بهترین میکرو SD کارت برای کهکشان سامسونگ ال جی موتورولا و گوشی های Xperia (2020)

در سال 1956 آی بی ام معرفی اولین هارد دیسک در جهان است. آن را به عنوان بزرگ به عنوان یک ماشین تلوان آن هزینه بیش از یک خانه است و آن را تنها می تواند فروشگاه 3.75 مگابایت – در مورد اندازه یک تک آهنگ در فرمت MP3. امروز بیش از 60 سال بعد یک گوشی هوشمند می تواند نگه دارید چندین هزار برابر بیشتر داده و در عین حال متناسب با خود را در جین’ جیب طرف. پسر دارای تکنولوژی تکامل یافته!

فضای ذخیره سازی این است یکی از آن چیزهایی تلفن های ما به نظر می رسد هرگز به اندازه کافی از. آنها بر دوش سنگین و برنامه های آفلاین موسیقی توسط عکس های با وضوح بالا و فیلم ها همه از آن غذا خوردن با ارزش گیگابایت است. به همین دلیل بسیاری از سازندگان گوشی های هوشمند از جمله سامسونگ و ال جی و سونی و موتورولا هنوز هم اجازه می دهد تا ذخیره سازی گسترش از طریق میکرو SD کارت حتی در آخرین و بزرگترین گوشی های. ظاهر در یکی از این کارت های آسان و مقرون به صرفه راه برای اضافه کردن اطلاعات اضافی در فضا به یک کهکشان S20, Galaxy Note 10, LG V60, موتورولا, Edge, HTC یا Xperia تلفن.

همه میکرو SD کارت برابر ساخته شده است. نه همه آنها می توانید نگه دارید تا با خواندن و نوشتن سرعت وظایف خاص می تواند تقاضا – تیراندازی ویدیو 4K یا توالی سریع از عکس ها, به عنوان مثال. همچنین میکرو SD کارت آمده در طیف گسترده ای از ظرفیت های که ممکن است برداشت یک حق و حتی بیشتر از روی حیله و تزویر. بنابراین ما فکر می کنیم می خواهم زندگی خود را ساده تر با جمع آوری بهترین میکرو SD کارت برای هر تلفن پشتیبانی میکرو SD ذخیره سازی گسترش است.

Samsung Evo را انتخاب کنید

موجود در طیف گسترده ای از ظرفیت های سامسونگ Evo را انتخاب کنید می تواند تمام فضای شما تا به حال ممکن است نیاز به بر روی تلفن خود را. بزرگترین ارائه شده در این مجموعه بسته عظیم 512GB! این مدل خاص نیز که گران قیمت (در حدود $85) با توجه به ظرفیت. شما می توانید متناسب با 77,000 صوتی با کیفیت بالا آهنگ 150,000 عکس های با وضوح بالا و یا 24 ساعت از 4K 60fps تصویری بر روی این کارت. برای مصرف کنندگان که لازم نیست کاملا به همان اندازه فضا 128GB micro SD نوع هزینه ترین و کارآمد در این مجموعه با قیمت در حدود $25 عنوان از این نوشتن.

سامسونگ Evo انتخاب میکرو SD کارت را ارائه می دهند تا 100MB/s sequential read سرعت است که بیش از اندازه کافی برای کارهای روزمره. این میکرو SD کارت کار بزرگ با قرص, لپ تاپ, اقدام دوربین, دوربین DSLR, هواپیماهای بدون سرنشین, تلفن های هوشمند, دستگاه های آندروید و بیشتر.

SanDisk Extreme 1TB

اگر شما می خواهید ممکن است بالاترین ظرفیت و سرعت به هر دلیل شما باید برای رفتن به افراط و. SanDisk Extreme 1TB کارت حافظه microSD ارائه می دهد به عنوان خوانده شده سرعت تا 160MB در هر ثانیه می آید و با یک ضبط-تنظیم 1000GB ظرفیت. البته شما باید برای آماده شدید قیمت بیش از حد. این 1TB نسخه هزینه کمتر از $549.95 و اگر شما جفت آن را با یک کهکشان S10+ 1TB گوشی شما را تا پایان با مطلب ذخیره سازی پردازنده از بسیاری از لپ تاپ و کامپیوترهای رومیزی است. SanDisk Extreme 1TB بزرگترین میکرو SD کارت در حال حاضر در دسترس هر چند شما باید چک کنید اگر گوشی خود را با پشتیبانی از کارت های SD با ظرفیت چنین. نیز وجود دارد یک گارانتی مادام العمر برای این یکی بنابراین شما صلح از ذهن اگر شما تصمیم می گیرید که شما نیاز دارید که مقدار ذخیره سازی بر روی تلفن خود را.

 

کینگستون استقامت

کینگستون استقامت بهترین کارت میکرو SD برای هر علاقه مندان ویدئو وجود دارد. آن را بهینه سازی شده برای مقاومت در برابر نوشتن برنامه های کاربردی ویژه مانند خانه و امنیتی و دوربین های مدار بسته که به معنی آن را به خوبی کار می کنند اگر شما می خواهم برای ضبط فیلم خود را با گوشی های هوشمند. بهتر است A1 تعیین نشان می دهد این کارت توانایی که مسئولیت رسیدگی به برنامه های کاربردی آندروید, بزرگ, به عنوان به خوبی. این کارت در دسترس است در ظرفیت 128GB و اعتصاب تعادل خوبی بین عملکرد و هزینه.

SanDisk Extreme Pro

شرکت SanDisk درجه بالا میکرو SD کارت پیشنهاد خواندن/نوشتن سرعت تا 170/90 مگابایت در ثانیه آنها را یکی از سریع ترین میکرو SD کارت وجود دارد. این نوع عملکرد آنها اجازه می دهد تا برای عملکرد بی وقفه با آخرین بالا پایان گوشی های آندروید. A2 رتبه بندی نشان می دهد آنها به اندازه کافی سریع برای کار با برنامه های در حالی که V30 امتیاز را تضمین می کند آنها را می توان مورد استفاده قرار گیرد برای ضبط ویدیو 4K و انفجار از عکس ها. این کارت می آید در چهار ظرفیت از 64GB تا به 400GB. شما می توانید یک 256GB میکرو SD card نسخه برای حدود $60 و آن را حل کند همه خود را ذخیره سازی مسائل مهم نیست که اگر ما در حال صحبت کردن در مورد چند رسانه ای و یا برنامه های.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>