بیل گیتس در حال ارسال است در خانه coronavirus آزمون به سیاتل ساکنان

  • بیل گیتس بودجه یک بیماری جدید برنامه نظارت به نام اسکن ارائه می شود که در خانه coronavirus آزمون به مردم در سیاتل برای تشخیص موارد COVID-19.
  • اسکن به معنی این نیست به جای گسترده تست اما با در نظر گرفتن یک نمونه از بیمار و افراد سالم این برنامه می تواند تبدیل به یک ابزار مفید برای نظارت بر گسترش ویروس.
  • سیاتل ساکنان می توانید ثبت نام برای شرکت در اسکن آنلاین.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

در 2015, بیل گیتس به ما گفت که ما آماده برای آینده بیماری همه گیر. پنج سال بعد ترس خود را متوجه شده است به عنوان رمان coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر آلوده بیش از 4.2 میلیون نفر کشته و نزدیک به 300,000. اگر چه او ممکن است قادر به متقاعد کردن ما برای آماده شدن برای یک ویروس بسیار مسری گیتس در حال حاضر انجام آنچه او می تواند به کاهش اثرات آن عمدتا با سرمایه گذاری یک تن از پول در واکسن تحقیق و توسعه است.

متاسفانه حتی اگر ما پیدا کردن امن واکسن موثر برای SARS-CoV-2 شانس هستند که نمی توان آن را آماده برای تولید انبوه تا سال آینده در اولین, است که چرا دروازه نیست توقف در میلیاردها دلار هزینه در کارخانجات. در یک پست وبلاگ در این هفته دروازه معرفی یک بیماری جدید برنامه نظارت در سیاتل است که کمک خواهد کرد که در این شهرستان شناسایی COVID-19 موارد و امیدوارم با ارائه اطلاعات است که می تواند در مناطق دیگر در سراسر جهان است.

“بیشتر سیاتل Coronavirus ارزیابی شبکه—یا اسکن—اول-از-آن-نوع بیماری نظارت پلت فرم برای COVID-19 است که اجازه می دهد تا شرکت کنندگان را به استفاده از خود-سواب آزمون به جمع آوری خود بینی نمونه ها و ارسال آنها را به یک آزمایشگاه بدون ترک صفحه اصلی” گیتس توضیح می دهد که در یک جامع پست وبلاگ در مورد برنامه.

هدف از اسکن نیست برای تست هر کس در سیاتل بلکه به جمع آوری اطلاعات از افرادی که سالم هستند و کسانی که احساس بیمار به “رنگ یک تصویر واضح تر از چگونه COVID-19 حرکت از طریق جامعه که در معرض بیشترین خطر و اینکه آیا فیزیکی فاصله اقدامات مشغول به کار هستند.”

تست بیماران علامت دار شده است اولویت در ایالات متحده همیشه از همه گیری آغاز شد اما ما اکنون می دانیم که بخش قابل توجهی از جمعیت آلوده بدون علامت است. با آزمایش قابل توجهی نمونه از مردم در یک منطقه بدون تعیین هر گونه محدودیتی که می تواند آزمایش می شود ما باید بهتر درک فقط چگونه بسیاری از مردم در حال آلوده شدن تا کنون که بدون دانستن آنها گرفتار این ویروس در وهله اول.

به عنوان جذاب به عنوان برنامه است که در خانه کیت های آزمایش مطمئن شوید که برای جلب توجه به عنوان به خوبی. سیاتل ساکنان که می خواهید برای شرکت در اسکن می توانید ثبت نام آنلاین و هنگامی که آنها در حال تصویب یک سواب بینی تست تحویل داده خواهد شد به طور مستقیم به خانه های خود. پس از تست کامل شده است, خدمات پیک را انتخاب کنید تا بسته و بازگشت آن به اسکن. هر کسی که تست مثبت خواهد بود مطلع بهداشت عمومی کارگر اما نتایج همچنین می توانید به صورت آنلاین قابل دسترسی.

اسکن در حال حاضر در حال تست 300 نفر در هر روز, اما این شبکه این است که به دنبال به مقیاس تست در هفته های آینده. ما مجذوب به ببینید که چگونه داده ها استفاده می شود به عنوان متحده در سراسر کشور شروع به بازگشایی شده است.

منبع تصویر: لودویک مارین/AP/شاتر

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im