جمعه سیاه در جولای مقابله به ارمغان می آورد Lenovo هوشمند صفحه نمایش 10 به $100

با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس, جمعه سیاه در ماه جولای-نوع تبلیغات بسیار سخت تر است بیش از حد معمول در این سال به خصوص بعد از آمازون قابل پیش بینی تصمیم گرفت برای به تعویق انداختن نسخه بعدی آن بسیار محبوب در روز نخست جشنواره است.

اما اگر شما می دانید که به کجا نگاه شما هنوز هم می تواند پیدا کردن گاه به گاه مقرون به صرفه… در عجیـب از مکان هایی مانند Lenovo رسمی ما e-فروشگاه است. این شرکت بزرگترین صفحه نمایش هوشمند برای مثال در حال حاضر هزینه های دوام $99.99 نتیجه قابل ملاحظه ای undercutting آمازون و گوگل رقابت مستقیم.

درستی به نام Lenovo هوشمند صفحه نمایش 10 به طور معمول شما را به مجموعه a به طور قابل توجهی heftier $249.99 که بدان معنی است که شما دنبال آن هستید در صرفه جویی عظیم 150 دلار برای یک مدت زمان محدود با استفاده از “BFTABDEAL1” eCoupon کد.

خیر 10-اینچ صفحه نمایش هوشمند می توانید انجام دهید در واقع همان مسائل به عنوان لانه Hub حداکثر ذهن شما کمک در آشپزخانه, کنترل خانه های هوشمند دستگاه های پخش موسیقی و فیلم و همچنین ارائه اخبار و آب و هوا و ترافیک اطلاعات شما را بدون نیاز به بلند کردن انگشت.

گوگل دستیار بدیهی است که مسئول همه چیز است و علاوه بر این به یک تیز 10.1 اینچ صفحه نمایش لمسی با رزولوشن 1920 x 1200 pixels, Lenovo هوشمند صفحه نمایش 10 نیز 5MP دوربین جلو برای تماس های تصویری و قدرتمند 10W بلندگو کامل برد برای رفتن آن.
جالب اینجاست که این قاتل جمعه سیاه در جولای مقابله به ارمغان می آورد 10 اینچی مدل در تاریخ همتراز با خیر 7 و 8-اینچ هوشمند نمایش می دهد که هر دو نیز در حال حاضر با قیمت $99.99. تاریخ و زمان آخرین اما مطمئنا نه کم این شرکت کوچک ساعت های هوشمند را می توان برای $49.99 به جای آن $79.99 قیمت با دو بسته دلربا حتی بیشتر خوش طعم $84.99.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر