اپل جدیدترین iPad Pro مدل یک تکرار 2018 طراحی — نازک مدرن و شیک است. آنها بسیار آسان برای حمل در اطراف در زندگی روزانه خود را, اما آنها واقعا سود زیادی از آن زمان که قطراتش در مورد آنها. برای یک, آن را می سازد آنها را grippier و محافظت گران قیمت خود را از بدن در برابر تصادفی ضربه. اما تبلت ها نیز نیاز به لبه پنجره رساند تا اغلب اگر برای هر دو رسانه و مصرف انواع مختلف کار می کنند. پس یک مورد مرتب کردن بر اساس یک باید است.

و همه که گفت: — در اینجا به برخی از بهترین موارد و برگ را پوشش می دهد شما می توانید برای iPad Pro 11 (2020) و iPad Pro 12.9 (2020).

Apple Smart Folio

های هوشمند اپل و برگ ممکن است کمی گران قیمت… اما آنها قطعا خوب هستند. به کارگیری تعدادی از آهن ربا در داخل iPad Pro و برگ آن بزند و خاموش کردن تبلت با سهولت و آن را خیلی رضایت بخش برای استفاده است. تعداد بسیار کمی از 3rd party فروشندگان ارائه همان تجربه است که چرا Smart Folio است که هنوز هم در میان بهترین موارد برای iPad خود را — کار به عنوان در نظر گرفته شده با دستگاه. A tri-fold فلپ در مقابل به شما اجازه نگه داشتن iPad در دو زاویه مختلف — ایستاده و یا کمی تغییر کردن یک سطح صاف.

Surphy مغناطیسی مورد

اگر شما در پیدا کردن هوشمند اپل, برگ, به سمت گران به Surphy مورد در واقع یک کپی از آن — آهن ربا و سه تایی فلپ شامل — برای مورد سوم قیمت. بنابراین شما صرفه جویی در برخی از پول نقد اگر شما در حال حاضر به چشم پوشی تضمین کیفیت.

Spigen هوشمند برابر

فوق العاده no-frills مورد Spigen هوشمند برابر به نظر می رسد بسیاری مانند سیب خود Smart Folio اما… بسیار ارزان تر است. آن را تا 3 برابر فلپ جلو درست مثل اصلی اجازه می دهد شما را به نگه داشتن iPad در دو زاویه مختلف. آن را ندارد متصل به آی پد مغناطیسی چند — این یک مورد است که شما باید با قرار دادن در اطراف اپل فقط در انسان غارنشین روز قبل از سال 2018 است. اما هی آن را ارزان تر و آن را Spigen کیفیت. همچنین نگران نباشید در مورد بسته بندی در اطراف فریم وجود دارد یک برش است که هنوز هم اجازه می دهد تا شما را به ضمیمه و شارژ اپل خود را قلم به iPad Pro.

Zugu آلفا

این Zugu آلفا, مورد, شیک پوشه مانند طراحی با چرم به پایان برسد. می توان آن را لبه پنجره رساند تا در مجموع 8 زاویه و پر از آهن ربا که امن iPad در حالت ایستاده. ابتدا که آن را حتی می توانید خود را به چوب یخچال. خیلی خوب تمام اطراف مورد که آشنایی خود را به صورت چندگانه با استفاده از حالات و می افزاید: یک مقدار خوبی از حفاظت در هزینه برخی از قابل توجه انبوه.

Moshi VersaCover

این یکی خیلی باحال اوریگامی-به دنبال طراحی. این پوشش با قدرتمند مغناطیسی فلپ است که می توان تا خورده در سه سبک های مختلف برای حمایت از iPad خود را حرفه ای در چشم انداز, پرتره و یا تخمگذار پایین در حالت. آن فلپ آهنربای بسیار قوی است که شما همچنین می توانید تبلت خود را به حالت عمودی سطوح فلزی مانند یخچال. پشت بخشی از این مورد است که نمی مغناطیسی آن را “بسته بندی در اطراف فریم” نوع. به عبارت دیگر شما باید با کلیک بر روی iPad در کلاسیک.

Targus Pro-Tek

OK آن را ممکن است به زیباترین صورت در بلوک اما این Targus اضافه خواهد شد برخی از حفاظت بیشتری به خود شکننده iPad Pro. اگر شما اتفاق می افتد به صورت کاملا فعال با قرص در کوله پشتی خود را و یا اگر شما در نظر خودتان را به یک عضو از butterfinger clan — شاید در نظر گرفتن این گزینه در اینجا. پشتیبانی از چشم انداز و پرتره سرپا نگه داشتن تا در چند زوایای مختلف.

Otterbox تقارن 360

آن ممکن است کمی گران است اما این Otterbox به شما اجازه جولان دادن که لوگوی اپل کاملا شفاف بازگشت. آن را باید مقداری از آن Otterbox استحکام به آن بیش از حد به مقاومت در برابر قطره تصادفی. آن را به یک سه تایی فلپ است که برگزار می شود در محل های جداگانه مغناطیسی دریچه برای یک نگاه کلاسیک در جلو.

ذره تعادل برگ

ذره مورد است که پوشه ها مانند طراحی با پارچه ضخیم تر است که می افزاید: برخی از حفاظت بیشتر به iPad Pro در حالی که هنوز به دنبال براق و شیک. و حتی آن را پنهان دوربین پشت مغناطیسی فلپ است که بسیار شسته و رفته. در زمان نوشتن این تنها 11 اینچی مدل به نظر می رسد در سهام اما 12.9 اینچی نسخه است “به زودی”.

Case-Mate پرنده ویجر

به ناهموار مورد خاک — مرغ سقا قطعا به نظر می رسد… صنعتی. اما آن را محکم و ضخیم قادر به حفاظت از iPad خود را در برابر بیش از تصادفی رها کردن بر روی فرش. آن را ساخته شده در پایه و یک سیب مداد دارنده پس از آن ناهموار طراحی اجازه نمی دهد که مداد به مغناطیسی متصل به اپل.

Urban Armor Gear, UAG

گسترش خود را انتخاب ناهموار موارد در اینجا یکی دیگر از نام تجاری محبوب — شهری زره پوش. دوباره یک طراحی تهاجمی است که شما حتی می توانید رنگ برای برخی از ظاهر به نظر می رسد. آن را پوشش می دهد اپل جلو و عقب و درجه نظامی دارای افت حفاظت. دوباره سیب مداد قرار دارد جدا از اپل با توجه به این مورد محافظ طبیعت. Propping تا هنوز هم ممکن است به لطف دو برابر فلپ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de