفاق می افتد به یک فرد و ظاهرا این هم درست است برای برخی از بستگان ما در قلمرو حیوانات نیز هست.

گزارش های اخیر از هند است که تقریبا بیش از حد حقیقی به این باور: یک میمون حیوان خانگی است که مطرح شده بود به نوشیدن مشروب به طور ناگهانی در بر داشت خود را بدون منبع از الکل و رفت چه تنها می تواند به عنوان یک داد و بیداد. حیوانات مجروح 250 نفر و در واقع کشتن یک مرد توسط گاز گرفتن او را به شدت.

میمون به نام Kalua شد و بنا به گزارش ها حیوان خانگی یک مرد که به عنوان یک “occultist” که به طور معمول تغذیه میمون مست. معلوم نیست چرا میمون داده شد مقادیر بالایی از الکل اما جزئیات کمی ثانویه است به این واقعیت است که این پول در نهایت تبدیل به یک الکلی. او وابسته به مشروب الکلی به عملکرد و هنگامی که خود را صاحب درگذشت او دیگر تا به حال یک راه برای به دست آوردن مشروب او مورد نیاز است.

بنابراین میمون ضربه خیابان در حال رشد تهاجمی به بدن او شروع به ارزو مشروب الکلی او شده بود تغذیه تمام عمر خود را. او مورد حمله یکسره bitting بیش از 250 نفر طی داد و بیداد. یک مرد مرده به عنوان یک نتیجه از زخم او پایدار از پستانداران.

در حال حاضر ماه پس از دستگیر و با قرار دادن در میمون معادل یک مست مخزن Kalua باقی مانده فوق العاده تهاجمی نسبت به مردم است. این تصمیم گرفته شده است توسط مقامات محلی است که به جای آزادی او را در طبیعت و خطر او را به حمله به حیوانات دیگر و یا مردم میمون را صرف بقیه عمر خود را در انزوا در کنپور باغ وحش.

“ما او را نگه داشته و در انزوا برای چند ماه و سپس منتقل به او جداگانه قفس” Mohd نصیر, یک دکتر در این باغ وحش گفت: خلیج فارس اخبار. “شده است وجود دارد هیچ تغییری در رفتار او و او همچنان به عنوان مهاجم به عنوان او بود. این سه سال بوده است پس او را به اینجا آورده اما در حال حاضر از آن شده است تصمیم گرفت که او را همچنان در اسارت تمام عمر خود را.”

آن را عجیب و غریب و غم انگیز وضعیت. Kalua است که فقط شش سال و برخی از میمون ها زندگی می کنند می توانند از هر نقطه بین 15 سال و چند دهه بسته به گونه و عوامل دیگر. Kalua است که در حال حاضر اساسا در خدمت یک جمله زندگی برای جنایات خود.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>