بهترین آیفون, 11, 11 Pro battery موارد

عمر باتری یکی از مهم ترین ویژگی های گوشی های هوشمند مدرن. چه خوب است چندین دوربین و نمایش شگفت انگیز اگر گوشی خود می میرد و در وسط روز ؟ و در حالی که کاربر به طور متوسط به راحتی می توانید یک روز کامل استفاده از آی فون خود را وجود دارد برخی که اغلب خود را در تک رقمی درصد باتری با قدرت خروجی در چشم.

بسیار سنگین کاربران یک بانک قدرت است یک انتخاب واضح است. اما اگر شما بر روی بروید حمل قدرت بانک و کابل در اطراف است که به دور از ایده آل است. که در آن موارد باتری در آمده است. یک باتری موردی است که یک راه حل ظریف برای طولانی شدن عمر باتری نیاز دارد.

باتری موارد نمی اضافه کردن بیش از حد انبوه به تلفن خود و بسته به مدل شما می توانید یک دوم کامل شارژ باتری تلفن خود را. به علاوه, شما لازم نیست که برای حمل وزن اضافی در همه زمان ها. شما می توانید نگه دارید خود را در مورد باتری خود را در کیف یا کوله پشتی خود قرار داده و آن را بر روی تلفن خود را تنها زمانی که نیاز دارید که آب اضافی.

بنابراین در حال حاضر که ما ایجاد کرده ایم مزایای باتری موارد بیایید نگاهی به برخی از بهترین آنهایی که در دسترس برای آی فون اپل 11, 11 Pro و 11 Pro Max.

اپل, آی فون, 11, 11 Pro Smart مورد باتری

اپل شده است ساخت خود موارد باتری برای مدتی و البته آی فون 11 خانواده می شود دسته ای از خود را دارند. باتری هوشمند موارد نیستند آنهایی که با بیشترین ظرفیت و آنها کمی گران تر اما آنها باید چند قدرت پردازش برای جبران آن است.

ابتدا مواد با کیفیت استفاده می شود و اتصالات برای حق بیمه خود را آی فون. پس از آن وجود دارد اختصاص داده شده دکمه دوربین است که اجازه می دهد تا شما را به سرعت باز کردن برنامه دوربین و گرفتن عکس. و در نهایت موارد بی سیم-شارژ سازگار معنی شما می توانید شارژ مورد و گوشی خود را در همان زمان بدون نیاز به کابل و یا نیاز به حذف این مورد.

خرید باتری هوشمند مورد برای آی فون 11 از:

خرید باتری هوشمند مورد برای آی فون 11 Pro max از:

mophie, آیفون, 11, 11 Pro آب بسته دسترسی مورد

Mophie آی فون 11 باتری موارد جایگزین خوبی برای اپل خود را اگر شما می خواهید برای ذخیره کردن مقداری پول. یک مزیت این mophie موارد است که آنها را ضخیم تر و سخت تر پوسته می دهد که آی فون خود را حتی بهتر حمایت می کند. شارژ بی سیم نیز در هیئت مدیره وجود دارد و حتی کوچک LED شاخص به شما نشان می دهد چه مقدار آب باتری مورد اتحاد چپ در آن است.

خرید mophie Juice Pack دسترسی مورد برای آی فون 11 از:

خرید mophie Juice Pack دسترسی مورد برای آی فون 11 Pro از:

خرید mophie Juice Pack دسترسی مورد برای آی فون 11 Pro Max از:

سقا, آیفون, 11, 11 Pro محافظ صورت با بسته باتری قابل شارژ

Pelican یک شرکت است که می دانم برای آن بسیار دشوار موارد برای تجهیزات حساس. ساخت موارد برای اپل است که تنها منطقی است. خود را مورد باتری برای آی فون 11 و 11 مدل نرم افزار همراه با یک پیچ و تاب و منحصر به فرد. باتری بخشی جداگانه و متصل به صورت مغناطیسی شارژ آی فون خود را به صورت بی سیم. این بدان معناست که شما فقط مجبور به حمل وزن اضافی هنگامی که شما نیاز به اما حرکت نزولی این است که شما نیز باید برای پیگیری که در آن اضطراری بسته است و نه از دست دادن آن است. باتری بزرگ است به اندازه کافی به شما در حدود 50% باتری اضافی زندگی که باید به اندازه کافی برای بسیاری از نیازهای خود را.

Alpatronix آیفون, 11, 11 نرم افزار در مورد باتری

این Alpatronix موارد یک انتخاب عالی اگر شما به دنبال چیزی بیشتر مقرون به صرفه است. آی فون 11 مورد با عظیم از 5000 میلی آمپر باتری که بیش از دو برابر عمر باتری از آی فون خود را. با وجود فروتن برچسب قیمت این باتری موارد نیز می تواند شارژ به صورت بی سیم با هر چی سازگار با شارژر بی سیم. البته این مورد نیز ارائه می دهد سنگین محافظت و همچنین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>