در طول سال تلفن را به ثمر رساند تن از ویژگی های جدید و بهبود تدریجی از فن آوری های ضروری است که آنها را کلیک کنید و تیک اما یکی از جنبه های است که به ظاهر و خودسرانه دریافت کمتر عاشق تر از بقیه بوده است, فن آوری باتری.

در حالی که ما شاهد بزرگ و انبوه از بهبود از نظر صفحه نمایش خواص و طراحی و عملکرد دوربین اکثر گوشی ها هنوز هم مرگ بر شما اگر شما با استفاده از آنها بسیاری قبل از روز رسیده است. و در حالی که آخرین انرژی-کارآمد چیپست قطعا بهبود چیزهایی که شما باید پذیرفت که باتری هنوز هم احساس می کنم به عنوان “اینده” به عنوان دیگر جنبه های معاصر بسیاری از دستگاه های گل سرسبد.

این است که قابل حمل, باتری, بانک ها هنوز هم در مفید آمده است – داشتن صلح از ذهن به استفاده از تلفن خود را بدون افتادن به انرژی و مقدار کمی شیوه دانستن است که شما باید برخی از باتری یدکی آب در جیب یا کیف است که به سادگی رهایی بخش.

در صورتی که شما در بازار برای یک مفید ابزار قابل حمل ما یک زن و شوهر از پیشنهادات برای شما.

بزرگ با ظرفیت بالا powerbanks

خوب اگر ما در حال رفتن به دریافت یک powerbank اجازه دهید به همه و خودمان را به یک واحد با ظرفیت بالا است که اجازه خواهد داد که ما برای شارژ دستگاه ما یک زن و شوهر از بار حداقل. اما آنها سنگین هستند و این به ارمغان می آورد برخی از محدودیت.

Anker PowerCore 26800

در حال حاضر اگر شما می خواهید برای رفتن به واقعا بزرگ وجود دارد انتخاب های کمتر بهتر از Anker را 26,800 میلی آمپر PowerCore بانک. این باتری بزرگ با ظرفیت تضمین می کند که شما قادر خواهد بود به طور کامل بالا تا کهکشان خود را یا آی فون چندین بار قبل از اینکه شما نیاز به شارژ powerbank خود را (که طول می کشد حدود 6.5 ساعت). معمولا سریع شارژ خواهد تولید تن حرارتی است که منجر به سریع تر باتری تخریب powerbank ساخته شده در مخزن اما Anker PowerCore 26800 می رسد با هوشمند بر افروختن حفاظت خواهد کرد که کاهش برق خروجی اگر درجه حرارت بالا شناسایی شده است.

Aukey فوق العاده با حداکثر سرعت دویدن 30000mAh قدرت بانک

این Aukey powerbank ارائه می دهد گسترده 30000mAh ظرفیت است که می تواند به طور کامل شارژ آی فون 11 تقریبا 8 برابر بیش از. تحویل قدرت شارژ سریع 2.0 و 3.0 بخشی از مشخصات ورق و شما می توانید شارژ به دو دستگاه 2.4 هر یک به طور همزمان. آن را دارای دو ورودی شارژ و پورت به شما اجازه می دهد تا به بالا powerbank خود را با هر یک از USB نوع-C و یا یک کابل microUSB. با ظرفیت این قدر شارژ بار ، این Aukey فوق العاده با حداکثر سرعت دویدن 30000 زمان شارژ حدود 16 ساعت است.

mophie powerstation USB-C 3XL

این mophie powerstation USB-C 3XL ارائه می دهد 26000mAh از قدرت خود را برای شارژ نیاز دارد و می تواند تا 19 ساعت از باتری اضافی برای مک بوک. 85 ساعت به آی فون خود را و 23 ساعت برای قرص خود را. شما می توانید با خیال راحت شارژ دو دستگاه در یک بار مانند مک بوک و آی فون خود را—با 45W USB-C پورت و 12W USB-پورت. این powerbank همچنین ویژگی های با دوام پارچه بپیچید که دارای یک احساس راحت و حق بیمه طراحی شده است.

RavPower 32000mAh 3-پورت قدرت بانک

این RavPower 32000mAh به عنوان یکی می توانید استنباط از نام ارائه می دهد 32,000 میلی آمپر ساعت از شارژ الکتریکی است که بیش از اندازه کافی برای نگه داشتن شما را حل و فصل برای حداقل یک هفته دور از تمدن است. آن را دارای سه پورت USB است و قادر به نوشتن به اندازه 2.4 در 5V در هر سه پورت به طور همزمان. 32000mAh باتری را فراهم می کند تا یک هفته از قدرت به اتهام هر دو آی فون و 11 Pro حداکثر 4.8 بار کهکشان S10 6.4 بار Note 10 5.4 برابر آی پد مینی 4.3 بار یا iPad Pro 1.8 بار. شارژ خود را فقط در 12 ساعت با 2.4 یک شارژر.

میانه-of-the-road powerbanks

یک تعادل خوب بین اندازه و وزن و ظرفیت.

mophie powerstation XL (پارچه)

 

15 ، 000 میلی آمپر mophie powerstation XL قابل حمل قدرت بانک ارائه می دهد یک ترکیب زیبا بین اندازه جمع و جور و مفید ظرفیت. آن را فراهم می کند تا 55 ساعت از قدرت برای زمانی که شما دور از پلاگین. این powerbank شارژ می توانید دستگاه های متعدد در یک بار با متصل کردن یک دستگاه به USB-C پورت و دیگری به USB-پورت. روشن, چهار, نور, LED شاخص قدرت نمایش وضعیت شارژ و زمان عمر باتری. این mophie powerstation XL ویژگی های یک پارچه به پایان می افزاید که سبک و مانع scuffs و خش.

Belkin جیب قدرت 15K قدرت بانک

این Belkin جیب قدرت 15K فراهم می کند خوب از 15000 میلی آمپر ساعت ظرفیت نسبتا جمع و جور پوشش. وجود دارد دو universal USB-یک پورت که تحویل در مجموع 5V 3.4 یک خروجی و شما می توانید آنها را به طور همزمان به شارژ دو اسباب بازی در همان زمان. Belkin باتری شامل سنسور برای نظارت بر حرارت, ولتاژ و مدارات بنابراین دستگاه نمی خواهد بیش از حد یا افزایش. حرارت بیش از حد نوسانات ولتاژ مدار یا ناهنجاری های فعال یک باطل که بلافاصله خاموش باتری پایین نگه می دارد و دستگاه های امن.

Anker PowerCore باریک 10000

جمع و جور و در عین حال به اندازه کافی با قیمت مناسب و قادر به به طور کامل شارژ دستگاه خود را چند بار. فراهم می کند 2.6 اتهامات عنوان شده برای آی فون XS 2.4 full اتهامات عنوان شده برای Galaxy S10 و 1.3 اتهامات عنوان شده برای iPad mini 5. این Anker PowerCore باریک نیز از ویژگی های بافت و طراحی و سرد آبی نشانگر LED یکپارچه دکمه قدرت.

جمع و جور و کم ظرفیت powerbanks

اگر شما به دنبال چیزی pocketable و کم رنگ جمع و جور powerbank است انتخاب مناسب برای شما.

mophie افزایش قدرت

در حال حاضر در مورد شما نمی خواهید به مسافت هر یک از این بزرگ 30,000 میلی آمپر powerbanks شما بهتر است با فوق العاده pocketable mophie افزایش قدرت. به کارگیری شکل دراز سیلندر این لوازم جانبی دارای ظرفیت 5,200 میلی آمپر است که به اندازه کافی خود را به اتهام دمای دستگاه آندروید به صورت کامل و جزئی شارژ اما اگر شما یک آیفون SE (2020), شما به احتمال زیاد قادر خواهید بود به فشار 2.5 اتهامات از این powerbank. آن است که مناسب برای یک باتری پشتیبان به شما در تمام اوقات و سه موجود در گزینه های رنگ بیشتر اشاره در قدرت تقویت بیشتر جریان اصلی ، اما هیچ شارژ سریع 3.0 پشتیبانی مانند mophie را بانک های بزرگتر اما به طور کلی شما نمی توانید به اشتباه با یک دلار 13.

RavPower 5000mAh شارژر قابل حمل قدرت بانک

این به جای جمع و جور powerbank ارائه می دهد 2.4 یک خروجی و یک 2A ورودی با ismart technology. همچنین ویژگی های حفاظت در برابر کوتاه-اتصال از حد گرم شدن و overcharging. لوازم جانبی دارای ظرفیت 5000 میلی آمپر ساعت است که باید بیش از اندازه کافی برای شارژ تلفن خود را یک و نیم برابر و یا حتی بیشتر. این کوچک سیلندر می تواند شما را برای تنها $13.

Anker PowerCore 10000 Redux

این Anker PowerCore 10000 Redux موفق به حفظ یک کمر باریک در حالی که مباهات 10000 میلی آمپر ساعت ظرفیت. Anker می گوید که این powerbank است فقط کمی سنگین تر از یک بازی بیس بال و اتهامات عنوان شده علیه تلفن بیش از دو برابر و بیشتر قرص یک بار. آن را جمع و جور ترین از اما آن را ارائه می دهد اندازه بزرگ/ظرفیت نسبت.

بی سیم powerbanks

امروز شارژ بی سیم در حال تبدیل شدن به چیزی عادی و به طور گسترده ای در دسترس است. شما حتی می توانید انتخاب کردن برای یک دوگانه بی سیم و شارژر و شارژ تلفن خود را و در همان زمان. آن را به شما می خواهید به نگه داشتن چیزهای بی سیم در powerbank خاک بیش از حد در حال حاضر وجود دارد برخی از گزینه های.

mophie powerstation بی سیم XL

جدا از این که فوق العاده سرد mophie mophie powerstation بی سیم XL می تواند شارژ هر چی-دستگاه را فعال کنید. نیز وجود دارد یک USB-C پورت و شما می توانید شارژ دو دستگاه در همان زمان با استفاده از بی سیم سطح و USB-C کابل. این powerbank محترم ارائه می دهد از 10 ، 000 میلی آمپر ظرفیت و همچنین پشتیبانی از شارژ سریع با 18W قدرت در USB-C پورت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im