بیل گیتس می گوید این بیماری همه گیر کوروناویروس در آمریکا بسیار بدتر از او پیش بینی

  • بیل گیتس معتقد است که ما نیاز به انجام خیلی بیشتر به کنترل مداوم coronavirus بیماری همه گیر.
  • تعداد coronavirus موارد در ایالات متحده به تازگی رسیده تمام زمان بالا.
  • در تضاد کامل با شماره جدید کروناویروس موارد در کشورهایی مانند ایتالیا و اسپانیا کاهش یافته است قابل ملاحظه ای در هفته های اخیر.

اگر شما نگاهی به نرخ رشد coronavirus در سراسر هر تعداد از کشورها آن را می شود به شدت روشن است که ایالات متحده در پاسخ به COVID-19 بوده است تکان دهنده بی اثر است. در حالی که تعدادی از coronavirus موارد در مکان هایی مانند ایتالیا و اسپانیا رفته قابل ملاحظه ای از این بیماری همه گیر مارس آغاز شد شماره جدید کروناویروس موارد در ایالات متحده در حال افزایش است به سرعت در حال. بسیاری از ایالت ها با فلوریدا و آریزونا بودن دو نمونه نخست هستند به طور معمول تنظیم جدید روزانه سوابق coronavirus عفونت. در همین حال ایالات متحده در هفته گذشته مجموعه یک روز رکورد جدید کروناویروس موارد در پنج روز متوالی.

اظهار نظر در مورد وضعیت بیل گیتس در طول یک ظاهر اخیر در سی ان ان گفت: آمریکا به سادگی نبوده است به عنوان سخت به عنوان آن نیاز به زمانی که آن را می آید به مسائل مانند ماسک, رعایت, تماس, ردیابی و اجرای قرنطینه. در چیزی از یک مثال کمدین DL pablo newton farley غش بر روی صحنه در یک باشگاه کمدی در تنسی و بعدها به coronavirus. در ضمن به سختی هر کسی در باشگاه کمدی در آن زمان بود با پوشیدن ماسک در طول عملکرد خود را.

تمام گفته گیتس توضیح داد که دولت فعلی از این بیماری همه گیر کوروناویروس در ایالات متحده آمریکا است که مقدار “تلخ” از او می خواهم که پیش بینی چند هفته پیش.

گیتس بیان این که مشکل در این است که بسیاری از مردم امروز به یک نقطه خستگی وقتی که می آید به برخی از اقدامات ایمنی. بیشتر چه, گیتس گفت که برخی از مردم مایل به رعایت اقدامات ایمنی مانند اجتماعی فاصله و اجباری ماسک-پوشیدن مگر اینکه آنها اتفاق می افتد به شخصا می دانم که کسی نهفته ویروس.

“این تقریبا به عنوان اگر مردم تمایل به رفتن به lockdown یک بار” گیتس گفت: “و برای یک دوره خاص.”

“پس از آن طول می کشد برای به دست آوردن آنها را به گسترش آن در گذشته یک چیز خاص و یا حتی به خود زحمت با ماسک نیاز به کسی می دانند که نه تنها تست مثبت اما به هم بسیار بیمار و همچنین” گیتس اضافه شده است. “و بنابراین طیف وسیعی از رفتارهای ایالات متحده در حال حاضر برخی از افراد هستند که بسیار محافظه کار در آنچه انجام می دهند و برخی از مردم در واقع نادیده گرفتن این بیماری همه گیر. آن بزرگ باشد. و ما فرسوده و مردم را به صبر و اگر آنها نمی, آن را در برخی از راه. برخی از افراد تقریبا احساس مانند آن را سیاسی چیزی که مایه تاسف است.”

“تنها خبر خوب در این” گیتس افزود: “این است که نرخ مرگ فرو رفته است و تا حدودی به عنوان ما در حال یادگیری چگونه برای درمان بهتر است و ما کمتر غیرمنتظره است.”

هنوز وضعیت در سراسر تعدادی از کشورهای است که به دور از تشویق. در آریزونا و تگزاس به عنوان مثال بسیاری از بیمارستان ها در یا نزدیک به ظرفیت وقتی که می آید به در دسترس تخت در ICU.

بیشتر coronavirus است به خصوص عفونت ویروس است که می گویند که حتی اگر میزان مرگ و میر ممکن است افزایش نسبت به تعداد موارد جدید ، coronavirus بازماندگان را هنوز هم ممکن است تجربه اختلال در عملکرد ریه و دیگر مشکلات در آینده است.

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>