بیل گیتس توضیح می دهد ‘از روی مانع پریدن نهایی’ به کروناویروس واکسن

  • بیل گیتس گفت: در مصاحبه با سی ان ان در این هفته که “از روی مانع پریدن نهایی” برای coronavirus واکسن خواهد بود به اندازه کافی مردم را به واقع آن زمانی که آن را آماده.
  • گیتس موافق با دکتر Fauci که یک واکسن آماده خواهد شد در اواخر سال 2020 یا اوایل 2021.
  • تا زمانی که 70-80 درصد از مردم واکسن ما می تواند رسیدن به گله ایمنی.

در تمام احتمال, وجود خواهد داشت یک واکسن برای رمان coronavirus SARS-CoV-2. ما هیچ ایده چگونه موثر آن خواهد بود و یا چه مدت هیچ گونه ایمنی را فراهم می کند خواهد شد و آخرین اما NIAID مدیر Dr. Anthony Fauci گفت: در مقابل کنگره فقط این هفته که یک واکسن می تواند آماده به رول از به اواخر سال 2020 است. اما این فقط یک مانع است که نیاز به غلبه بر, بیل گیتس خاطر نشان کرد آمریکایی در مصاحبه با سی ان ان در این هفته که یک بار در امن و موثر واکسن آماده است مردم نیاز به واقع از آن استفاده کنید که او خواستار “از روی مانع پریدن نهایی.”

بیل گیتس به نظر می رسد در کنار اندرسون کوپر و سانجی گوپتا در Coronavirus تاون هال در سی ان ان در این هفته به بحث در مورد امریکا در پاسخ به این بیماری همه گیر. او گفت که این تصویر در سطح جهان و در آمریکا است و حتی “بیشتر تلخ” از او انتظار می رود آن را در اواخر ماه ژوئن هشدار داد که آن را هنوز هم می تواند بدتر در پاییز. او همچنین روشن ساخته است که ما انجام نمی دهد به اندازه کافی برای مبارزه با این ویروس حتی اگر تست سرانجام یافت.

“این ممکن است به سطح شیب دار تا تست جدید پاتوژن بسیار سریع” بیل گیتس اشاره کرد. “در واقع تعدادی از کشورها انجام داد که بسیار خوب در این مورد و فن آوری نگه می دارد گرفتن بهتر وجود دارد. ایالات متحده به طور خاص نداشته رهبری پیام و یا هماهنگی است که شما انتظار می رود.”

برخی از ایالت ها نشان داده اند که چقدر تفاوت می توان به سادگی به دنبال دستورالعمل های تعیین شده توسط CDC و WHO. در نیویورک بود که در یک نقطه کانون بحران جهانی, درصد از موارد مثبت نبوده است بالاتر از 2% از ماه ژوئن 1st. در ضمن تگزاس شماره گیری دوباره آن را بازگشایی و بستن میله های زندان به عنوان مثبت نرخ مشخصی بالاتر از 10% با دهها هزار نفر از موارد گزارش شده این هفته است.

اما یک واکسن بدون شک همه چیز را تغییر دهید, و دروازه است که در همان صفحه به عنوان Fauci در باور خود که یکی در دسترس خواهد بود تا پایان سال 2020 و یا در اوایل 2021. با توجه به این که وجود دارد بیش از 140 واکسن در حال حاضر در حال توسعه و به ما گزارش داده اند که در هفته های اخیر برخی از آنها در حال حاضر در حال نزدیک شدن به فاز 3 محاکمات است. اما گیتس معتقد است که بزرگترین مانع نیست در حال توسعه و یا توزیع واکسن — متقاعد کردن مردم به استفاده از آن.

“اگر آن را یک واکسن از جمله انتقال مسدود کردن همه را بهره مند از این واقعیت است که 70 تا 80 درصد از مردم خواهد واکسن,” او گفت:. “ما باید قادر به دریافت گله ایمنی اگر شما تا به سطح که پس از آن واقعا می تواند پس از آن — واقعا نمایی رها کردن اعداد است.” اما با شتاب فوق العاده دوره آزمایشی آن خواهد بود “یک چالش برای به دست آوردن که ایمنی پایگاه داده برای ایجاد اعتماد به نفس” از مردم. او فکر می کند که اکثر مردم خواهد شد واکسن و یا حداقل به اندازه کافی برای شروع ومیگوید راه ما بازگشت به حالت عادی.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.