بهترین از iOS 14: 20 ترین ویژگی های جدید هیجان انگیز برای آیفون و آی پد

  • IOS 14 نسخه بتا در حال حاضر در اینجا در حال حاضر است که WWDC سال 2020 کلیدی به پایان رسیده است.
  • iOS 14 و iPadOS 14 آمده با یک تنوع از ویژگی های هیجان انگیز است که بهبود کلی آی فون و آی پد تجربه کنید. این لیست شامل ویژگی های جدید است که ممکن است با تشکر از دستگاه های پوشیدنی مانند AirPods و ساعت اپل یا HomeKit خانه های هوشمند دستگاه های.
  • ویدجت بهتر پیام مدیریت آی فون به عنوان یک کلید ماشین هوشمند Siri و جدید برنامه ترجمه چند تا از ویژگی های standout ما زیر برجسته.

اپل لگد کردن آن نرم افزار اطلاعیه های این سال را به نطق اصلی WWDC با iOS 14 و iPadOS 14 — مهم ترین سیستم عامل است. اپل ممکن است آغاز شده و با مک, اما آن را به آی فون که مهم ترین در حال حاضر. مانند نسخه های قبلی iOS 14 (و iPadOS 14) اضافه خواهد شد و تن از ویژگی های جدید و پیشرفت های که ما مفصل در طول این رویداد. اما در حال حاضر ما به شما نشان می دهد تمام ویژگی های هیجان انگیز ترین در حال آمدن به آی فون و آی پد این سقوط.

که کاملا درست است. شما در حال حاضر می دانیم که برای اولین بار در iOS بتا 14 نورد شده به همه با یک اکانت دولوپر, در حالی که بیشتر پایدار iOS 14 نسخه بتا خواهد آمد ماه آینده. اما این ویژگی های است که شما می خواهید برای آزمایش با این نرم افزار به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

مگر اینکه در غیر این صورت مشخص شده که ویژگی های زیر در دسترس خواهد بود در هر دو آی فون و آی پد.

نرم افزار کتابخانه

در پایان از صفحه نمایش خود را به صفحات شما می خواهید برای پیدا کردن برنامه کتابخانه که دارای اندیشه و احساس به آن. برنامه کتابخانه است که در آن تمام برنامه های کاربردی بر روی تلفن خود را زندگی می کنند و شما به راحتی می توانید مرتب کردن بر اساس از طریق آنها. iOS می دانید که برنامه شما نیاز به استفاده از در حال حاضر و آنهایی که به تازگی اضافه شده است و به صورت خودکار آنها را به پوشه ها درآمده است.

iOS 14: برنامه از ویژگی های کتابخانه. منبع تصویر: Apple Inc.

ابزارک در همه جا

هر کس درخواست شده است برای ویجتها در iOS و iOS 14 آنها را ارائه خواهد کرد. شما قادر خواهید بود به آنها را در هر کجا که شما می خواهید بر روی صفحه نمایش خود را و تغییر اندازه آنها را با توجه به نیازهای شما. هوشمند ابزارک استفاده خواهد شد بر روی دستگاه های اطلاعاتی به سطح مناسب نوع ویجت شما بر اساس نیاز در این زمینه است.

iOS 14: ویدجت بر روی صفحه اصلی است. منبع تصویر: Apple Inc.

جدید call screen

هنگامی که یک تماس FaceTime و یا سیری تعامل بازدید دستگاه خود آنها خواهد شد و دیگر تا کل صفحه نمایش به عنوان مورد قبل است. تماس های در ظاهر کوچک اطلاعیه ها-مانند منطقه در بالا بسیار سامسونگ یک UI-ish در حالی که سیری انیمیشن نشسته در پایین صفحه نمایش که در آن دکمه صفحه اصلی را یک بار بود.

iOS 14: تماس های جدید و رابط کاربر. منبع تصویر: Apple Inc.

تصویر-در-تصویر

تصویر-در-تصویر دقیقا چه آن را مانند تلفن های موبایل. هر فیلم شما در حال تماشای به طور خودکار می رود پیپ هنگامی که شما کش رفتن به صفحه اصلی و شما می توانید آن را در هر نقطه بر روی صفحه نمایش و تغییر اندازه آن را به میل خود.

iOS 14: تصویر در تصویر پشتیبانی می کند. منبع تصویر: Apple Inc.

سیری

همانطور که گفتم قبل از سیری است که یک رابط کاربری جدید اما نه تنها آن ترفند جدید. سیری دایره نشسته در پایین صفحه نمایش معلق در هوا بیش از سایر عناصر UI و آن را می تواند ارائه ویدجت زمانی که مورد نیاز است. ویژگی های جدید شامل قابلیت ارسال صدای ضبط شده از طریق پیام و ترجمه زبان های بیشتر.

iOS 14: سیری جدید رابط کاربر. منبع تصویر: Apple Inc.

ترجمه

جدید ترجمه برنامه با استفاده از سیری بر روی دستگاه و فقط باید کار وقتی که می آید به داشتن یک مکالمه بین افرادی که نمی همان زبان صحبت می کنند زمانی که هر دو زبان پشتیبانی می شوند.

iOS 14: ترجمه برنامه. منبع تصویر: Apple Inc.

پیام مکالمات

اگر یکی از چیزهایی که من واقعا می خواستم سیب به بهبود این سال آن اطلاعیه برای پیام. گوگل یک راه حل عالی در اندروید 11 و اپل چیزی مشابه. شما هم اکنون می توانید پین مورد علاقه خود را به مخاطبین و گروه ها به اطمینان حاصل شود کسانی که چت ماندن در بالای صندوق پستی خود را در تمام زمانها. آنها نشان می دهد تا با دایره ای که صفحه نمایش این فرد Memoji یا عکس های خود را و شما ببینید که زمانی که آنها در حال حاضر اگر آنها در حال تایپ کردن و خود را آخرین پیام است.

iOS 14: دوخته مکالمات. منبع تصویر: Apple Inc.

اشاره در پیام

iOS 14 به ارمغان می آورد شل-style اشاره به پیام های گروهی. شما می توانید بگویید iOS 14 تنها به شما هشدار هنگامی که کسی نام اشاره شده. شما همچنین می توانید پاسخ را در خط برای کسی که در یک گروه.

iOS 14: ذکر در گروه iMessage. منبع تصویر: Apple Inc.

نقشه های اپل

اپل نقشه های برجسته iOS 14 و همان نسخه از نرم افزار خواهد رسید macOS سور بزرگ به عنوان به خوبی. اپل گفت: ناوبری آن برنامه گرفتن خیلی بهتر در iOS 14. ما به دنبال در راهنماهای حمایت از دوچرخه سواری جهت پشتیبانی از خودروهای برقی کامل با EV ایستگاه های شارژ. نقشه های اپل را نیز ذخیره شماره پلاک بر روی تلفن خود را.

iOS 14: جدید نقشه های اپل ویژگی های. منبع تصویر: Apple Inc.

آی فون به عنوان یک کلید ماشین

صحبت از نقشه های چگونه شما می خواهم آی فون خود را برای شروع ماشین شما را دارد ؟ به خوبی با سیستم عامل iOS 14 و پشتیبانی ماشین این امکان وجود دارد. شما می توانید خود را ترک واقعی fob کلیدی در خانه و با استفاده از آی فون به باز کردن قفل درب خودرو و روشن کردن موتور. این خودرو برای اولین بار به حمایت از آن است 2021 BMW سری 5, اما دیگران را به دنبال خواهد داشت.

iOS 14: آی فون به عنوان یک ماشین از ویژگی های کلیدی. منبع تصویر: Apple Inc.

جالب است که شما قادر خواهید بود برای به اشتراک گذاشتن دسترسی ایمن با هر کسی و حتی محدود کردن دسترسی به شخص دیگری خواهد شد. این همه رمزگذاری و محافظت شده توسط Face ID و شما قادر خواهید بود برای محدود کردن دسترسی با سهولت.


نرم افزار Clips

طرفداران اندیشه را به شما بگویم که آنها تا به حال این طور موقت برنامه از ویژگی های قبل از آیفون و درست است. اما اپل در حال راه اندازی نسخه خود را در iOS 14 عنوان نرم افزار کلیپ.

iOS 14: نرم افزار کلیپ با اپل QR کد و NFC. منبع تصویر: Apple Inc.

توسط اسکن یک اپل طراحی شده کد QR و یا با استفاده از NFC که در آن برنامه کلیپ در دسترس هستند, شما قادر خواهید بود برای بار جزئی نسخه از نرم افزار که دقیقا همان چیزی است که نسخه کامل از این برنامه می کند. که ممکن است معنی پرداخت برای کالا بازکردن یک روروک مخصوص بچه ها و هر چیز دیگری که نمی کند نیاز به دانلود نسخه کامل از این برنامه است. نرم افزار Clips نیز در پیام های نقشه ها و هر مکان دیگر است که می تواند متصل به فروشگاه App برای یک بار اقدامات است.

iOS 14: نرم افزار کلیپ. منبع تصویر: Apple Inc.

جهانی جستجو

جستجو در حال حاضر جهانی در iOS 14, اما آن را به درخشش بر روی iPad که در آن شما یک کامپیوتر بیشتر-مانند تجربه. و جهانی جستجو خواهد نگاه و رفتار دقیقا مانند آن چه در macOS.

iPadOS 14: جهانی جستجو. منبع تصویر: Apple Inc.

خط ناخوانا

این یکی از ویژگی های تنها کاربران اپل با اپل مداد قدردانی خواهد شد. در واقع iPadOS را خط به یک سطح کاملا جدید, و شما قادر خواهید بود به استفاده از مداد برای ورودی در هر نقطه که شما می توانید نوع. این که آیا آن را جستجو و یا یک برنامه مداد را می دانم آنچه شما می خواهید و کمک به شما وجود دارد. علاوه بر این, شما قادر خواهید بود به کپی و چسباندن یادداشت های دست نویس در برنامه های دیگر که در آن آنها را به نظر می رسد منظمی چاپ شده است.

iPadOS 14: خط ناخوانا و جدید دست خط ویژگی های. منبع تصویر: Apple Inc.

عکسهای برنامه یک نوار کناری

عکس ها در iPad را احساس می کنید مانند عکس در macOS Big Sur. و یا راه دیگری در اطراف است که به دلیل وجود یک نوار کناری در برنامه اپل در حال حاضر شبیه به آنچه شما در آیکلاد درایو.

iPadOS 14: عکسهای برنامه. منبع تصویر: Apple Inc.

منوهای کشویی ثروت باد اورده

iPadOS کاربران معرفی خواهد شد به راه جدید برای تعامل با برنامه های: منوهای کشویی که در بالای برنامه به ارائه اضافی گزینه های منو. فقط نگه دارید برای فعال کردن و انتخاب گزینه مورد نظر خود را.

اپل OS 14: منوی کشویی در برنامه تقویم است. منبع تصویر: Apple Inc.

AirPods دستگاه به صورت خودکار سوئیچینگ

اپل گوشی بی سیم هستند و در نهایت گرفتن یک ویژگی من منتظرش بوده ام برای: تعویض خودکار بین دستگاه های آیکلاد. شما در حال حاضر قادر به یکپارچه حرکت بین آی فون, مک, تلویزیون, و هر چیز دیگری که شما اضافه کردن به iCloud. این AirPods را درست می دانم. و جوانب مثبت در حال گرفتن یک فیلم جدید تئاتر تجربه است.

iOS 14: AirPods هوشمند خودرو-تعویض بین دستگاه های. منبع تصویر: Apple Inc.

ردیابی خواب

این یکی بیشتر به کار بر روی اپل واچ اما خواب ردیابی اطلاعات اقامت خواهد در آی فون و مک. این یکی از ویژگی های ما شده است انتظار برای دیدن و شرکت اپل در نهایت آن را انجام می دهند.

iOS 14: خواب ردیابی آمار از اپل دیده بان منبع تصویر: Apple Inc.

نرم افزار به شما گفتن که چگونه آنها پیگیری شما

این بود بخشی از iOS 14, ارائه, اپل گروه بندی جدید حفظ حریم خصوصی و امنیت ویژگی های به مستقل WWDC سال 2020 بخش. یکی از چیزهایی که منحصر به فرد در آینده به iOS 14 و سور بزرگ “برچسب های تغذیه” اما برای حفظ حریم خصوصی. برنامه به شما خواهد گفت چه جمع آوری اطلاعات در مورد شما و آنها که به اشتراک گذاری آن را با همه در داخل شسته و رفته داده های جدید جعبه.

iOS 14 ویژگی های حفظ حریم خصوصی: اطلاعات برچسب ها برای برنامه های منبع تصویر: Apple Inc.

کمک در خانه

iOS 14 آن را آسان تر به راه اندازی جدید خانه هوشمند محصولات با بر روی صفحه نمایش تصاویری شبیه به آنهایی که به نظر می رسد زمانی که شما جفت خود را AirPods. پس از جفت شدن انجام شده است, ویجت را نشان می دهد automations مناسب برای این محصول جدید است. iOS 14 نیز با استفاده از جدید تطبیقی روشنایی محیط است که تغییر رنگ به عنوان روز می رود اگر نور لامپ حمایت از آنها.

iOS 14: HomeKit راه اندازی ابزار جدید. منبع تصویر: Apple Inc.

نظارت دقیق

iOS 14 دوربین به شما اجازه راه اندازی یک فعالیت منطقه برای هشدار و استخدام تشخیص چهره با استفاده از برچسب ها از عکس ها نرم افزار. که راه HomeKit نرم افزار می تواند به شما بگوید دقیقا چه کسی است تماس, و زمانی که آنها وارد فعالیت های منطقه.

iOS 14 و Homekit: فعالیت مناطق و تشخیص چهره پشتیبانی می کند. منبع تصویر: Apple Inc.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de