عجیب قریب, طرح دعوی در دادگاه علیه اپل به دنبال یک تریلیون دلار

بیش از 44 سال پس از اپل تاسیس شد Steves جابز و ووزنیاک آن شده است متهم در بسیاری از پرونده های حقوقی. اما واصل طرح دعوی در دادگاه در مارس 2019 در ایالات متحده دادگاه منطقه شرق میسوری توسط Raevon ترل پارکر فقط ممکن است عجیب یکی از همه زمان. با توجه به آشکارا اپل (از طریق AppleInsider) که کت و شلوار به دنبال یک جایزه در مقدار “2 تریلیون دلار و 900 دلار و بی بها آیتم” از اپل. شاکی ادعا کرد که او رفت و به یک فروشگاه اپل در ماه اکتبر 2018 به تعمیر خود را آیفون 7 و آن زمانی است که همه چیز شد و نه عجیب و غریب.

شاکی ادعا می کند او دارای اختراع ثبت شده برای هر دو سیستم عامل iOS 12 و 13 iOS

پارکر آورده خود را آی فون 7 به سنت لوئیس ایرانیان در فروشگاه اپل که در آن گوشی خود تعمیر شد توسط فروشگاه کارکنان که در همان روز. اما پارکر گفت که فروشگاه بازنگشت اصلی دستگاه و “نگه داشته و آن را با فریب شاکی که دانستن آن تلفن برای اولین بار به ویژگی های جدید است.” به جای شاکی متهم فروشگاه اپل از مبادله تلفن خود را برای جایگزینی مدل وادار کردن او به تکثیر خود را از تنظیمات اصلی واحد تنظیم مجدد کلمه عبور و دوباره نصب فروشگاه App خرید.

شاکی گفت: در این کت و شلوار که یکی از ویژگی های منحصر به فرد خود گوشی اجازه دهید آی فون خود را “دور زدن برخی از start-up load صفحه گزینه” اجازه می دهد دستگاه خود را به “برقراری ارتباط با دیگر دستگاه های سریع تر و دقیق تر است.” علاوه بر پارکر خواستار در پر کردن خود برای جبران این “کشف گروه FaceTime از ویژگی های.” او همچنین ادعا کرد که ویژگی های جدید است که او گفت آیفون 7 برخوردار بودند مورد استفاده در ایجاد iOS 12. به عنوان یک نتیجه پارکر خواستار جبران شود برای ایجاد آن نرم افزار.

در مارس 2019 اپل قادر به متقاعد کردن دادگاه که پارکر شکایت را شامل نمی شود یک حرکت و مورد اخراج شد. که کت و شلوار شامل یک جزء به جزء تفکیک پارکر پولی مطالبات که شامل 1 تریلیون دلار از ارزش خود را برای آی فون 7 یکی دیگر تریلیون دلار برای این نسخه از iOS 12 که او ادعا کرد برای ایجاد و 900 دلار برای اجاره از آی فون خود را توسط اپل. و است که با توجه به ارزش “Raevon ترل پارکر ذهنیت” به عنوان “بی ارزش است.” بنابراین خط پایین بود که اپل خواسته شد به پرداخت کل “$2 تریلیون و 900 دلار و یک مورد بی بها.”

در حالی که اپل قادر به رسیدن قاضی به اخراج این مورد پارکر ثبت یک جدید در ژوئن 1st, 2020 درخواست برای محاکمه با حضور هیئت منصفه. در پرونده او اضافه می کند که اپل مدیون او برای “iOS 12.0.1 و بعد از آن” و “iOS 13 و بعد” چرا که او دارای اختراع ثبت شده برای هر دو ایجاد اپل سیستم عامل تلفن همراه. جدید پر می پرسد برای یک تریلیون دلار “با توجه به بستری شدن در بیمارستان, سفر زجر و تحقیر و خجالت و بدنامی و رسوایی شخصیت.” پارکر اشاره می کند که “من فکر نمی کنم که شاکی می تواند برای نشاندار دیوانه است.”

جدید کت و شلوار بود که واصل در پارکر دست خط خود توضیح می دهد که او را به عنوان خسارت آنجا که “در 29 اکتبر 2018, Raevon پارکر رفت به فروشگاه اپل در سنت لوئیس دستگاه ایرانیان برای خرابی تلفن همراه خود دستگاه. همراه در فروشگاه اپل ثابت دستگاه اما آن را نگه داشته با فریب شاکی که دانستن آن تلفن برای اولین بار به ویژگی های جدید است.”

دادگاه هنوز به برنامه یک تاریخ برای هر جلسه در این موضوع. در حالی که ما وکیل نیست (و ما اصلا بازی یک بر تلویزیون) ما می توانیم فرض کنیم که اپل به زودی یک بار دیگر به سرعت به دنبال این کت و شلوار را رد کرد و برای یک دلیل و یا دیگر. به صداقت هر چند ما دوست دارم برای دیدن این اقدام به دادگاه فقط برای دیدن چه نوع از شواهد شاکی ارائه در دادگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im