جدید OnePlus سری 8 خواهد بود در دسترس تر از هر یک از پیشینیان خود در آمریکا و چه با هر دو Verizon و T-Mobile حمل وان پلاس 8 و نرم افزار در دسترس برای هر حامل خود chosing به طور مستقیم از OnePlus.
آنها همچنین گران ترین خط وان پلاس گوشی تا به حال چه با آخرین Snapdragon 865 پردازنده 5G اتصال و در مورد 8 Pro, بهترین که صفحه نمایش تلفن همراه فن آوری ارائه می دهند در حال حاضر.

بنابراین آنها ممکن است پیچیده در گوریل شیشه ای 6 حفاظت و در مورد حامل مدل دارای IP68 آب-مقاومت در برابر امتیاز اما هیچ شک و تردید در مورد سرنوشت 6.5″ یا 6.7″ گوشی های زمانی که آنها بازدید پیاده رو بدون بسته بندی.

وان پلاس ارائه می دهد مجموعهای از رسمی موارد برای گوشی و چند وجود دارد را انتخاب کنید انتخاب از شخص ثالث سازندگان است که ما دستچین شده به عنوان مناسب برای برخی از بهترین گوشی های پول می توانید خرید در ایالات متحده در حال حاضر.

بهترین وان پلاس 8 و 8 Pro روشن و یا ناهموار موارد

Olixar نازک وان پلاس 8/نرم افزار مورد ($8.99)

این لفاف بسته بندی از Olixar را نازک مدل شاید بهترین ارزش برای پول مورد شما می توانید برای OnePus سری 8 در حال حاضر قبل از اینکه گوشی ضربه خود ایوان جلو. ما نمی خواهد در ستایش فضایل ساده مورد سیلیکون, اما فقط می گویند که آن را با استفاده از یک ویژه دشوار ژل است که بسیار svelte و انعطاف پذیر به عنوان سیلیکون, اما سخت به عنوان پلاستیک بدون فله. مورد لب مطرح شده است کمی به نگه داشتن OnePlus 8/نرم افزار نمایش دور از سطوح خشن و اگر شما آن را رو به پایین.

امضای ماسه, کربن, نایلون: وان پلاس 8/نرم افزار دفاع بسته نرم افزاری موارد

وان پلاس استفاده می شود برای تماس با این امضا مجموعه ای از موارد “دفاع بسته نرم افزاری” برای یک دلیل. آن متشکل از سه نفر از سپر موارد که ارائه حفاظت از همه طرف به از را انتخاب کنید و همچنین به عنوان انتخاب خود را از یک فندک لفاف بسته بندی که شامل امضای ماسه سری. وان پلاس می گوید که پس از نسل ماسه موارد آن به تصفیه فرمول, اما ما می خواهم که به این احساس جدید یک باور آن را نمی خواهد احساس خارش در کف دست خود را هنوز هم.

نایلون one معرفی شد همراه با وان پلاس 6 و ما بسیار خوشحالیم که برای دیدن این سنت در حال انجام برای سری 8 به عنوان به خوبی. آن را به یک پایان لاستیک در دو طرف و, گرمکن, نایلون روی آن را منحصر به فرد پارچه-مانند احساس لمس است. کربن و چوب آبنوس همچنین پس از اتمام یک نرم لاستیکی طرف که کمک به جذب شوک, اما, البته, مواد اصلی در پشت گوشی است چه این موارد شخصیت خود را.

Karbon دشوار است و با تکنولوژی بالا در حالی که سیاه است ساخته شده از چوب واقعی به ارمغان می آورد و احساس انسانی بیشتری به سمت عقب. گرفتن دو مقام در مورد نی نی بیش از چهل دلار است که یک معامله بسیار خوب اگر شما نوع که خسته می شود از موارد خود را نسبتا به سرعت.

Case-Mate سختی در شیار مورد برای وان پلاس 8 5G

در دسترس به طور انحصاری از T-Mobile در حال حاضر این مورد جدید-Mate دشوار $39.99 لفاف بسته بندی برای وان پلاس 8 لذت به نگاه در آن چند نسخه رنگ. به آخرین ساخته شده است این سختی در شیار از موارد ساخته شده برای کسانی که بازی شیر یا خط و غفلت از تلفن های خود را اغلب در جاده ها است.
مطرح شیار بافت به شما می دهد یک احساس لامسه و 3 بعدی اثر است. این مورد می تواند به محافظت از خود را در وان پلاس از 10 foot drop امکان شارژ بی سیم از طریق تصویب و می آید در یک قطعه طراحی شده است.

Olixar نگهبان وان پلاس 8 مورد و محافظ صفحه نمایش شیشه ای

انعطاف پذیر ناهموار پوشش بیمه مات بدون لغزش فیبر کربن و فلز طراحی Olixar نگهبان در مورد سیاه و سفید خود را نگه می دارد وان پلاس 8 محافظت از 360 درجه با پاداش اضافه شده خو شیشه ای محافظ صفحه نمایش. همه برای $20.99 زمانی که Olixar آغاز می شود حمل و نقل مجموعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im