تقویت موبایل راه اندازی جدید ال جی و سامسونگ گوشی های هوشمند

دنبال کسب آن توسط ظرف تقویت تلفن همراه اعلام کرد که راه اندازی سه مقرون به صرفه از گوشی های هوشمند ال جی و سامسونگ. هر سه گوشی در دسترس خواهد بود در تقویت موبایل جدید “پیر” $hrink-آن! طرح.

طرح جدید نشان داد ظرف چندی پیش شروع می شود در $45 در هر ماه برای 15GB و نامحدود صحبت کنید و متن را کاهش می دهد و ماهانه نرخ دلار 5 پس از سه روز-زمان پرداخت و با اضافی $5 پس از شش کل در زمان پرداخت.

در هر صورت از امروز شروع بوس تلفن همراه را به فروش LG Tribute پادشاه بسیار مقرون به صرفه, گوشی های هوشمند آندروید است که هزینه فقط $70. ظاهرا در هفته های آینده کسانی که سوئیچ برای افزایش همراه خواهد بود قادر به انتخاب کنید تا LG Tribute پادشاه در فروشگاه به صورت رایگان. ادای احترام پادشاه دارای 5.7 اینچ صفحه نمایش HD+ FullVision شکاف display, a dual-camera راه اندازی و 2,890 باتری.

پس از آن ما Samsung Galaxy A21 که در حال حاضر در دسترس در افزایش موبایل را از سایت فقط برای $200. کهکشان A21 ورزشی زیادی 6.5-inch HD+ بی نهایت-O نمایش پیکسل, چهار دوربین نصب و 32GB ذخیره سازی قابل ارتقا.

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم, Boost Mobile ارائه خواهد شد Samsung Galaxy A11 شروع جولای 21. این گوشی در دسترس خواهد بود برای خرید فقط 130 دلار و همراه با یک 6.4 اینچ صفحه نمایش HD+ بی نهایت-O نمایش سه گانه-دوربین راه اندازی و 32GB ذخیره سازی قابل ارتقا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>