بهترین از Netflix: 10 فیلم قبل از آنها ترک در جولای

  • Netflix در حال از دست دادن 60 فیلم را نشان می دهد و از جریان آن سرویس در جولای سال 2020 است.
  • انفرادی: جنگ ستارگان داستان و مورچه و زنبور هم بودن جذب شده توسط دیزنی+ که را ترک خواهد کرد Netflix بدون یک جنگ ستارگان یا استودیو مارول فیلم.
  • Netflix نیز از دست دادن یکی از کوئنتین تارانتینو بهترین فیلم: Inglourious Basterds.

وجود دارد برخی از ماه زمانی که من در تلاش برای پر کردن این لیست اما در جولای سال 2020 نبود یکی از آنها است.

Netflix بکشد است از دست دادن یک کامیون از محتوای با کیفیت در ماه آینده به نقطه ای که من در واقع تا به حال برخی از مشکل بدانند آنچه که من باید ترک کردن از این لیست. مطمئن شوید که من می تواند به گسترش آن شامل بیش از 10 فیلم اما آن را سرگرم کننده در آن است ؟ به هر حال داستان از این ماه به عنوان آن شده است تقریبا در هر ماه پس از دیزنی+ برای اولین بار راه اندازی شده است که بیشتر در فیلم های دیزنی در حال ناپدید شدن از Netflix کتابخانه. در ماه ژوئیه ما در حال از دست دادن , از خود راضی: جنگ ستارگان, داستان, مورچه و زنبورو شگفتانگیزان 2. صحبت از باور شروع در ماه اوت (مگر اینکه آن را تجدید مجوز و یا دو) Netflix را دیگر باید یک جنگ ستارگان یا استودیو مارول فیلم در آن تمام خدمات.

اما دیزنی نیست و تنها به برخی از واقعا استثنایی فیلم از استودیوهای دیگر در حال حذف از Netflix کتابخانه در ماه جولای به عنوان به خوبی. من تا به حال Ex Machina در صف برای حدود دو سال پس شاید آن خروج قریب الوقوع در نهایت متقاعد کردن من به تماشای آن. همچنین, اگر شما را دیده اند در جستجوی شوگرمن, آن را بزرگ و یکی از مورد علاقه من فیلم های مستند از تمام زمان و حتی اگر از آن می آید و به Netflix بکشد در نهایت هدر ندهید این فرصت را به آن را ببینید. در نهایت آن بوده است بیش از حد طولانی از آنجایی که من در گذشته شاهد حرامزادههای لعنتی, بنابراین من ممکن است آتش که تا بیش از چهارم جولای آخر هفته در ازای هر برنامه ای که شامل بیرون رفتن چون من حاضر به مریض.

در اینجا ده تا از بهترین فیلم را نشان می دهد و Netflix آزادسازی است در ماه آینده و تاریخ که در آن آنها خواهد بود انداختند. اگر شما آنها را قبل از آن شما ممکن است هرگز به آنها را ببینید در Netflix بکشد در همه:

هنگامی که شما تا به حال خود را پر از محتوا خواهد شد که ناپدید شدن از Netflix ماه آینده شما می توانید لیست کامل از فیلم و تلویزیون را نشان می دهد و ویژه اضافه شده به Netflix در ماه جولای را به جای خود. اگر شما ترجیح می دهند اصلی کرایه ما همچنین یک تقویم کامل از تاریخ انتشار برای همه Netflix اصلی فیلم را نشان می دهد.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im