بهترین Samsung Galaxy S20 جایگزین

همراه با چشمگیر دوربین با قابلیت زوم 30X. آن را نیز پشتیبانی از 5G اتصال است و به خوبی با اندازه 4000 میلی آمپر باطری برای حدود 12 ساعت مرور اینترنت و یا 10 ساعت و نیم از تماشای یوتیوب با یک شارژ. اگر شما به دنبال جایگزین های خوب برای این گوشی اما در اینجا بهترین گزینه های خارج وجود دارد وجود دارد.

بهترین Samsung Galaxy S20 جایگزین یک خلاصه لیست:

اپل آی فون 11

روح عملکرد یک کاره دوربین و بلندگو و سریع و قابل اعتماد صورت ID آی فون 11 خوبی Samsung Galaxy S20 جایگزین. آن را نیز مقرون به صرفه تر از S20 و بسیاری ممکن است ترجیح می دهند یک تلفن است که اجرا می شود در iOS بیش از Android.آی فون 11 ورزش به طور مشابه به اندازه 6.1 اینچی Liquid با صفحه نمایش شبکیه چشم, هر چند نه به عنوان موثر به عنوان یک موجود در S20 از نظر رنگ و کنتراست و وضوح. اما با A13 bionic تراشه این گوشی کاملا نیروگاه ساخت برای صاف و روح کلی تجربه.

برای خود, دوربین, در بررسی ما از آی فون 11 ما در بر داشت نتایج حاصل از آن را سازگار و دقیق است. رنگ آمده واقع بینانه و بدون overemphasis در تحرک. آن ارائه می شود بزرگ عکس پرتره بیش از حد و فوق العاده زاویه دوربین برای گرفتن بیشتر زمانی که مورد نیاز است. عمر باتری آن خوب است به اندازه کافی برای یک روز کامل و سپس برخی از.

خرید اپل آی فون 11 از Apple.com
خرید اپل آی فون 11 از هدف

خرید اپل آی فون 11 در آمازون (تجدید)

گوگل صفحه 4 XL

این برنامه شامل به طور مشابه, اندازه صفحه نمایش 6.3 اینچ, بسیار, رنگ, blazingly سریع باز کردن قفل با چهره به جای معمولی حسگر اثر انگشت یک عملکرد مناسب و معقول و فوق العاده قادر به دوربین گوگل صفحه 4 XL باعث می شود برای یک جامد Galaxy S20 جایگزین.

با آن دوربین و نرم افزار در میان قوی ترین آن نقاط صفحه 4 XL می کند در واقع تحت تاثیر قرار دادن با تصویر با کیفیت و گزینه های دوربین. در بررسی ما اگر چه عدم وجود یک لنز زاویه باز ناامید کننده بود ما در بر داشت صفحه 4 XL فوق العاده Res قابلیت زوم شب منظره و پرتره حالت تمام چشمگیر است. وقتی که می آید به عمر باتری حتی با آن نسبتا کوچک 3,700 میلی آمپر باتری در مرور اینترنت تست صفحه 4 XL به طول انجامید 10 ساعت و 46 دقیقه یک شارژ در حالی که ما در یوتیوب پخش تست آن به طول انجامید 7 ساعت و 17 دقیقه.

خرید گوگل صفحه 4 XL در بهترین خرید

خرید گوگل صفحه 4 XL در آمازون

OnePlus 7T

وان پلاس 7T دارای 6.5-inch AMOLED صفحه نمایش است که به طور مشابه به یک در کهکشان S20, تحت تاثیر قرار با رنگ های غنی و زنده. برای امنیت آن را ویژگی های نوری اسکنر اثر انگشت تعبیه شده در زیر صفحه نمایش است که نبود به عنوان قابل اعتماد به عنوان یک سنتی حسگر اثر انگشت در ما استفاده از آن است. آن دوربین قابلیت های خوبی هستند اما هیچ جا در نزدیکی چشمگیر با رنگ گهگاه ظاهر می شود تلخ و یا با تکیه به سمت غیر طبیعی صورتی تن.

حرکت صعودی OnePlus 7T ورزشی قدرتمند Snapdragon 855+ processor ارائه مسلما بیشترین عملکرد چشمگیر برای محدوده قیمت خود را. همانطور که برای عمر باتری در تست ما تلفن به طول انجامید و نزدیک به 10 ساعت مرور اینترنت با یک شارژ. همچنین رفت و 8 ساعت و 45 دقیقه با هر بار شارژ طی ما پیوسته پخش ویدئو تست.

خرید OnePlus 7T از OnePlus.com
خرید OnePlus 7T در خارج

خرید OnePlus 7T در آمازون

LG G8X ال جی

با 6.4 اینچ صفحه نمایش OLED و بالا ارائه تطبیق پذیری با تشکر اختصاصی لوازم جانبی مانند LG DualScreen مورد است که می افزاید: یک صفحه نمایش دوم برای بهتر multi-tasking, LG G8X باعث بزرگ کهکشان S20 جایگزین برای کسانی که می خواهند بیش از یک تلفن معمولی. دوربین خود را ارائه عکس خوب هر چند قرارداد و اشباع ممکن است کمی بیش از حد تهاجمی ، بر خلاف قبلا ذکر شد همراه آن عقب در شب عکاسی شده است.

قوی و مثبت ما متوجه شدیم در مورد LG G8X است که کیفیت آن دو بلندگو است. آنها با صدای بلند و متعادل و حتی برخی از باس در حال حاضر اگر چه فوق آی فون 11 صدا کمی بهتر است. بر خلاف گوشی های قبلی در این لیست, LG G8X همچنین دارای یک جک هدفون.

در بررسی ما از این تلفن ما در بر داشت عملکرد به ندانسته ، گاه به گاه choppiness بود تعجب آور نیست با توجه به LG G8X بسته قدرتمند Snapdragon 855 پردازنده و 6GB RAM. همانطور که برای عمر باتری – این واقعا خوب است. LG G8X به طول انجامید چشمگیر 13 ساعت و 13 دقیقه یک شارژ در زندگی واقعی استفاده از آزمون.

خرید LG G8X ال جی در بهترین خرید

خرید LG G8X ال جی در آمازون

بهترین Samsung Galaxy S20+ جایگزین

کهکشان S20+ ویژگی های یک صفحه نمایش بزرگتر از S20 در 6.7 اینچ همراه با بزرگتر از 4500 میلی آمپر باتری. اگر به دنبال چیزی کمی متفاوت است اما علاوه بر آنچه قبلا ذکر شد همراه گزینه های زیر را بزرگ سامسونگ Galaxy S20+ جایگزین نیز می باشد.

OnePlus 7T Pro

بسته بندی زیبا همان اندازه صفحه نمایش AMOLED به عنوان S20+ و هیچ ناهنجاری و یا پانچ-سوراخ دوربین های 7T Pro به جای موتوری pop-up selfie camera. همچنین قابل اعتماد سریع در صفحه نمایش حسگر اثر انگشت و باز کردن قفل با چهره پشتیبانی می کند. عملکرد آن ثابت می شود دیوانه سریع در ما, استفاده, با, بدون وقفه و یا سکسکه.

وان پلاس 7T نرم افزار همچنین دارای یک تنوع از دوربین در هیئت مدیره از جمله 3x تله و فوق العاده با زاویه دید گسترده, یک, در علاوه بر این به آن نسبتا غیر معمول فوق pop-up selfie camera. تصویر با کیفیت از 7T Pro چشمگیر, با متعادل قرار گرفتن در معرض درست به زندگی رنگ و تنها مقدار مناسبی از جوش. این 4,085 میلی آمپر باتری در داخل به حال تلفن به صورت 10 ساعت در ما پیوسته در حال دیدن سایت وب آزمون با یک شارژ.

خرید OnePlus 7T Pro از OnePlus.com
خرید OnePlus 7T Pro در خارج

خرید OnePlus 7T Pro در آمازون

آی فون اپل 11 نرم افزار

اگر چه گران تر و مباهات کوچکتر صفحه نمایش 5.8 اینچ, آی فون 11 Pro ارائه می شود گرد گل سرسبد تجربه. علاوه بر این واقعیت است که آن را در حال اجرا در iOS به جای اندیشه و ویژگی های بهبود یافته در صورت شناسایی از نسل قبلی آی فون 11 نرم افزار ارائه عکس های بزرگ از آن در پشت دوربین و جلوی دوربین عکاسی از خود. این نیز قابل توجه قابلیت ضبط ویدئو و آن را گزینه بهتری برای کسانی که ترجیح می دهند فیلمبرداری بیش از گرفتن عکس.

قابل توجه به ویژه برای کسانی که ارزش خوب تجربه صوتی در تلفن های خود را توسط نرم افزار “فضایی صوتی” صدای فراگیر که پر می کند یک فضای بزرگتر و حجم بیشتر. بر خلاف کهکشان گوشی های آی فون 11 نرم افزار همچنین قادر به ارائه صدا عمیق با یک اشاره از باس به آن است. همانطور که برای عملکرد – 11 Pro بسته سریعترین تراشه های شما می تواند در اواخر سال 2019 ضرب و شتم حتی Snapdragon 855 توسط یک ملاحظه حاشیه. عمر باتری بیش از حد بزرگ است اگر چه ضعیف تر از در آی فون 11 در حدود 11 ساعت از زندگی واقعی استفاده با یک شارژ.

خرید اپل آی فون 11 Pro از Apple.com

خرید اپل آی فون 11 Pro در آمازون (تجدید)

بهترین Samsung Galaxy S20 فوق العاده جایگزین

کهکشان S20 فوق العاده ارائه می دهد بیشتر در S20 خط بسیار چشمگیر 108MP اصلی دوربین 100X فضای زوم غول پیکر 6.9 اینچ صفحه نمایش و یک 5000 میلی آمپر باتری. بزرگ سامسونگ Galaxy S20 فوق العاده جایگزین شامل گوشی های زیر:

اپل آی فون 11 Pro Max

آی فون 11 Pro Max همراه با زیبا و تیز 6.5 اینچ صفحه نمایش و یک دوربین 12MP دوربین اصلی. هر چند که تعداد مگاپیکسلی صدا به عنوان موثر به عنوان 108MP, تصویر با کیفیت است که هنوز هم فوق العاده, در حالی که ضبط ویدئو است که در میان بهترین شما می توانید از گوشی های هوشمند است.

این بسته قدرتمند ترین پردازنده یک نفر می تواند در اواخر سال 2019 تلفن بنابراین عملکرد روح است و صاف. عمر باتری خیلی خوب است که آن را به راحتی می تواند تاریخ و زمان آخرین شما دو روز از استفاده از متوسط. ما پیوسته به طور کلی استفاده از آزمون آن به طول انجامید 12 ساعت و 25 دقیقه یک شارژ.

خرید اپل آی فون 11 Pro Max در Apple.com

خرید اپل آی فون 11 Pro Max در آمازون (تجدید)

Samsung Galaxy Note 10+

اگر شما به دنبال یک top-of-the-line گل سرسبد است که هر ویژگی قابل تصور, در هیئت مدیره, Galaxy Note 10+ را کامل Galaxy S20 فوق العاده جایگزین برای شما. آن را قابل توجه می آید با یک ساخته شده در S Pen یک قلم اضافه می کند که خیلی بیشتر به آن قابلیت استفاده از هر گوشی های هوشمند دیگر.

این برنامه شامل یک بزرگ 6.8 اینچی AMOLED با یک اسکنر اثر انگشت ساخته شده را به آن همراه با اختیاری باز کردن قفل با چهره های Galaxy Note 10+ یک کاربر قدرت رویای گل سرسبد گوشی. آن دوربین عالی با عکس بیرون آمدن مفصل اگر کمی بیش از حد اشباع شده و punchy می شود اما همیشه در ما تست. عملکرد نیز اخرین میان بهترین گوشی سامسونگ. عمر باتری از 4,300 میلی آمپر باتری در هیئت مدیره خوب است بیش از حد با تلفن ماندگار 8 ساعت و 21 دقیقه مداوم در زندگی واقعی استفاده در آزمایش های ما.

خرید Samsung Galaxy Note 10+ از Samsung.com
خرید Samsung Galaxy Note 10+ از خارج

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>