بهترین آیفون SE جایگزین

اپل عرضه شده در بودجه سال 2020 آی فون, آی فون SE (2020) در ماه آوریل برای یک شروع قیمت از $399. در سطح آن به نظر می رسد مانند یک آیفون 8 – آن است که سبک و جمع و جور آن است که ساخته شده از شیشه و فلز و قدیمی از مد افتاده Touch ID اثر انگشت خوان در زیر آن صفحه نمایش ال سی دی. اما در زیر کاپوت ضربه قدرتمند اپل A13 SoC است که با بزرگ اپل نرم افزار به روز رسانی و پشتیبانی تضمین می کند که آی فون SE به خوبی در خدمت شما برای سال.اما آیفون SE آن dowsides. به ما اشاره کرد ما در آی فون SE بررسی عمر باتری آن ناامید کننده است. همچنین در حالی که یک دوربین در عقب می کشد بزرگ, عکس, پرتره و ویدیو 4K را فاقد اضافی مانند حالت شب یا ثانویه سوپر واید لنز. و طراحی زیبا و دلفریب, در حالی که به نظر می رسد منسوخ شده در این نقطه در زمان. به همین دلیل ما ساخته شده یک لیست از بهترین آی فون SE 2020 جایگزین شما می توانید خرید امروز.

در اینجا بهترین آیفون SE (2020) جایگزین:

Samsung Galaxy S10

اگر شما می خواهید مقرون به صرفه و قدرتمند گوشی های هوشمند مانند آی فون SE اما برجسته تر طراحی مدرن, بررسی Samsung Galaxy S10. Samsung Galaxy S10 یکی از گل سرسبد سامسونگ مدل 2019. آن را ویژگی های یک صفحه نمایش AMOLED و یک دوربین سه گانه سیستم متشکل از 12 MP دوربین اصلی یک 16 MP گسترده ای فوق العاده و دوربین 12 MP دوربین تله. شروع قیمت برای آن 128GB مدل در حال حاضر در $499. با وجود تفاوت در اعداد 4.7 در مقابل 6.1 اینچ فیزیکی تفاوت در اندازه بین این دو است بسیار تکان دهنده است زیرا S10 است نازک تر ناهنجاری.

Samsung Galaxy S10e

Samsung Galaxy S10e است و نه کوچکتر از آیفون SE 2020, اما از آن است که جمع و جور تر از کهکشان S10. قیمت آن در حال حاضر در $599 اما شما می توانید یک معامله خوب است اگر شما یک کهکشان گوشی های هوشمند به تجارت. این S10e ویژگی های حق بیمه شیشه ای-و-فلزی ساخت و ساز تکمیل زرق و برق دار 5.8 اینچ صفحه نمایش AMOLED.

ما بررسی کهکشان S10e در بر داشت و آن Snapdragon 855 تراشه ارائه رعد و برق عملکرد سریع. در بخش دوربین این S10e ویژگی های یک دوربین 12MP دوربین اصلی و 16MP زاویه دوربین. در بررسی ما, ما به این نتیجه رسیدند که عملکرد دوربین در سامسونگ کهکشان S10e مشابه است که از S10 و S10+. بنابراین گوشی های هوشمند است که کاملا قادر به گرفتن خوب به دنبال عکس. عمر باتری به اندازه کافی خوب است برای راحتی شما یک روز کامل.

گوگل صفحه 3a

اگر شما به دنبال برای آیفون SE (2020) جایگزین است که جمع و جور و قدرتمند و بودجه دوستانه شاید شما علاقه مند خواهد بود در گوگل صفحه 3a. گوگل صفحه 3a یک بودجه دوستانه دستگاه است که ارائه می دهد یک تجربه کاربری عالی برای شروع قیمت از $399. آن 5.6 اینچ صفحه نمایش واجد شرایط آن به عنوان یک گوشی جمع و جور و با استانداردهای امروز. با وجود آن پلاستیک های شیشه ای, پشت ما معتقدیم این صفحه 3a به نظر می رسد و احساس می کند محکم ساخته شده است. این صفحه نمایش AMOLED این گوشی تضمین زرق و برق دار به دنبال رنگ و سیاه پوستان عمیق است.

این صفحه 3a توسط پردازنده Snapdragon 760 تراشه و همراه با 4GB RAM در حالی که در مقایسه با آیفون SE (2020) می آید با 3GB رم. سازی-حكيم صفحه 3a ارائه می دهد یک گزینه تنها با ذخیره سازی 64GB و هیچ micro SD card slot اگر شما مایل به گسترش آن, اما, بنابراین آیا این آیفون SE.

این صفحه 3a می آید با یک دختر زیبا قادر است یک سیستم دوربین ارائه می دهد که ویژگی های از قبیل پرتره, افکت HDR+ و Google لنز یکپارچه سازی. این صفحه 3a دوربین سیستم دارای یکی از ویژگی های آی فون SE 2020 نتواند ‒ حالت شب یا به عنوان گوگل خواستار آن شب دید.

این مهم است به یاد داشته باشید که ما انتظار داریم گوگل برای انتشار آن در گوگل صفحه 4a به زودی و احتمالا در پاییز سال 2020 بنابراین اگر شما در عجله نیست, شما ممکن است بخواهید صبر کنید تا کمی برای دیدن آنچه که در صفحه 4a در حال رفتن به ارائه.

بررسی کامل ما گوگل صفحه 3a نقد و بررسی

اپل آی فون 11

در صورتی که شما ترجیح می دهند, در iOS, و شما به دنبال برای آیفون SE 2020 جایگزین, آخر, سال اپل, آیفون, 11 است که قطعا ارزش چک کردن برای آن نسبتا جمع و جور اندازه. آن را کمی در سمت گران هر چند آن را پایه 64GB مدل قیمت $699. اگر شما تصمیم می گیرید شما می خواهید به پرداخت برخی از $100-$200 اضافی به منظور دریافت بهترین آی فون خود را نیاز به آی فون 11 شما را نا امید نیست. آن را مدرن-به دنبال طراحی در مقایسه با جنوب شرقی و نیز ارائه می دهد یک آرایه وسیعی از رنگ ها برای بازگشت به انتخاب از.

آی فون 11 همراه با دو دوربین سیستم 6.1 اینچی مایع شبکیه چشم صفحه نمایش است اما همچنین ویژگی های اپل قدرتمند A13 Bionic تراشه و 4GB RAM. در حالی که بررسی آن بر روی آی فون 11 دوربین سیستم ارائه بزرگ به خوبی در معرض مفصل و تصاویر. آی فون 11 دارای یک دوربین 12MP گسترده ای فوق العاده دوربین در حالی که آن دوربین اصلی نیز یک دوربین 12MP تیرانداز و آن را ارائه می دهد ویژگی های مانند حالت شب و حالت عمودی. آی فون 11 یک زندگی بهتر باتری در مقایسه با آیفون SE 2020 است و قادر به گرفتن شما را از طریق یک روز با استفاده متوسط.

اپل آی فون XR

آیفون XR منتشر شده توسط اپل در ماه اکتبر از سال 2018 اما آن را با توجه به ارزش به عنوان یک آیفون SE 2020 جایگزین به دلیل قیمت و عملکرد عالی. پایه آن 64GB ذخیره سازی گزینه می آید در $599 پس از آن 100 دلار کمتر از آی فون 11 در حالی که هنوز ارائه عملکرد عالی و ورود به اکوسیستم اپل. طراحی شده است بسیار شبیه به آی فون 11 اگر چه آن را تنها به یک دوربین و یک دوربین 12MP یکی.

آیفون XR بزرگتر از آیفون, SE, اما فقط به عنوان بزرگ به عنوان آی فون 11 با 6.1 اینچ صفحه نمایش. این رتبه IP67 پس از آن آب و گرد و غبار مقاوم; اما نگه داشتن در ذهن آن است که ضد آب و آب آسیب های پوشش داده شده توسط اپل گارانتی.

لطفا توجه داشته باشید که با توجه به شایعات آیفون 12, قرار بود اعلام کرد این سقوط در حال رفتن به شروع در $649 نقطه قیمت می باشد. اگر شما در حال حاضر به صبر کنید, شما ممکن است بهتر است انتظار تا پاییز برای دریافت جدیدترین بودجه آی فون اپل را ارائه کرده است. گزارش آن را از ویژگی های یک 5.4 اینچ صفحه نمایش زرق و برق دار, صفحه نمایش OLED. آیفون 12 گزارش شده که بسیار جمع و جور نسبت به مدل دیگر از آیفون آینده 12 سری.

OnePlus 7T

وان پلاس 7T از سال گذشته است که یک جایگزین عالی برای آی فون SE (2020) به دلیل آن ارائه می شود بسیار قدرتمند عملکرد بودجه دوستانه قیمت. این قیمت در حال حاضر 499 دلار برای 8GB RAM همراه با 128GB از ذخیره سازی 90Hz نمایش نرخ refresh برای پیمایش صاف و یک سه گانه-دوربین راه اندازی. آن صفحه نمایش AMOLED است بزرگتر سمت در 6.55 اینچ بنابراین اگر تنها دلیل با توجه به آی فون SE 2020 است که اندازه آن 7T ممکن است برای شما.

اما وان پلاس 7T ویژگی های سال گذشته شاخص درجه پردازنده Qualcomm Snapdragon 855+ که اطمینان زیادی سریع و قدرتمند عملکرد. وان پلاس 7T همراه با سه دوربین در عقب: سنسور اصلی است 48MP این زاویه سنسور 16MP و تله دوربین 12MP. در حالی که بررسی آن به این نتیجه رسیدند که OnePlus 7T تولید عکس خوب با کمی صورتی رنگ در پوست افراد که ما مایه تاسف است. علاوه بر این, وان پلاس 7T کم نور ویژگی به نام Nightscape که دوباره آیفون SE 2020 را ارائه نمی کند.

وان پلاس 7T همراه با عمر باتری عالی, ضرب و شتم آی فون 11 در پخش ویدئو تقریبا یک ساعت و سی دقیقه در تست ما.

Moto G Stylus

خوب به اندازه کافی با قیمت بالاتر آیفون SE جایگزین. شاید آیفون SE $399 قیمت حداکثر شما می خواهید به صرف در یک گوشی هوشمند جدید. خوب در این مورد, شما ممکن است علاقه مند در موتورولا Moto G Stylus. این یک 2020 تلفن آندروید است که تنها هزینه $299 و همراه با اندروید 10 در خارج از جعبه.

موتور G Stylus است که دقیقا فشرده آن را به عنوان صفحه نمایش 6.4 اینچ است اما این قلم پس از آن می تواند بیشتر سرگرم کننده برای استفاده از دیگر 6.4-inchers. گوشی های هوشمند دارای سه دوربین و فوکوس خودکار لیزر سنسور. موتور G Stylus است که توسط یک جامد اواسط محدوده Snapdragon 665 پردازنده و همراه با 4GB رم. آن 128 GB ذخیره سازی می تواند گسترش توسط کارت حافظه microSD است. شما می توانید با استفاده از این قلم به راحتی از دست نوشته یادداشت ها بر روی صفحه نمایش و حرکت در اطراف رابط اما متاسفانه Moto G قلم s pen را ارائه نمی کند یک ماشه دوربین از ویژگی های مانند سامسونگ S Pen.

خرید موتور G Stylus از موتورولا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>