• آمازون به تازگی اعلام کرد که حلقه جدید تصویری مفت 3 که بسته برخی از ویژگی های جدید و در دسترس است برای خرید در حال حاضر در خرده فروش سایت.
  • چه بسیاری از مردم درک نمی کنند این است که آن را بسیار قابل توجهی ارتقا نسبت به حلقه تصویری مفت 2 که در حال حاضر در فروش در آمازون با تخفیف.
  • برای کسانی که به دنبال بهترین بهترین های بالاتر پایان حلقه تصویری مفت حرفه ای نیز در فروش در حال حاضر در آمازون با تخفیف است که تقریبا به عنوان عمیق است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

آمازون به تازگی در زمان میپیچد کردن جدیدترین علاوه بر آن همیشه در حال گسترش صف حلقه doorbells آلارم و دیگر خانه های هوشمند امنیتی دستگاه های. حلقه تصویری مفت 3 در واقع یک مناسب و معقول ارتقا اما واقعا وجود دارد تنها تعداد کمی از ویژگی های جدید است که ارزشمند هستند. 4-دوم قبل از رول از ویژگی های است که کمی بهتر است در ابتلا به حرکت زودتر بنابراین شما می توانید ببینید که شخص یا حیوانی که باعث ضبط هر چه زودتر. نیز وجود دارد حتی بیشتر قابل تنظیم حرکت منطقه تنظیمات بنابراین شما باید بهتر کنترل بیش از آنچه که باعث ضبط و یک هشدار.

کسانی که از ویژگی های بزرگ هستند و با وجود چند دیگر پیشرفت های جزئی نیز هست. اگر شما یک فن آوری-عاشق که همیشه باید آخرین و بزرگترین, بزرگ, پس از آن شما می توانید یک حلقه ویدئو مفت 3 در حال حاضر فقط برای $200 از آمازون. اگر شما در حال حاضر به چشم پوشیدن جزئی ارتقاء شما در پیدا کردن دو فوق العاده معاملات در حلقه های مختلف مفت مدل های که ارائه ارزش بهتر است.

اولین و مهمترین, پرفروش ترین حلقه تصویری مفت 2 در حال حاضر در دسترس برای تنها $139. که صرف 10 دلار بیشتر از این پایین ترین قیمت ما شاهد گذشته سال در آمازون بزرگ جمعه سیاه و سایبر هفته فوران چاه نفت و فروش آن را به کمترین قیمت از سال 2020 تا کنون توسط یک قابل ملاحظه حاشیه. دوباره, شما واقعا از دست ندهید هر چیزی مهم توسط امید بستن برای حلقه تصویری مفت 2 به جای جدیدتر حلقه تصویری مفت 3 مدل صرفه جویی تا 60 دلار قطعا به نظر می رسد مانند یک ایده خوب برای اکثر مردم است.

اگر شما می خواهید برای ارتقاء به Pro مدل بنابراین شما می توانید همه بالاتر پایان ویژگی های آن بیداد شما خوشحال خواهید بود به یاد بگیرند که آمازون در حال حاضر تخفیف در حلقه تصویری مفت Pro است که تقریبا به عنوان عمیق به عنوان یکی از حلقه های تصویری مفت 2. سر به آمازون در حال حاضر قبل از این معامله انجام می شود و شما می توانید یکی را انتخاب کنید تا فقط برای $199. چه چیزی بیشتر شما دریافت رایگان اکو نقطه با خرید خود را! که $250 حلقه تصویری مفت Pro plus 50 $Echo نقطه در مجموع ارزش $300 بنابراین شما واقعا نمی توانید به اشتباه.

بیشتر از بهترین معاملات امروز


Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de