Bizarrely این coronavirus باعث شده است که کمبود سکه در ما

  • در اینجا یکی دیگر از محصول جانبی از این بیماری همه گیر کوروناویروس که اتفاق می افتند و در حال حاضر که بسیاری از افراد حتی ممکن است آگاه باشند: ما در حال تجربه یک کمبود سکه.
  • این تا حدودی ناشی از ما نعنا و برش و تولید در میان همه گیر اما خرده فروشان نیز در برخورد با کمبود پول به عنوان یک نتیجه دراماتیک وقفه در جریان طبیعی از مصرف کنندگان خرید همه چیز و پول خود را ،
  • این است که منجر خرده فروشان در سراسر کشور شروع به ارسال علائم تشویق مشتریان به استفاده دقیق تغییر و یا ممنوعیت پرداخت پول نقد در دسترس نباشد.

زمانی که من کشیده تا به درایو از طریق یک شیرینی بی شیرینی محل در نزدیکی آپارتمان من امروز من استقبال شد یک علامت نوشته شده در منوی مدیره خارج است که من را دیده اند در هر نقطه دیگری در طول coronavirus همه گیر نشده است. لازم به توضیح به مشتریان است که ما آن را باور یا نه در واقع تجربه یک کمبود سکه در حال حاضر و به استفاده لطفا دقیق تغییر دهید اگر شما در حال ساخت یک پرداخت الکترونیکی با چیزی شبیه به اپل پرداخت. صبر کنید ،

این درست است. این است که هنوز یکی دیگر از عجیب و غریب, عوارض مداوم همه گیر و خرده فروشان در سراسر کشور به طور فزاینده ای به ارائه به مشتریان خود را با این پیام. بخشی از دلیل آن این است که با این واقعیت است که ما نعناع قطع تولید آن از سکه به عنوان بخشی از یک محافظ برای اندازه گیری کارگران آن چیزی است که من شرط می بندم بسیاری از افراد حتی نمی در نظر بگیرید. اما اضافه کردن به که این واقعیت است که جریان عادی تجارت شده است به طور چشمگیری محدود — به طوری که مردم کمتر از همیشه هستند, شما می دانید, در واقع خرید همه چیز در شخص است که نیازمند پول فیزیکی در حال تغییر دست — و شما می توانید شروع به دیدن همین دلیل این است که شروع به یک مشکل است.

برادر شما می توانید یدکی یک سکه یک آهنگ محبوب در ایالات متحده در طول رکود بزرگ پس از آن شاید اتصالات که در طول این افسردگی در سطح فاجعه اقتصادی ما در حال زندگی می کنند از طریق در حال حاضر ما یک بار دیگر شاهد کمبود سکه.

اگر شما هنوز رتبهدهی نشده است در اینجا یک نسخه از این نشانه آن است که من تو را دیدم که شما به احتمال زیاد نیز اجرا به زودی:

در واقع مردم در سراسر ایالات متحده به نظر می رسد به طور فزاینده ای بیدار شدن از خواب به این غیر معمول محصول جانبی از این بیماری همه گیر در روزهای اخیر. “چه با کمبود سکه?” می پرسد یک موضوع را از چند روز پیش در ق. “تولید راه را” یک دیدگاه در این است که موضوع نوشت. “خزانه داری و حتی صادر اضطراری ضرب برخی از سکه ها. و بسیاری از مکان نیست و جسمی دست زدن به پول نقد را ترجیح می دهند کارت های اعتباری. بنابراین طبیعی ارز نیز پایین است.”

میشیگان-بر اساس سوپر مارکت های زنجیره ای Meijer نیز ممنوع پرداخت پول نقد در آن خود خطوط پرداخت تا کمبود سکه به پایان می رسد. با توجه به MLive.comاین شرکت هنوز هم قبول صورتحساب در ثبت پول نقد در پرداخت خطوط که کارکنان توسط کارکنان.

“در حالی که ما درک می کنیم این تلاش ممکن است خسته کننده به برخی از مشتریان لازم است برای مدیریت تاثیر کمبود سکه در فروشگاه ما” Meijer سخنگوی فرانک Guglielmi گفت MLive.

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de