افزایش بهره وری خود را با این همه کاره USB hub در 40 ٪ خاموش

با میلیون ها نفر هنوز کار از خانه در سراسر جهان بسیاری از آنها گیر با کمتر از ایده آل های ایستگاه های کاری و یا لپ تاپ. اگر subpar گزینه های اتصال در حال خفقان بهره وری خود را, این با تخفیف USB-C hub است که قطعا ارزش چک کردن.

Aukey برگزاری موثر فروش بر روی بسیاری از لوازم جانبی آن مانند این 7-در یک توپی که ویژگی های دو اندازه کامل USB-یک پورت HDMI پورت خوانندگان به صورت SD و microSD کارت حافظه و USB-C پورت. با این نرم افزار توپی که طراحی بدون درز نشسته خیط و پیت کردن خود را در برابر مک بوک, لپ تاپ دستاوردهای انعطاف پذیری برای اتصال USB لوازم جانبی مانند موس های بی سیم یا دستگاه های ذخیره سازی.

نیز وجود دارد آشکار و سود قابل توجهی از اتصال یک مانیتور خارجی از تا 5K با رزولوشن طریق رعد 3 و یا پورت HDMI به خودتان بیشتر فضا به کار می کنند. USB-C پورت نیز پشتیبانی 100W عبور از طریق شارژ به نگه داشتن تمام دستگاه های خود را و لوازم جانبی در صدر. توپی به طور معمول هزینه 40 دلار اما کد کوپن INSIDER05 برش اضافی $15 دلار قیمت آن را واقعا یک معامله بزرگ است.
این توپی است که تنها قابل استفاده در پشتیبانی از مدل های مک بوک به عنوان hub طول می کشد تا دو USB-C در یک پیکربندی خاص. اگر شما بر روی یک مک بوک و یا فقط می خواهید انعطاف پذیری بیشتر در موقعیت این شرکت همچنین باعث می شود 8-پورت نسخه که ویژگی های سنتی سیمی طراحی و ویژگی های تقریبا مشابه پورت گزینه های.

در اینجا هم SD و microSD خوانندگان یک پورت HDMI و USB-C پورت با 100W شارژ پشتیبانی همراه با سه USB-یک پورت و حتی یک اتصال اترنت گیگابیت برای افزایش سرعت اینترنت, اگر یک اتصال سیمی یک گزینه است. این یکی است که اساسا سازگار با تمام لپ تاپ های مدرن و حتی برخی از تلفن و یا قرص آن را فوق العاده به عنوان همه کاره.

8-port hub قیمت 38 دلار و آمازون شامل یک کوپن برای 5% خاموش. این کد 3JA5BRED می تواند مورد استفاده قرار گیرد را به پس انداز به بیش از 20٪. هر دو گزینه و یک انتخاب عالی برای کسانی که به دنبال گسترش گزینه های اتصال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>