• احتمال coronavirus عفونت مجدد چیزی است که دریافت قوی مقدار پوشش خبری پس از شیوع بیماری همه گیر است که دیده می شود ثابت قطره ای از داستان از افرادی که می گویند (یا فکر می کنم) آنها بدست آلوده بیش از یک بار.
  • یک نیویورک تایمز گزارش می اندازد آب سرد روی این ایده اما با استناد به نمرات از کارشناسان بهداشت و درمان که می گویند وجود دارد چیزهای دیگر را که به جای آن که احتمال دوم coronavirus عفونت در کسی که بهبود نادر است.
  • آن را بسیار مورد نیاز بیت از اخبار خوب در ارتباط با یک بیماری همه گیر است که منجر به تقریبا 4 میلیون عفونت در ایالات متحده است.

به عنوان coronavirus همه گیر شده است کشیده شده بر روی یکی از چیزهایی که اضافه شده اند و به تنگی اطراف آن ویروس است که داستان reinfections از افراد آلوده شدن بیش از یک بار که ظاهرا باعث می شود تصویر در اطراف توسعه ایمنی نسبت به ویروس unsatisfyingly murkier از ما می خواهم آن را به.

این داستان شامل یک گزارش فقط چند روز پیش یک دکتر در اسرائیل که ظاهرا قرارداد coronavirus دوباره بعد از اینکه برای اولین بار مبتلا به آن از سه ماه پیش. با توجه به بار اسرائیلیک دکتر در رمت گن را سبا مرکز پزشکی برای اولین بار این ویروس در ماه آوریل و سپس آزمایش منفی برای آن در ماه مه و ژوئن, اما او در حال حاضر آزمایش مثبت دوباره پس از آینده در تماس با فرد آلوده. این ساخته شده است که بسیاری از مردم و حتی بیشتر بی قراری در مورد این بیماری همه گیر کردم که این به این معنی تنها امید ما — محرومیت اقدامات مانند ماسک و اجتماعی فاصله — شامل داروهایی که به کاهش علائم هنگامی که شما به ویروس و در نهایت یک واکسن است که جلوگیری از آن در دسترس نباشد. و پس از آن همراه می آید چیزی از یک بمب گزارش از نیویورک تایمز روز چهارشنبه که تغییرات چه بسیاری از مردم فکر می کردند که می دانستند در مورد این ویروس توسط به نقل از تعدادی از پزشکان و کارشناسان بهداشت و درمان اعلام کرد که به هیچ اکثر مردم نمی خواهید برای دریافت coronavirus و سپس دوباره آن را.

با تکیه بر تقریبا یک دوجین منابع که به مطالعه ویروس ها مانند مارک Lipsitch متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی — در این گزارش آمده است که آنچه شما شنیده ام در امتداد این خطوط تا کنون در طول همه گیر در مورد افرادی که بوده ام reinfected هستند که فقط. حکایات و نه بحث های زیادی را در این راه از دقت علمی و اغلب رانده سوء تفاهم و یا عدم درک از آنچه که واقعا در رفتن است.

تمام چیزی که ارزش خواندن در اینجا, اما یکی از takeaways کلیدی به شرح زیر است:

“ممکن است برای coronavirus به اعتصاب همان فرد دو بار اما آن را بسیار بعید است که آن را انجام می دهد بنابراین در چنین یک پنجره کوتاه و یا مردم را مریض تر بار دوم (کارشناسان) گفت. آنچه بیشتر محتمل است که برخی از افراد drawn-out دوره از عفونت با ویروس گرفتن آهسته تلفات هفته تا چند ماه پس از قرار گرفتن در معرض اولیه.”

در علاوه بر این به مردم برداشتی غلط کاهش علائم به عنوان ویروس ناپدید می شود (تا زمانی که آن را “دوباره” منجر به درک از عفونت مجدد) بسیاری از پزشکان و محققان بوده است متعجب و متحیر با پیدا کردن یک قطره در سطح فرد آلوده به آنتی بادی در این ماه پس از عفونت است. اما این بدان معنا نیست که دفاع در برابر coronavirus ها از بین رفته اند — و در واقع دانشگاه هاروارد immunologist دکتر مایکل مینا گفت: NYT چنین کاهش است “کاملا عادی” پس از یک عفونت حاد فروکش.

متعدد پزشکان و محققان بوده است “خاراندن سر خود را گفت:” چه یک بازی فوق العاده ویروس عجیب و غریب است که آن را منجر به قوی ایمنی’ اما آنها کاملا اشتباه است'” دکتر مینا گفت. “یک کتاب درسی از این.”

دیگر کارشناسان این مقاله صحبت به توضیح ظاهری نمونه از عفونت مجدد در راه های مختلفی. بیمار برای یک چیز ممکن است به طور کامل بهبود, حتی اگر آنها به فکر آنها بود. این ویروس همچنین می توانید از نقب زدن خود را به نقاط خاصی از بدن و اندکی بعد از آن (چیزی ویروس ابولا بود). علاوه بر این آزمون می تواند معیوب و این ویروس همچنین می تواند در حال حاضر اما غیر محسوس به یک تست است که آن را به تولید یک نتیجه منفی.

برای این و دلایل دیگر, مینا گفت: این مورد گزارش از مردم در حال reinfected توسط coronavirus: “این خیلی بد مردم از دست داده اند ذهن خود را. آن را فقط sensationalist clickbait.”

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de