بهترین Unreal Engine 4 بازی برای اندروید و iOS

Unreal Engine 5 بود demoed چند روز پیش اما از آن خواهد شد در حالی که قبل از بازی های ساخته شده با آن فضل گوشی های ما. تا آن زمان, اما ما می توانید از بازی های ساخته شده با سلف خود Unreal Engine 4 است. و این دقیقا کاری است که ما امروز برای شما!

این است که ما تلفیقی از 10 بهترین Unreal Engine 4 بازی برای اندروید و iOS. اگر چه آنها در حال ساخته شده با استفاده از همان موتور این عنوان در این لیست کاملا متنوع در هر دو سبک و گیم پلی. که می شود گفت زمان برای رسیدن به بازی های واقعی!

B. o.T

در B. o.T شما را کنترل mechs گسترده شبیه به آنچه که شما در پیدا کردن Titanfall. جای تعجب نیست هدف شما این است برای از بین بردن mechs از دشمنان خود را در حالی که شما مبارزه برای کنترل از نقشه است. مدل های مختلف دارای نقاط قوت خود و نقاط ضعف و البته شما می توانید آنها را با استفاده از بازی در ارز. این بازی باعث می شود استفاده کامل از موتور Unreal 4 با جزئیات مکانیک مدل ها و سطوح. یک چیزی که واقعا سرد است که تیتان خود را طول می کشد واقع بینانه آسیب است که می تواند غیر فعال کردن بخش هایی از آن, به عنوان مثال برخی از اسلحه. است که به واقع بینانه تن به نبرد و باعث می شود شما کار سخت تر به جلو و یک پیروزی است.

Shurado

Shurado یک بازی در مورد 1 v 1 دوئل مدل دهید در یک مخلوط از قرون وسطی در ژاپن و Dark Souls. شما در حال مبارزه راه خود را از عالم اموات و این بدان معناست که رفتن را از طریق یک دسته از تحت اللفظی gatekeepers. در حالی که کنترل ممکن است به نظر می رسد بسیار ساده هنگامی که شما در نبرد گیم پلی بسیار شدید بنابراین شما به سختی متوجه محدود نوع از حملات شما می توانید.

وجود بیش از 130 سلاح را باز کند که آمار های مختلف و به روز رسانی می توانید به تبدیل شدن به قوی تر. اگر شما غفلت سلاح های خود را, از آن خواهد شد شما را برای همیشه لطفا برای به شکست دشمنان بعد از آن در بازی.

M. A. D 8

بر خلاف Shurado وجود دارد یک تن اتفاق می افتد در همه جا در حالی که بازی M. A. D 8. شماره 8 مربوط به حداکثر تعداد از قهرمانان شما قادر خواهید بود برای کنترل در تلاش خود را برای شکست دادن دشمنان و کارفرمایان قدرتمند. همه آنها دارای توانایی های منحصر به فرد است که شما باید به استفاده هوشمندانه برای غلبه بر چالش برانگیز ترین دشمنان. نه یک فن از بازی در مقابل بی فکر مخالفان AI? سعی کنید 4 v 4 حالت PvP برای دیدن چقدر خوب شما واقعا هستند!

البته تجهیزات است که بخشی از هر RPG و دیوانه از این قاعده مستثنی است. وجود طیف گسترده ای از سلاح ها و انواع دیگر از چرخ دنده است که می تواند قهرمانان خود را قوی تر و آن را ارتقا.

Overhit

بسیاری از انیمیشن ها به سبک بازی با استفاده از Unreal Engine 4, ما تا به حال شامل حداقل یکی از آنها است. و انتخاب ما است Overhit. Overhit است که یک RPG با گرافیک عالی و زرق و برق دار و اثرات شما آمده ام به انتظار از یک بازی شبیه به این. جمع آوری یک تیم از قهرمانان از یک استخر از بیش از 120 شخصیت های منحصر به فرد و استفاده از توانایی های خود را در یک راه است که باعث می شود زمین خود را قوی تر از مجموع اجزاء آن است.

آیا به دنبال واقع گرایی در این بازی همه چیز در مورد بودن در یک ماجراجویی حماسی و شکست دادن موجودات خارق العاده. و هنگامی که آن را به می آید که Overhit نشانی از یک کار بزرگ است.

سلام همسایه

سلام همسایه است که یک بازی بسیار منحصر به فرد. آن گرافیک کارتونی به آن شاد پرنیان اما سازندگان آن توصیف آن به عنوان یک خفا بازی ترسناک. و آنها اشتباه است. این بازی می تواند احساس بسیار شدید در حالی که شما در حال رخنه در اطراف خود به خانه همسایه در حالی که او در تلاش برای پیدا کردن شما. چه چیزی باعث می شود کار خود را بیشتر به چالش کشیدن است که با هوش مصنوعی کنترل همسایه را تنظیم بر اساس رفتار خود را. این را بسیار بهبود می بخشد و replayability مستقل از این بازی است که نه چیزی است که می توان گفت برای بسیاری از بازی ها از این نوع.

اگر شما مانند تعلیق از ناشناخته ها و از ذهن نیست که spooked از زمان به زمان و سپس شما واقعا لذت بردن از سلام همسایه.

Afterpulse — نخبگان ارتش

وجود دارد بسیاری از محبوب اکشن است که با استفاده از Unreal Engine 4 و شما ممکن است تعجب که چرا آنها در این لیست نیست. بسیاری از آنها ما در حال حاضر شامل ما دیگر تالیفات است که شما باید کاملا بررسی کنید و ما ترجیح می دهند به یک تنوع وسیع تری از عنوان. به همین دلیل است که ما را گنجانده ام Afterpulse – نخبگان ،

Afterpulse شبیه به Call of Duty با واقع بینانه عملیات ویژه مبارزه با حالات و سلاح. این ارائه می دهد یک تنوع از حالت های بازی است که حتی شامل یک co-op حالت چالش که در آن شما و یک دوست می توانید آزمون مهارت های خود را بدون فشار کامل چند نفره بازی.

مورتال کمبت

آیا انسانی Kobat حتی نیاز به مقدمه? حق رای دادن است که تدریس یک نسل بیشتر در مورد آناتومی انسان از مدرسه کلاس زیست شناسی. چه استفاده می شود به رنگ قرمز pixelated ظروف سرباز یا مسافر در یک صفحه نمایش است که در حال حاضر به زیبایی رندر سمفونی خون و گور. و در حالی که گوشی های هوشمند ما اصلا غیر قابل خراب کردن بازی های آنلاین کنترل ما می تواند خمیر را به فراموشی Mortal Kombat است که هنوز هم رضایت بخش به بازی و چشم و آب نبات اگر شما نه سخت گیر. و شما بهتر نمی شود چرا که توسعه دهندگان قرار دادن بسیاری از تلاش تجسم مرگ و میر در بهترین راه ممکن است.

زندگی عجیب و غریب است

Life is Strange یک بازی با عمق چند بازی موبایل داشته باشد. به خوبی فکر کردن داستان شما را به طور کامل درگیر در حالی که حل این رمز و راز شخصیت اصلی دچار سردرگمی. موسیقی صدای بازیگری و طراحی کلی کمک به شما در تجربه خود را حتی از طریق صفحه نمایش گوشی خود را. و که حتی بهترین بخش است. این بازی دارای انتهای متعدد است که شما می توانید بسته به تصمیمات شما در طول بازی است. البته شما باید به پخش این بازی را به همه آنها را ببینید که شما با کمال میل انجام دهید. زندگی عجیب و غریب است که یک بازی برای کشتن زمان در طول رفت و آمد خود را, اما نه برای لذت بردن از در gloomy Sunday.

بی عدالتی 2

بی عدالتی 2 یکی دیگر از بازی مبارزه اما با شخصیت های محبوب تر از کسانی که از مورتال کمبت. سوپرمن, بتمن, the Flash, Wonder Woman… فقط تعداد کمی از DC universe, شخصیت, شما قادر خواهید بود به استخدام و کنترل. برخی از مورد علاقه خود را خائنانی مانند بذله گو هستند در اینجا بیش از حد ، جمع آوری یک تیم از سه و به نزاع. چالش های کامل برای رتبه بندی در سطح جهانی و یا مبارزه با دیگر بازیکنان در حالت PvP انتخاب با شما است. ارتقاء و بازیها نیست قلم که بازی قهرمانان خود را تنها قوی تر بازی شما به عنوان همراه.

تاریکی افزایش می یابد

تاریکی افزایش می یابد یک بازی است که واقعا شایسته “کنسول تجربه” عنوان شده است. گرافیک و سبک بازی در حال یادآور God of War با برخی از فوق العاده-badass در پایان حرکت می کند به شما احساس مثل شما واقعا لگد زدن الاغ. در تاریکی افزایش می یابد, با این حال, شما می توانید انتخاب کنید از چهار کلاس هر کدام با توانایی های خود را, نقاط قوت و ضعف و شما حتی می توانید سفارشی به نظر می رسد شخصیت خود را به صورت اضافی که تماس های شخصی است.

حماسه کارفرمایان قرار داده مهارت های خود را به آزمون و اگر آنها شما را از عرق کردن بیش از حد, شما همیشه می توانید حمله به سیاه چال انداختن و یا در صورت خاموش در برابر بازیکنان دیگر. آه و آیا ما به ذکر است شما همچنین می توانید سوار اژدها ؟ دلیل این که شما کاملا می توانید!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>