بهترین-فروش ماسک صورت و دست sanitizers همه پشت در سهام امروز در آمازونCDC ساخته شده است آن را شفاف در وب سایت خود را که هر کس باید با پوشیدن ماسک در حال حاضر در هر زمان آنها را مجبور به ترک خانه های خود. که گفت: شما لازم نیست NIOSH-تایید N95 ماسک به راه رفتن در اطراف سوپرمارکت های محلی خود را طوری اجرا کنید به Craigslist و سرفه تا 30 دلار در هر ماسک برای scammers که بی شرمانه در حالی که قیمت سنگ آهن در بازار مصرف به دور از N95 موجودی است که باید در دسترس ساخته شده به بیمارستان.

جای همه شما نیاز دارید این است که مناسب و معقول چند لایه ماسک صورت مانند پرفروش Jointown 3-لایه ماسک های صورت هستند که در سهام در آمازون در حال حاضر فقط 70¢ در هر. تا زمانی که شما تمرین سخت اجتماعی فاصله و همچنین بهداشت خوب است که فقط به عنوان مهم است این ماسک را انجام یک کار فوق العاده از حمایت از شما. به همین دلیل آنها آمازون بهترین فروشندگان و به همین دلیل دهها هزار نفر از خوانندگان ما آنها را خریداری بیش از چند هفته گذشته.

در علاوه بر این به کسانی که, ماسک آمازون دیگر بهترین فروشندگان نیز در سهام امروز. آنها 3-لایه ماسک صورت با پایه منابع و آنها نیز هزینه 34.99 $در هر 50-تعداد جعبه. آنها یک طراحی مشابه و استفاده از مواد مشابه برای محافظت از شما به طوری که آنها بسیار موثر است که همراه با اجتماعی فاصله و بهداشت خوب.

هر کس می داند در مورد اجتماعی فاصله این روزها اما آنچه که دقیقا به منزله بهداشت خوب در این سن از رمان coronavirus? داستان کوتاه مدت, شما نیاز به شستن دست های خود را هر بار که شما با لمس هر سطح در حالی که در. مهم نیست که اگر شما در یک دفتر دکتر یک سوپر مارکت یا هر جای دیگری.

با استفاده از آب و صابون نیست دقیقا عملی, البته, بنابراین شما در حال رفتن به نیاز به ضد عفونی کننده دست و آن را هنوز هم غیر ممکن است برای پیدا کردن در سوپر مارکت ها و فروشگاه های مواد مخدر. خوش شانس برای شما, آمازون دو بهترین فروشندگان هر دو پشت در انبار. شما می توانید یک 2-بسته Zatural 62% اتیل الکل ضد عفونی کننده دست ژل برای $22.99 در حال حاضر, که با این نسخهها کار به $11.50 در هر 8 اونس بطری یا $1.44 دلار در هر اونس برسد. در این روز و سن که واقعا بد نیست در همه.

در علاوه بر این به که پرفروش ترین ضد عفونی کننده شما همچنین می خواهید پیدا کردن Artnaturals بر اساس الکل ضد عفونی کننده دست در انبار در حال حاضر در آمازون برای اولین بار در مدتی. شما می توانید انتخاب کنید تا یک 12-بسته 8-هر اونس بطری در حال حاضر برای $39.99 پس از آن یک معامله خیلی بهتر. تنها مسئله این است که شما می خواهید برای اطمینان از شما خرید از فروشنده به نام آلی طبیعت Bin چرا که مردم به نظر می رسد با داشتن مشکلات با برخی دیگر از فروشندگان.


Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

منبع تصویر: Deliris/شاتر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de